Автор Тема: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020  (Прочетена 12368 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #15 -: Юли 01, 2020, 08:37:24 am »
Такива вероятност може да има около дните на лунното затъмнение - 4,5,6 юли. Метафорично и буквално казано също така раздвижване на въздуха под формата на  пориви на вятъра, бури, разгорещени спорове, полемики. За този период е възможно символиката на ретрограден Меркурий, да стане причина за някакъв тип развръзка.
Благодаря!

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #16 -: Юли 03, 2020, 12:04:31 pm »
Здравейте, на мен лунното затъмнение ми се пада в 7 дом, съвпад с ДСЦ, опозиция на АСЦ, квадрат със слънце и луна (4ти, 10ти дом), секстил с Плутон (5 дом) и МЦ и Тригон с ИЦ. Слънчевото на 21 беше много тежко за мен, надявам се тук да не е така  ???

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #17 -: Юли 04, 2020, 08:16:23 am »
Мъжки, източни планета  са в знака на ЛЗ- не са в синхрон с природата на Луната и се противопоставят на Слънцето, усилва се напрежението на действие и дейности, и  с цената на изтощение и повечето негативни прояви на Сатурн..Юпитер не е в позиция, в периода, да се противопостави с умерената си природа на малефиците. Марс също може да "кандидатства" за управление над затъмнението, силен есенциално, но извън секта,мнооого горещ, може да е отговорен  за събития, които отразяват по-скоро негативните му качества от природата, "пожаро" опасен. Упр 10т--сега управниците ще се гневят. Има рецепция Юпитер-Марс по терми. и Юпитер в знак, в който Марс има достойнства, но Марс не може да подсили Юпитер, който няма сила в Козирогпознайте с какво ще са натоварени решения,избори и как ще се осъществяват и приключват намеренията ?!-. Венера е триплицет управител, тъкмо набира скорост, не е сигурна точно какво е ценно от старото и какво да цени занапред като интерес, вкус, стил, умения, но в рамките на действие на затъмнението ще е в своя блясък и вижда Марс, значи редно е знае все пак поне отчасти какво иска и Марс да воюва за желанотот,това дава възможност да се покачи производителността-има муза, има стремежи, някъде и резултат.
Интересно какво ще е времето около затъмнението, защото Сатурн носи застудяване, и може някъде, където по принцип не вали сняг, или няма мъгли по това време на годината, да има такива, но пък и Марс се обажда тук, а той е много горещ, да увеличи температурите, да породи урагани, много мълнии, в морето корабокрушения. Меркурий изгорен, но вече източен и той да променя към по-голяма влажност на въздуха, носейки я ветровете; има често свлачища при тази позиция.
Марс засяга и двете Светила, Сатурн знаково- да си обърнем внимание на зрението, а нематериалистичен вид- може да сме слепи, заслепени за действителността. Проблеми с жлъчка,черен дроб. Венера обаче е в лек аспект с Марс и въпреки че Марс я доминира, има възможност да се откажем от вредни навици и философии, в полза на здравния статус. Интереса клати феса.
Като опит за прогноза, не ангажирам  с мнението си, сега чета, разучавам качеството на събитията. :)
Родените, които ще схванат най-добре "какво всъщност се случва" , имат силни конфигурации с лунните възли в картата си и/или Светилата им попадат в 12-14 * Козирог/Рак, както и главните им оси. Би трябвало това да важи и за населени места, държави.

За голяма част от територията на България и локациите в света, които се намират на 41-44 градуса северна географска ширина, периодът на и около това лунно затъмнение може да е характерен с реорганизация, обществено недоволство, коренни и динамични промени. Вероятни властови рокади. Гръмотевични бури, проливни дъждове. И с неясни, подвеждащи или илюзорни, измамни цели, решения на висшестоящи органи.
Астрокартографски лунното затъмнение в рамките на тези географски ширини,  е по-изразено заедно с Меркурий, Уран, Плутон, Нептун, Сатурн и Юпитер.

в София две нощи  2-3.07 и 3-4.07 гръмотевични бури, браво на метереолозите,позахладня и Витоша изчезна в мъгла днес
« Последна редакция: Юли 04, 2020, 08:18:01 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #18 -: Юли 04, 2020, 05:03:18 pm »
На 26,12.2019 г  СЗ затъмнение в Козирог- Луната покри Юпитер
05.07.2020 г  ЛЗ в Козирог- Луната ще изглежда "покрита " от Юпитер и Сатурн

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #19 -: Юли 05, 2020, 01:29:33 am »
наводнения в Япония

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #20 -: Юли 05, 2020, 12:11:55 pm »
Не знам по каква причина, но около това луние аз се чувствам супер чил. Всички наоколо са емоционални и нервни, моята душа си пее, всичко наоколо е сякаш в унисон с мен (или по-скоро обратното - аз с природата).

//Лунацията повтаря опозицията ми Меркурий/Нептун (насред стелиума) - Хирон в 8-2, АСЦ й е на 4 градуса от ИЦ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #21 -: Юли 05, 2020, 04:31:58 pm »
Не знам по каква причина, но около това луние аз се чувствам супер чил. Всички наоколо са емоционални и нервни, моята душа си пее, всичко наоколо е сякаш в унисон с мен (или по-скоро обратното - аз с природата)..
резултат от СЗ преди две седмици върху твоя Юпитер  :)
ЛЗ на Нептун е добро за творческите натури :)
При мен е секстил с Марс\Нептун , бях пропуснала да го отчета и се чудя защо съм добре, въпреки квадратурата с Юпитер и Слънцето. Все пак тази сутрин сънувах много, не помня какво, а че беше много...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #22 -: Юли 07, 2020, 01:07:14 pm »
При мен беше в седми дом,  опозиция с нат. Луна.
С половинката тези дни се дърлим за щяло и не щяло, дразним се взаимно здраво. Тр. Мерк ми пресича АЦ , може от това да е.
Иначе в деня на пълнолунието получих една камара скъпи подаръци от чужбина.
По Венера са - бижута и чанти.
Предполагам за тях има вина ствпадът Юпитер/ Плутон, който ми е на мидпойнта Венера/ Мерк.
Отделно баща ми почна да оправя документи за унаследяване на имоти,в прогресивната си карта Луната ми е на К8.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #23 -: Юли 07, 2020, 01:10:35 pm »
И понеже не искам да редактирам горния пост, че се превръщат в шльокавица- в петък станах свидетел на страшна буря, такова чудо да съм преживявала веднъж - дваж.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #24 -: Юли 07, 2020, 01:52:10 pm »
Не знам по каква причина, но около това луние аз се чувствам супер чил. Всички наоколо са емоционални и нервни, моята душа си пее, всичко наоколо е сякаш в унисон с мен (или по-скоро обратното - аз с природата)..
резултат от СЗ преди две седмици върху твоя Юпитер  :)
ЛЗ на Нептун е добро за творческите натури :)
При мен е секстил с Марс\Нептун , бях пропуснала да го отчета и се чудя защо съм добре, въпреки квадратурата с Юпитер и Слънцето. Все пак тази сутрин сънувах много, не помня какво, а че беше много...
:-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #25 -: Юли 10, 2020, 09:41:46 pm »
ЛЗ в съвпад с нат. Уран на Бойо - неочаквано му идва, ама май тоя път ще си “оди...

А, дано!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #26 -: Юли 11, 2020, 12:55:25 am »
ЛЗ в съвпад с нат. Уран на Бойо - неочаквано му идва, ама май тоя път ще си “оди...

А, дано!
нещо си грешка, има натален съвпад Марс/Уран в Лъв
ЛЗ е в Козирог, в широк съвпад с наталния му Сатурн, увеличени отговорности, няма да има време за мачлета
И като си иде какво ще се промени? Докато не се промени цялата система и излязат на политическата сцена нови лица, които не слугуват на чужди интереси, ще е все така- стар бардак с нови к.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #27 -: Юли 11, 2020, 09:38:10 am »
Мдааа, ретро Мерка и на мен ми замъгли погледа...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #28 -: Юли 11, 2020, 10:20:08 am »
И като си иде какво ще се промени? Докато не се промени цялата система и излязат на политическата сцена нови лица, които не слугуват на чужди интереси, ще е все така- стар бардак с нови к.

Ако погледнем от тази гледна точка, винаги може да се избере по-малкото зло.
« Последна редакция: Юли 11, 2020, 10:34:52 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020
« Отговор #29 -: Юли 11, 2020, 01:54:34 pm »
Никой не пуска кокала.... Ще сме свидетели на делба велика.