Автор Тема: Променят ли се хората с натален съвпад на Слънце и Плутон  (Прочетена 7272 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Слънце/Плутон-обсебен съм от себе си.


Хората не се променят, а променят отношението си към...-.

обсебил съм децата си,там Фроид по ги разбира как
слънцето е  и децата

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Не съм видяла контактите на Плутон да правят някакви промени и трансформации, по-често проявлението е грозно, обсебсивно, самоунищожително и унищожително и за другите ???

Като продължение на предишния коментар
I deserve the best.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Не съм видяла контактите на Плутон да правят някакви промени и трансформации, по-често проявлението е грозно, обсебсивно, самоунищожително и унищожително и за другите ???

Като продължение на предишния коментар

аз съм,контакт уран-плутон и нептун-плутон,
въртят му неприятни номера тия двамата със свобода и измъкване мужду капките,
но трябва да са ъглови и в асп. към светилата
когато си имал  деспотичен родител, свободната воля и изборът ти е да не бъдеш такъв никога
 въпрос е на духовно ниво
вътрешните демони могат да се подчинят на външно градивно занимание,
сатурн знае как-самоконтрол
обсебването не винаги е разрушително-ако ти е хоби,може да твориш много и продължително красота
обсебен от езотериката-астрология,таро и т.н
обсебен от природата-да си в постоянното присъствие по туристическите пътеки
обсебен от всякакъв спорт и да постигаш  успехи
обсебен да пишеш поезия,книги,разкази ,да танцуваш,да пееш,да рисуваш
обсебен да учиш със знанията ,умения и опита си другите
обсебен да помагаш на хора преживяващи същото като теб в миналото
обсебен от крайни заключения/  обобщения,защо са ти 50 нюанса черно в живота,когато има дъга
плутон е като атомна енергия,огромна мощ
как ще я използваш за мирни цели,създавайки ток и светлина,топлина или за атомни бомби и война
изборът е твой и цената,която ще платиш също

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Имам квадрат Луна-Плутон.Луната е в 1ви дом,Плутон в 5ти.Обсебия пълна ,при транзит на Юпитер през Луната,но дирекция Сатурн върху нея ми разказа играта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
По-долу споменавате, че съвпадът е в дева. Забелязала съм, че тези слънца много често действат като слънчогледи - любезни и отразяващи хора с власт/богатство/авторитет, които могат да им бъдат полезни и изключително груби с тези, които, по тяхно мнение - крайно субективно :),  стоят по-долу от тях.
И, да, и аз съм забелязала говорене с тон, крайно неприемлив и дори смешен за капацитета и възможностите им.
все едно описваш моя съученичка Слънце/Плутон дева
изобщо не се е променила, въпреки семейните драми (мъжът ѝ се обесил в ареста на колана си, след като тя го е натикала там- извикала е полиция, понеже той удрял по входната врата да му отвори, става дума за неговия апартамент„ а синът и по-миналата година за 11 път беше в затвора, за наркотици), та все същото дребно и злобно човече е, интригантка и се мисли за много умна, и е смешна отстрани

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
знаех си,че ще се появиш Ом  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Мадона има съвпад на Слънцето в Лъв с Плутон в Дева. Мадона с корона и хора с маски миналата година в Тел Авив по време на нейния ритуал на Евровизия.
За мен, а предполагам и за други, няма съвпад на Слънце 23º Лъв и Плутон близо 2º в Дева.
А сценичната изява със сигурност има друг замисъл, едва ли е намек, че ще има пандемия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Имам квадрат Луна-Плутон.Луната е в 1ви дом,Плутон в 5ти.Обсебия пълна ,при транзит на Юпитер през Луната,но дирекция Сатурн върху нея ми разказа играта.

Майка ти искала ли е да останеш завинаги с нея и да не я напускаш?

Не,не ми е споменавала такова нещо. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Имам квадрат Луна-Плутон.Луната е в 1ви дом,Плутон в 5ти.Обсебия пълна ,при транзит на Юпитер през Луната,но дирекция Сатурн върху нея ми разказа играта.

Майка ти искала ли е да останеш завинаги с нея и да не я напускаш?

Не,не ми е споменавала такова нещо. :)

Но все пак казвала ли ти е да не бързаш да се омъжваш, че при мама е най-добре?

Командвала ли те е и до късна възраст, казвайки ти какво да правиш?
Не Ом.Никога не ми е казвала нищо,не ми дава насоки и посоки.Винаги ме хвали,каквото и да направя.Омъжих се на 26г.Не ме командва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Ом,мисля,че обратното е по-вярно.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Ом,мисля,че обратното е по-вярно.
Кое?
Мисля чее това води до извода(ако не греша), че бабата не я командори изобщо, а тя командори бабата.
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Мадона има съвпад на Слънцето в Лъв с Плутон в Дева. Мадона с корона и хора с маски миналата година в Тел Авив по време на нейния ритуал на Евровизия.




2021-ва е годината, която явно показват. 20 човека отляво и също толкова отдясно +1 ... понеже строят.. слагат още 2 колони, което символизира построяване на 3-тото им "царство", последното такова.

Има две интересни дати - 5ти Март 2021 и 18ти Май 2021-ва.
« Последна редакция: Април 15, 2020, 02:35:13 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Като искаме, хората, да живеем по така, защо самите ние си пишем толкова зловещи сценарии и после обвиняваме режисьора ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Как стигна до извода, че на тези дати ще се случи нещо? Мадона има хиксове по себе си, което вече прави някакви години - XX - 20?

Тези дати са 1335 дни и 1260 дни след 22-23-ти Септември 2017та.

Защо тези колони да символизират царството им?
Знам, че са масонски.

Това са предположения, понеже е казано, че през годините царството на антихриста ще бъде управлявано от 3 места и сега се извършва прехода от 2ро към 3то...
AP/CU=KR/PO/MC

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Мик Джагър има такъв съвпад. Има това, което наричате милионерски съвпад - Юпитер и Плутон.