Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 50971 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Коронавирус
« Отговор #405 -: Януари 18, 2021, 01:55:12 am »
Въобще не си представям, че ще дойде момент, в който ще кажат Сваляйте маските, свободни сте. По-скоро нещо уклончиви в стил разхлабване, на собствена отговорност и при последваща кихавица - нов хомот. А и самите хора свикнаха, никъде вече няма лигавници и оглушки, забулени са всички до вежди. Допуснахме да се наложи лоша практика, при това твърде дълго и тези карета от картата на обявяване на пандемията няма да завършат със забвение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #406 -: Март 17, 2021, 09:52:25 pm »
Какво излезе сега, че тоя смотльо - https://youtu.be/2hw0Lb74bh4 ни е предупредил преди 5 г.

https://www.lentata.com/page_16955.html?fbclid=IwAR1mCUhr1owPUUZrca2GNCqFcHBrv_pVgRUXDDLCST1CM4jXdHd4K59zY38
Цитат
Коронавирусът е произведен в институт в Китай чрез изкуствена мутация на други вируси от човешка ръка за производство на ваксини срещу други вируси. Точно в региона около Института вирусът вече избухна. Изкуствено произведения вирус е патентован през 2018 г. Собственикът на този патент е финансираният от правителството институт Пирбрайт във Великобритания, чиито основни дарители са световната здравна организация, която и фондация Бил & Мелинда Гейтс. Със сигурност трябва да се ваксинираме скоро срещу вирус, създаден от серума за ваксинации...
https://www.facebook.com/ruedigerdahlke/

Това се опитвам да обясня от много време на повечето, но никой не ме слуша.
Бил Гейтс финансира, разработването на този коронавирус чрез скрити фондове.
Ще ни "Ваксикират" така, че да не можем да мръднем никъде, както във филма "Дилъри на време".

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #407 -: Март 23, 2021, 10:39:46 am »
Картата на България,ректифицирана от Левин.
Слънчево затъмнение от 28.12.2019г.съвпад с Луната в картата,съвпад АСЦ.
Добре е ,че дирекция Слънце е в тригон с натални Слънце/Уран.
Има Уранов възврат в картата на к4.
Прогресивен Марс е на к7 опозиция Нептун в 1ви.
Трябва да се разгледат Сатурн и Венера +Луна.
Интересно дирекция Меркурий тригон натален,Дирекция Венера тригон натална,дирекция Марс тригон натален,Дирекция Слънце тригон натално,дирекция Уран тригон натален,Дирекция Нептун също,дирекция Сатурн.............дирекция Плутон????градусите са същите като на наталните планети.И дирекция Луна тригон Натална.Чудна работа.......Юпитер да не забравим също .
Пълнолунието попада в 8 дом в картата ,съвпад Сатурн прогресивен.
Цикъл Марс/Юпитер започна съвпад МС от картата,респективно опозиция натален съвпад Слънце/Уран.Сатурн спря стационарен съвпад асц от картата.
Транзитите през 1 ви дом на тежки планети.Транзитен Уран е на к4,транзитен Нептун квадрат Плутон(у10) и целия близнашки стелиум.
По прогресии ЛУНА и ЮПИТЕР сменят знак.
Прогресивен Асц  квадрат нат. и Луна.Прогресивно МЦ съвпад к7почти и Точна опоцизия натална ЛУНа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #408 -: Март 23, 2021, 10:51:22 am »
Открих го:


На небето се образува следната комбинация, Vp (0 градуса Овен) прави "баланс" между Сатурн и Адмет.

Точката, която е посочена се нарича Vernal Point, другото и име е Aries Point, едно и също нещо са. Това е началото на зодиака, а на Земята от там минава енергията, която се "просмуква". Когато посочим тази точка се получава полупойнт - Сатурн и Адмет. Продължавам да спамя с нещата, които са истина, а това са различните балове и еманации на Слънцето, които са образували планетите от началото на спектъра до края. Проблема е, че Плутон не е края на спектъра, а има още няколко "елемента" след него. Един от тях е наименуван Адметос.

Адмет:


Сатурн:


Случайност - едва ли.

За България още по-лош момент е 27-ми Март 18:22:


Сатурн е с резонансната точка Vulcanus, която го подсилва:


А Марс е със Сатурн, Плутон и Юпитер (стоп на парите изкарани с труд, както и физически ограничения, трансформации):


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #409 -: Март 23, 2021, 11:16:03 am »
Мой коментар публикуван на 24 декември 2019 г. Тогава не съм предполагала какъв точно ще е ефектът на пеперудата.

Цитат
26.12.2019, четвъртък в 07:12:55, Пръстеновидно слънчево затъмнение в Козирог
Периодът на слънчевото затъмнение от 26 декември носи потенциал за вятъра на промяната и нови хоризонти в статуквото. Подходящи условия и обстоятелства за прокарване на иновации, научни открития, разработки. Получаване и достигане до прозрения за холистичната връзка и обмен в света. Как голямото, мащабното, общото, цялостното е съставено от множество малки частици и всяка от тях съдържа цялото. Ефектът на пеперудата в действие. Метаморфоза чрез взаимоотношения. Комуникация, общуване, споделяне на мисли, гледни точки и идеи, които изваждат човек от зоната му на комфорт. Достигане до ново знание, гледна точка, до идеи с перспектива.

Китайският вирус и ефекта на пеперудата

Нали в мунданната астрология там, където е видимо слънчево затъмнение, се казва че тези региони са на фокус. При това слз в Ухан то е видимо, макар и в периферията. Това го пиша за тези, които смятат, че е възможно всяко едно мунданно събитие да се прогнозира сигурно и то едно към едно.


Прилагам локалните карти по системата на геодезичните еквиваленти за периодът на зимното слънцестоене за Ухан и Милано. И тази от пролетното равноденствие с координати за София.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #410 -: Март 23, 2021, 11:17:04 am »
Да си припомним някои неща...
Цикълът Марс/Юпитер на к10 в картата на България е много важен, първо, защото се случва на една от главните оси, и второ, защото Марс е управител на същата. Марс по дирекция е на к2. На 19.04.20 както писах в друга тема, в картата на България има възврат на Марс в тригон с транзитен Юпитер. Затъмнение, което предстои ще бъде съвпад натален Плутон. Какво е тълкуването на Астролозите за периода, някой ако има информация, да сподели.
« Последна редакция: Март 23, 2021, 12:11:47 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #411 -: Ноември 24, 2021, 07:39:13 am »
Картата на България,ректифицирана от Левин.
Слънчево затъмнение от 28.12.2019г.съвпад с Луната в картата,съвпад АСЦ.
Добре е ,че дирекция Слънце е в тригон с натални Слънце/Уран.
Има Уранов възврат в картата на к4.
Прогресивен Марс е на к7 опозиция Нептун в 1ви.
Трябва да се разгледат Сатурн и Венера +Луна.
Интересно дирекция Меркурий тригон натален,Дирекция Венера тригон натална,дирекция Марс тригон натален,Дирекция Слънце тригон натално,дирекция Уран тригон натален,Дирекция Нептун също,дирекция Сатурн.............дирекция Плутон????градусите са същите като на наталните планети.И дирекция Луна тригон Натална.Чудна работа.......Юпитер да не забравим също .
Пълнолунието попада в 8 дом в картата ,съвпад Сатурн прогресивен.
Цикъл Марс/Юпитер започна съвпад МС от картата,респективно опозиция натален съвпад Слънце/Уран.Сатурн спря стационарен съвпад асц от картата.
Транзитите през 1 ви дом на тежки планети.Транзитен Уран е на к4,транзитен Нептун квадрат Плутон(у10) и целия близнашки стелиум.
По прогресии ЛУНА и ЮПИТЕР сменят знак.
Прогресивен Асц  квадрат нат. и Луна.Прогресивно МЦ съвпад к7почти и Точна опоцизия натална ЛУНа.
Картата на България,според Левин.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #412 -: Ноември 24, 2021, 07:45:31 am »
Акрукс,все пак би трябвало да се вижда в соларната карта тази извънредна обстановка в която сме в момента.Струпването на планети в 4сол/10 нат.така изтълкувано от Алдебаран,звучи дори позитивно.
Притеснително е също,че затъмнение 2021 е съвпад с Плутон в картата на България,а в тази,той е в 8 дом и е у1.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #413 -: Ноември 24, 2021, 07:51:48 am »
Тук може да се прочетем/прочетете кой какво е мислил/говорил/писал на по-ранен етап-Преди вирусът да завладее умовете и света напълно.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #414 -: Ноември 24, 2021, 09:51:14 am »
Мен пък ми са чудни тези, които вярват в някакви конспиративни теории. Породени от икономически войни. Срещу Китай. Вероятно и срещу Европа и целия свят. Биологична война, която се води на всички континенти. И в контекста на това няма начин ББ да не е виновен ! На местно ниво за цялата тази работа. За да не протестират хората срещу неговото управление.

Здравната криза не попречи на протестите срещу ББ и неговата партия. Да бъдат детронирани.
« Последна редакция: Ноември 24, 2021, 01:35:32 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #415 -: Ноември 24, 2021, 01:28:12 pm »
Тук може да се прочетем/прочетете кой какво е мислил/говорил/писал на по-ранен етап-Преди вирусът да завладее умовете и света напълно.
мда, поддържам написаното, ваксината не ми е изправила гънките :)

Akruks, какво е това, което си качила. Алена!!!! Всеки да си пише неговите си писания и никой да не плюе другия. Земетресения могат да се предсказват чрез астрологията, това че Алена не може си е нейна работа. Всичко може да се предскаже. Няма кой все още...
Днес си мислех сутринта за Слава Севрюкова. Пишеше в книгата на Христо Нанов, че тя е казала всички българи да се прибират в България, че след 2020г. и да искат, няма да могат. Страшно звучи. Затъмненията, които предстоят са още по-плашещи. Трябва хората да са единни, какво се плуят само.... Алена не чета. Гледала съм картата. Вярвам повече в знанията на младите и будни хора, като wiserneuron.
не съм качила линка с препратка към страницата на Алена заради земетресенията, макар че и за тях има какво да се каже, а заради споменатата карта на България от Левин, и статията е от 2009г.
Удивителните може да си спестиш, че много станаха напоследък- забрани и закани само, все е едно е тоталитарен режим :(
Севрюкова я изследваше роден "учен", знам за нея още като беше жива, през 90те беше казала всички българи да гледат да се приберат до 2025г, тогава ми прозвуча тендецизно, все едно е агент на червената олигархия и иска да задържи българите тук, понеже всички се бяха юрнали да си пробват късмета зад граница. И да се приберат- какво? България не е малък оазис, а е част от цялото- като се катурне икономиката в развитите страни и нас ще ни засегне, защото цялата тази истерия с вируса е по икономически причини, никой не се е замислил за теб и близките ти да сте здрави и живеете нормално, а да има как и сто кожи да свалят от гърбовете на хората. Мислех те за по-прозорлива и разумна, все пак си сатурново чадо  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #416 -: Ноември 24, 2021, 01:45:52 pm »
О, Акрукс, в темата за Корона вирус, ти си на мнение, че аз не съм прозорлива😀Какво общо има това е мен. Щеше ми се твоето мнение относно корона вируса да си цитираш. Тенк ю все пак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Коронавирус
« Отговор #417 -: Ноември 24, 2021, 01:48:49 pm »
arkuks, а ти като опитен астролог, би ли изказала мнение за развитие в нашата страна?

Плашещо е това с тази корона, вече има 1 смъртен случай тук в България :'(
всяка година умират хора от усложнения, следствие грип, що не се шуми толкова за тях, а сега за новия щам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #418 -: Ноември 24, 2021, 02:00:49 pm »
О, Акрукс, в темата за Корона вирус, ти си на мнение, че аз не съм прозорлива😀Какво общо има това е мен. Щеше ми се твоето мнение относно корона вируса да си цитираш. Тенк ю все пак.
е нали съм го написала- по икономически причини, какво повече да напиша, като още в началото лекар от вма, който беше на 1ва линия и се заразил, изказа мнение, че за него това е биологично оръжие

И да, в началото не се знаеше много за вируса, нито за лечението, медиите бълваха противоречива информация, лекарите не знаеха как да лекуват болните, действаха на принципа "проба-грешка"
   

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Коронавирус
« Отговор #419 -: Ноември 26, 2021, 10:38:46 am »
NE/HA    тежки епидемии, пандемии
SA/NE = МА    инфекция