Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245676 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #975 -: Октомври 21, 2015, 08:33:07 pm »
Не знам за вас ,аз съм виждал дъртаци на 20 години и младежи на 70,така го усещам.В чужбина нормално жените на 30-50 са по-готини от 20 годишните студентки,по са готини от моделите които се рекламират в България ,поддържат се,коригирали са недостатъци ако имат и тн .Една графиня на която работехме в замъка на 60 беше примерно такава,но елегантна и красива жена,по-големия парадокс беше  като ми хареса една българка над 60 :57:,даже не беше красива и поддържана,но необикновенно чаровна .Иначе на 40 съм свалял 20 годишни,не че съм герантофил,но тия работи не смятам с калкулатор .При мен възрастовата граница е доста широка май :012:/ Меркурий ми е в опозиция със Сатурн/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #976 -: Октомври 21, 2015, 08:44:56 pm »
Мен възрастните мъже не ме привличат. Ако е връстник или с 3-4 години по-голям, може. Но и с 20-годишен сополанко няма какво да правя.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #977 -: Октомври 21, 2015, 09:10:52 pm »
Може,има си обяснение в хороскопа ти вероятно .Просто казвам аз паспорт за възраст не гледам,освен да е над 18 :012:,една стара душа на млади години е възрастна една млада душа на 70 остава млада .Една 20 годишна наркоманка,пианка и тн,живяла интензивно,видяла всичко външно на 30,душата на 70-за мен е на 70 ,но за мен излъчването е важно,усещането явно е индивидуално,всеки си преценява :).

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #978 -: Октомври 21, 2015, 09:41:26 pm »
Oposit  :08:
ще се съглася с теб на 100%.До преди няколко години принципът ми беше не по-малък от мен.Интересни младоци са ме задявали,но щом не съм била с такъв,значи нещо не им е достигало.Преди месец ли беше,в една спорта зала видях "нещо",а вярвайте ми съм виждала много тренирани,секси мъже и спортисти.Това "нещо" не беше част от пейзажа,имаше невъзможно алфа присъствие(няма да се впускам в подробности) и беше към 20 годишен."Любов от пръв поглед"  :012: ,а щом ми влезе в очите,Марс със сигурност му е много хай. :D  :D Изглеждаше разумен,уравновесен,агресията рафинирана и контролирана.Сигурно тежките са му били в тригони с Марса.  :d030: Много магнетично момче,с много силен,син поглед.  :ecomcity: :ecomcity:  :ecomcity: :ecomcity: :ecomcity: :ecomcity: :ecomcity: :ecomcity: :ecomcity::043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #979 -: Октомври 21, 2015, 09:43:49 pm »
С някой чичо/дядо бих имала платонична връзка, като Юленка - да си говорим за възвишени неща  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #980 -: Октомври 21, 2015, 09:57:42 pm »
Дракониада ,точно,говоря че когато има химия ,логиката не важи,не и е там мястото,обратно пропорционални са  :012: Не че съм много социален принципно,но когато съм става въртележка,много варианти има и съм виждал :012:Лично аз надуша ли логика във взаимоотношенията изчезвам :),това от венера секстил Уран предполагам.С възрастта химия ,хормони трудно при някои,но пък може да си падат по платоничното,индивидуално е,на обществото му са удобни нормите и правилата,но пък тях ги има за да се нарушават :lol_hitting:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #981 -: Октомври 23, 2015, 11:52:31 pm »
Пърпъл.какво значи имаш дежа вю по 2 часа :017: Дежа вю е нещо вече видяно,сънувано.Точно вчера имах такива периоди през целия ден,а при мен са много редки,да съм имал 5-6 през целия  си живот.Това е нещо сънувано,което знаеш че ще стане,не е нещо особено важно,просто вече е видяно в сън,който се знае че ще стане .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #982 -: Октомври 24, 2015, 10:56:42 am »
За мен реално нямат прогностична стойност,че е дежа вю се разбира пост фактум,това са картини,които като се случат разбираш че си го сънувал .Имам 2-3 такива картини,които някак знам че ще се случат,но нямат никакъв смисъл-например едната е да седя на маса с точно определени хора на точно определена светлина от крушка,с точно определено настроение ,кога ще се случи не знам,ное от вида на другите дежавю-та,вече случили се ,затова знамч че ще стане,но- и какво от това :017:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #983 -: Октомври 25, 2015, 11:30:13 am »
Леле егати корупцията! Отивам да гласувам и ми казват, че ме нямало в списъка за референдума, а за местни избори ме имаше. И сега се чудя да звъня ли в някоя медия да ги сигнализирам?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #984 -: Октомври 25, 2015, 11:31:32 am »
Леле егати корупцията! Отивам да гласувам и ми казват, че ме нямало в списъка за референдума, а за местни избори ме имаше. И сега се чудя да звъня ли в някоя медия да ги сигнализирам?
Най-добре на телевизия Алфа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #985 -: Октомври 25, 2015, 11:34:19 am »
Този път може и да не уважа изборите, да не ходя да гласувам. Ако все пак реша да отида, за референдума не знам какво да пиша. Електронното гласуване не е ли предпоставка за още повече манипулации?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #986 -: Октомври 25, 2015, 11:36:20 am »
Електронното гласуване не е ли предпоставка за още повече манипулации?
Да, предпоставка е.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #987 -: Октомври 25, 2015, 11:41:41 am »
Писах на една местна медия. Ей сега града ми ще гръмне  :012: Може довечера да ме дадат по телевизията  ;D Но съм решена да си търся правата. Как е възможно такова нарушение?!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #988 -: Октомври 25, 2015, 11:46:27 am »
В тая държава всичко е купено и продадено - купен електорат, купен съд, купени медии.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #989 -: Октомври 25, 2015, 11:48:09 am »
Аз все още се чудя дали да ходя.
Лили, що не ми изтеглиш карти за въпроса "Моят вот днес би ли променил резултатите?"?