Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245752 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #930 -: Октомври 10, 2015, 09:21:57 pm »
Обнадеждих се, вписвам се идеално. И за Норбеков даже съм чувал :012:

А запушени тоалетни чинии можеш ли да отпушваш?  :P
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #931 -: Октомври 10, 2015, 09:30:52 pm »
Ако имаш шнорхел и плавници и знаеш да подаваш френския ключ…

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #932 -: Октомври 10, 2015, 09:36:34 pm »
Може да се потърси екипировка за дайвинг, ако смяташ да се гмуркаш надълбоко  :012:

Но освен пъпеши в моята кухненска мивка други живи организми още не виреят, не знам какво смяташ да ловиш  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #933 -: Октомври 11, 2015, 02:28:15 am »
Положението вече е отчайващо  ;D

Днес си реших проблема с пералнята, но се сдобих с нежелан ухажор  :012:

Намерих един чичко инженер в нета, дойде в нас, оправи пералнята, но още на асансьора усетих, че по-ентусиазирано от обичайното ми е стиснал ръката. Сега ми звъни и ме кани на кафе. Щом вече застаряващи ергени ми се лепят от възрастовата група 45-50, положението не е никак добре  ???

Интересното е, че цялата тая случка ми мина предварително пред очите като на филмова лента, още преди да му се обадя и да го извикам.  :017:
А ти как разбра на колко години че оправача на пералнята (защо не и на собственичката), да не си му искала документ за самоличност, преди да го пуснеш у вас? Мъж на 45г не е кой знае колко по-възрастен от жена, прехвърлила 38г. , а и възрастта е само цифра, важни са други неща за една връзка, ако е пич по душа и достатъчно интелигентен- дръж, че не остана време!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #934 -: Октомври 13, 2015, 10:05:13 am »
Известна марка обувки с еротични сцени тип Кама Сутра се продават в София и Варна

http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/skandalni-detski-maratonki-sys-seks-risunki-6043703

 :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #935 -: Октомври 14, 2015, 12:52:21 pm »
Я виж ти какви неща ставали в печатницата, където карах стажа. Всички били набутани с връзки. Сега един съученик ми разправя. То затова ме изгониха нещастниците, щото не съм връзкарка. Добре, че не съм там.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #936 -: Октомври 14, 2015, 01:26:32 pm »
И каква е ползата от това да си с връзки, но да работиш без перспектива за развитие и да вземаш ниска заплата?

Макар че при тая безработица хората вече се хващат за всякаква работа, търсят се връзки и контакти за всичко. Преди години с връзки се намираше хубава/престижна работа, а сега - каква да е, която що годе да отговаря на твоето ниво на квалификация /не за мияч или чистач/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #937 -: Октомври 14, 2015, 02:09:49 pm »
Навсякъде връзкари - ма*ната им!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #938 -: Октомври 14, 2015, 02:23:07 pm »
Мисля да напиша една статия за връзкарщината в България.
Ех, добре че са майките им и мъжете им да ги уреждат, че направо не знам как ще си намерят работа. Още им седи на нещастниците обявата за специалист по предпечат. Много ще им седи. Благодарение на хора като тях изгониха младите до 29 г. И аз натам отивам. Няма дълго да седя в тоя град.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #939 -: Октомври 14, 2015, 03:06:40 pm »
Уви, оказва се не само в Бг. Работя за един руснак в момента. Назначил си е едно котило украинци, де главата им грам не вдява ни от работа, ни от език  :012:

О, да, - те ако могат, си мъкнат цялата номенклатура тук. Или назначават "доверени" хора. В предпоследната ми работа шефът беше руснак и най се прекара, като назначи жена с връзки и препоръки. И не от кой да е, а от съдружника си българин, с който бяха и приятелски семейства. Държеше я тая некадърница на работа и се възмущаваше, но не смееше да й потърси замяна /все още я държи/, за да не изпадне в конфузна ситуация пред партньора. Двама от нас напуснаха по собствено желание, трети беше съкратен, а тая с топ не можеш да я мръднеш, ще стои там като вечният паметник на българо-съветската дружба.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #940 -: Октомври 14, 2015, 03:17:56 pm »
Доверен доносник си имахме в последната ми служба, в нашия отдел. Слънце/Меркурий в Дева, Луна в Скорпион. И толкова нагло и показно го правеше, чак ми се гадеше. Но беше протеже на главната юристка /със сходен произход са  ;D/, затова гък не можеше да й кажеш. Седеше по цял ден без работа и се молеше да й дадат някаква задачка, но никой не я съкрати.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #941 -: Октомври 14, 2015, 03:29:27 pm »
За следене кой какво е направил? Прекаляват вече :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #942 -: Октомври 17, 2015, 08:39:02 pm »
Ще ги смачкаме франсетата споко  :012: Аз съм се подготвила с плакати и свирки тука. Голямо крещене ще пада  ;D ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #943 -: Октомври 17, 2015, 09:13:00 pm »
Няма петли, няма кокошки има лъвове! Да ни е честит първият гейм  :cheer: :cheer: :cheer:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #944 -: Октомври 17, 2015, 10:16:43 pm »
Пфууу тия франсета как взеха 3-тия гейм  :banghead: