Автор Тема: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021  (Прочетена 9178 пъти)

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« -: Януари 21, 2021, 10:23:45 pm »
Пълнолуние в Лъв на 28 ян. 2021, на 9 градуса, за София Тук

Изглежда, ще е напрегнато заради T-квадратурата, мисля си нещо за държавната хазна, т.като лунацията е в 11-ти дом, ако пиша глупости да ме прощавате.

Просто много исках да направя аз темата, надявам се да се приеме. :-*

При мен нищо не е аспектирано по никакъв начин, иначе лунацията ми попада в 3-ти дом
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #1 -: Януари 22, 2021, 06:13:33 am »
Интересна лунация,с два цикъла ,Венера/Плутон на к5 и Слънце/Юпитер в 5 дом.Меркурий е на к6.Ресторантьорите може да се вдигнат на протест,както се обсъжда,по 11 дом също са групи,организации,партии,но понеже е в лъв лунацията,нещо свързано с деца,спорт,забавления,театър ,кино ,.....Асц е в дева,здравеоопазване и Меркурий на к6 ще се обърне в редтроградно движение.
При мен попада на к4,квадрат прогресивен Сатурн,Мц от картата е съвпад с Луната ми в 1ви дом.
Да не затегнат отново мерките,слушам днес отново повишение на новозаразени.
« Последна редакция: Февруари 03, 2021, 05:18:10 pm от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #2 -: Януари 22, 2021, 09:28:34 am »
В съвпад със сатурн в 12-ти като сатурн ми управлява 6 и 7 ми дом, няколко дни по-късно имам съдебно дело, нали враговете са по 7-ми дом :)

Иначе марс е в квадрат с натален сатурн и опозиция с натален уран, десцедента в съвпад със слънцето ми, меркурий разходящ съвпад с натален марс в седми и квадрат с юпитер в 10ти дом, тропосана съм отвсякъде.

Имам огледален тригон плутон юпитер по транзити, дано са в моя полза нещата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #3 -: Януари 22, 2021, 10:44:17 am »
При мен се получава интересна ситуация. Аз натално има съвпад Венера/Плутон в 25/26градус на Дева и сега този съвпад Венера/Плутон в Козирог точно тригонира наталния и ми попада в 1 дом. В Лъв ми е 8 дом вертекса на 4 градуса, а във Водолей 2 дом - Парса на 0,23, възможно ли е преминавайки през тези точки Слънцето и Луната да ми ги активират. Установила съм, че Вертекса ми работи много.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #4 -: Януари 22, 2021, 01:07:36 pm »
В 4-ти дом в съвпад с Венера У1, У6. В същия ден съм на маникюр и ще получа заплата, така че явно резултатът ще е разкрасяване и финансова "инжекция", само дано се придвижа невредима с тоя връх, дето го заформя Марс, който в момента си прави компания с Уран в моя 12-ти дом. Тепърва ще ми квадратират стелиума в Лъв и тежкарите в 10-ти + наближаваща Уранова опозиция, а и Меркурий ще стане ретрограден на 30-ти в 26-ия градус на Водолей точно върху Луната ми У4, К11, което не ми харесва особено.
« Последна редакция: Януари 22, 2021, 01:16:45 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #5 -: Януари 24, 2021, 07:05:37 am »
При мен се получава интересна ситуация. Аз натално има съвпад Венера/Плутон в 25/26градус на Дева и сега този съвпад Венера/Плутон в Козирог точно тригонира наталния и ми попада в 1 дом. В Лъв ми е 8 дом вертекса на 4 градуса, а във Водолей 2 дом - Парса на 0,23, възможно ли е преминавайки през тези точки Слънцето и Луната да ми ги активират. Установила съм, че Вертекса ми работи много.
Вертекса не съм проследявала при лунации,при теб финансова тема изглежда ще е застъпена.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #6 -: Януари 24, 2021, 07:08:58 am »
В 4-ти дом в съвпад с Венера У1, У6. В същия ден съм на маникюр и ще получа заплата, така че явно резултатът ще е разкрасяване и финансова "инжекция", само дано се придвижа невредима с тоя връх, дето го заформя Марс, който в момента си прави компания с Уран в моя 12-ти дом. Тепърва ще ми квадратират стелиума в Лъв и тежкарите в 10-ти + наближаваща Уранова опозиция, а и Меркурий ще стане ретрограден на 30-ти в 26-ия градус на Водолей точно върху Луната ми У4, К11, което не ми харесва особено.
[/color]Луната ти е върху Слънцето ми ;)Не се напрягай от квадратурите,те подтикват към действие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #7 -: Януари 24, 2021, 07:12:59 am »
Yeah,лунациите задействат прогресивни планети,точки.......може да разгледаш в картата си има ли такива,щом те интригува тази лунация. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #8 -: Януари 25, 2021, 11:08:57 pm »
Пълнолуние в Лъв на 28 ян. 2021, на 9 градуса
Изглежда, ще е напрегнато заради T-квадратурата, мисля си нещо за държавната хазна, т.като лунацията е в 11-ти дом, ако пиша глупости да ме прощавате.
Благодаря за темата и картата! При мен също попада в 11д., сключва точен секстил с моето Слънце и тригон с Луната У11
Т-квадратурата не е задължително да напряга, енергията му в повечето случаи е градивна. Диспозитор на Пълнолунието е Слънцето, което е в съвпад с Юпитер в 5д, - ще има спорт и забавления, нали ще отварят фитнеси, заведения, салони...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #9 -: Януари 25, 2021, 11:16:36 pm »
При мен се получава интересна ситуация. Аз натално има съвпад Венера/Плутон в 25/26градус на Дева и сега този съвпад Венера/Плутон в Козирог точно тригонира наталния и ми попада в 1 дом. В Лъв ми е 8 дом вертекса на 4 градуса, а във Водолей 2 дом - Парса на 0,23, възможно ли е преминавайки през тези точки Слънцето и Луната да ми ги активират. Установила съм, че Вертекса ми работи много.
и при мен се е случвало да се задейства Вертекс при транзити, по-конкретно съвпади, но Луната всеки месец минава през знак Лъв, съответно през твоя вертекс
Пълнолунието е на 9*, а допустимият орбис за аспект с оста вертекс/антивертекс е градус

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #10 -: Януари 26, 2021, 07:15:18 pm »
При мен е във 2-ри дом, полусекстил с нат. Луна У1,2.
Тези дни се олях с пазаруване онлайн, никога не съм харесвала толкова много неща наведнъж.
И предполагам, ще продължа в същия дух .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #11 -: Януари 26, 2021, 08:00:44 pm »
При мен е във 2-ри дом, полусекстил с нат. Луна У1,2.
Тези дни се олях с пазаруване онлайн, никога не съм харесвала толкова много неща наведнъж.
И предполагам, ще продължа в същия дух .
На това се казва компенсиране, търсене на заместител... Едни с покупки прекаляват, други с храна, трети с гледане на филми... (като мен, ама хич не ми се излиза навън с маска, а иначе ми се излиза; то и вечерен час сложиха от вчера- 22ч, ще ни следят с дронове)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #12 -: Януари 27, 2021, 12:15:37 am »
Не знам компенсиране или направо героизъм е това пилеене на пари за един Сатурн на К2 :D
Цялата тази истерия вече ми идва в повече, въпреки че не би трябвало да се оплаквам- ходя на работа, срещам се с приятели.
Ограниченията в една сфера трябва да избият в свободия в друга. И съм избрала най- безобидната- да се запасявам по Рачешки.
Иначе си нося маската с удоволствие, топло ми е с нея. С храна също прекалявам, но след Ковида не мога да си задържа килограмите успешно, разбърника ми целия организъм физически  и психически . Повтаря се моята депресивност и лабилна психика с тр Юпитер в 8- ми дом, защо така това уж “голямо щастие” отново ме изненадва неприятно.
« Последна редакция: Януари 27, 2021, 12:22:26 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #13 -: Януари 27, 2021, 03:53:09 pm »
върху IC-MC е тази лунация при мен. //на градус след, т.е. - в 4д.
Юпитер/Слънце са ми на МЦ.
Венера/Плутон - на Слънцето.
Уран/Марс закачат и нат. Уран с тригон откъм 12д.

големият тригон явно ще ми разбута неочаквано нещо вкъщи/отвътре и/ли горе/отвън.
ще видим)


Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Пълнолуние в Лъв // 28 януари 2021
« Отговор #14 -: Януари 27, 2021, 11:11:58 pm »
При мен се получава интересна ситуация. Аз натално има съвпад Венера/Плутон в 25/26градус на Дева и сега този съвпад Венера/Плутон в Козирог точно тригонира наталния и ми попада в 1 дом. В Лъв ми е 8 дом вертекса на 4 градуса, а във Водолей 2 дом - Парса на 0,23, възможно ли е преминавайки през тези точки Слънцето и Луната да ми ги активират. Установила съм, че Вертекса ми работи много.
Вертекса не съм проследявала при лунации,при теб финансова тема изглежда ще е застъпена.
Благодаря Сафо, дано в позитивен смисъл :-*