Автор Тема: СЛВ/ЮЛВ  (Прочетена 15634 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #60 -: Април 30, 2020, 07:04:49 pm »
По какво е балетът? Марс прави ли ти аспект към възлите? Да нямаш Марс в знак на Венера?
за балета не знам, но худ. гимнастика, лека атлетика, културизъм са спортове, които са подходящи за Везни, в този знак имам Венера и Слънце и без худ. гимнастика другото съм тренирала с успех, Марс е в Скорпион

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #61 -: Април 30, 2020, 07:15:13 pm »
По какво е балетът? Марс прави ли ти аспект към възлите? Да нямаш Марс в знак на Венера?
за балета не знам, но худ. гимнастика, лека атлетика, културизъм са спортове, които са подходящи за Везни, в този знак имам Венера и Слънце и без худ. гимнастика другото съм тренирала с успех, Марс е в Скорпион

Кои планети правят аспект към възлите ти?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #62 -: Април 30, 2020, 11:17:04 pm »
Кои планети правят аспект към възлите ти?
МП Венера-Юпитер се пада на ЮЛВ в 5д.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #63 -: Май 29, 2020, 09:24:21 am »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #64 -: Май 30, 2020, 07:00:47 am »
СЛВ в близнаци- имам 2ри дом на 27*,Луна 21*,и асц на 3/4*.
При предишният транзит през 1ви дом се разделих с баби и дядо.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #65 -: Септември 05, 2021, 07:18:48 pm »
Темата е стара, но на мен ми е интересна - юлв - Дева, слв - Риби 2-8 дом. Не съм изобщо привлечена от девите - напротив, те се навъртат наоколо, но винаги ми носят проблеми. Аз ги разпознавам от километри, както и хората с асцендент Дева и отношенията ни никога не са добри, много скоро се стига до конфликт. С рибите е странно, познавам много риби за мен са изключително егоистични  :-\, не ги виждам като мечтатели и никоя риба, която познавам лично отблизо от около 20 не се увлича по изкуство например, нито по окултизъм или нещо, което не е супер злободневно.  Едни от най-големите материалисти също са тук. Аз обаче, с моя СЛВ мога да кажа че имам учебникарско рибешки прояви. Особено като дете бях голяма шматка, мечтаех и фантазирах, говорех си само с животните, пеех, рисувах постоянно, някои неща като влечението към изкуство и мечтателното поведение продължават и днес за ужас на силно заземените ми половинка и роднини, плюс това съм страшен асоциал. И обожавам да съм при вода и особено да вали.
« Последна редакция: Септември 05, 2021, 07:22:41 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #66 -: Септември 09, 2021, 06:28:26 pm »
Транзитен сев.възел е на асц.ми ,кога и какво да очаквам,имате ли идеи?

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #67 -: Септември 09, 2021, 08:12:31 pm »
Аз съм лаик, но предполагам, че ще обърнеш повече внимание на самата себе си, на здравето си, на външния вид. По-интересно ми е какво би се случило отсреща, при южния възел.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #68 -: Септември 09, 2021, 08:42:32 pm »
Аз съм лаик, но предполагам, че ще обърнеш повече внимание на самата себе си, на здравето си, на външния вид. По-интересно ми е какво би се случило отсреща, при южния възел.
Bodra,обръщам внимание на външния си вид,да....подува ми се дясното око отгоре сутрин и след това спада оттока(имах травма преди време),още не съм се консултирала с лекар.Асц е квадрат Венера у6 и опозе Нептун.
За южен възел освен при мъжа ми нещо старо и измъчено да изкочи и той да го отстреля,соларът му стартира с Венера на к7,скорпион. ;D
Имаше едни чужденци,сбъркаха ми живота за години и аз техния.Надявам се да нямам повече вземане-даване с тях.
С мъжа ми сме с обърнати оси ,моя асц е негов дсц.И обратното.
« Последна редакция: Септември 09, 2021, 08:47:15 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #69 -: Септември 10, 2021, 10:00:48 am »
Сафо, очаквай 12 -ти дом-това е. ЮЛВ е в 6-ти до, връща неразгледани, изоставени причини, които вредят на здраве и финанси. Ето дилемата пред която стои да се изправиш :" Изгубвам себе си vs. определям себе си " чрез служене, услуги, саможертви. Щом възлите аспектират ъглите питат каква е посоката, курса, който ще предприемеш, в случая АСЦ, за да се появиш пак в света/ нали тук е входа за настоящото ти пребиване / Възлите са точки, няма енергия, но провокират кризи- как се изразяваш, къде, колко лично си израстнала, кой си/ще срещаш, с оглед ново оформяне на твоята индивидуалност, какво и къд ете сърби, кой ще те почеше. Може да наново да се срещнете със себе си, както и с хора, но вече като нови индивиди.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #70 -: Септември 10, 2021, 08:38:33 pm »
Рени,благодаря!Не разбирам само,защо свърза 6ти дом с финанси.Здраве-да,ежедневие,работа.
« Последна редакция: Септември 11, 2021, 07:15:25 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #71 -: Септември 11, 2021, 02:13:42 pm »
Сафо, защото здравето е една от причините, които позволява или не, да работиш за еди-колко си пари. Или всичките ти финанси да отиват по здравето; здравословния начин на жувот да изисква повече финанси...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #72 -: Ноември 19, 2021, 12:42:38 pm »
Скоро възлите сменят знак и честно казано се притеснявам, че ще транзитират по оста Телец-Скорпион, защото предвид Асцендента ми ще съм на пангара. СЛВ вече се подвизава в мой 1-ви, а след месеци ще посети и 12-ти дом. Преди 18г. 2004-2005г. са най-тежките години в живота ми, свързвам ги със сериозни загуби и болести - починаха баба ми и леля ми тогава, отделно аз поне половин година се размятах по болници, без да е възможно да ми бъде поставена правилна диагноза. Макар още да не са по Телец-Скорпион, обръчът се затегна и усетих силата на кармичността, която носят, та въпросът ми е дали е задължително нещата да се повторят и темите пак да са тези?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #73 -: Ноември 19, 2021, 01:23:43 pm »
guapa79 , възлите само посочват, само по себе си са фиктивни точки в пространството и не носят събития
Преди години каквото се е случило е свързано с някой/някои тежки транзити, през 2005 Сатурн е преминал над твоя 4-ти дом над твоите Меркурий, Венера, Слънце и Юпитер, през окт 2004 си имала затъмнение в 6д над Плутон, следващата 2005 също затъмненията са били в 12д - срещу Плутон и в 6д до Плутон , а транзитен Плутон е в 8д по това време...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: СЛВ/ЮЛВ
« Отговор #74 -: Ноември 19, 2021, 02:02:32 pm »
guapa79 , възлите само посочват, само по себе си са фиктивни точки в пространството и не носят събития
Преди години каквото се е случило е свързано с някой/някои тежки транзити, през 2005 Сатурн е преминал над твоя 4-ти дом над твоите Меркурий, Венера, Слънце и Юпитер, през окт 2004 си имала затъмнение в 6д над Плутон, следващата 2005 също затъмненията са били в 12д - срещу Плутон и в 6д до Плутон , а транзитен Плутон е в 8д по това време...
Благодаря, akruks! Разбирам, че нещата се менят и дори сега затъмненията да ангажират отново тези домове, транзитите на тежките планети на са като тогавашните и ще предизвикат друга събитийност. Плутон скоро ще докосне моето MC, a мисля, че мама беше по 10-ти дом, опозицията с IC ме навежда на мисли за баща ми обаче и мен, а и живот и здраве следващият ми солар е с Луна на IC, а никак не ми харесва да имам светило там. Отделно ще има опозиция на соларен Плутон с натална Венера по оста 5-ти - 11-ти баш на натално MC-IC.