Автор Тема: Астрология и политика  (Прочетена 55534 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #45 -: Април 04, 2021, 05:56:32 pm »
И ? Споделяш във форума мисли, че е хубаво да направиш нещо, което нямаш енергията да направиш ?!  :o


Странно тълкуване на коментара ми. ;)

Ти ми предложи
Цитат
Положи ги  :)

Аз ти отговорих кратко и ясно, за да не влизам в подробности какво се крие зад твоето  "положи ги".
Мога да го кажа и така- на мен не ми се налага да полагам,  има кой да го свърши вместо мен, защо да се напъвам. Аз съм от хората, които знаят, но не могат. Нека тези, които могат да го направят.  Така по-разбрано ли звучи  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Астрология и политика
« Отговор #46 -: Април 04, 2021, 06:49:58 pm »
Да сме живи, да сме здрави, 2032 г сезонната карта на лятното слънцестоене, ще бележи "да започнем всичко отначало" с пълна Венера  ;)
Ей,това е приказка вече.Ще съм на 62г.ако устискам до тогава. 8)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Астрология и политика
« Отговор #47 -: Април 04, 2021, 09:47:43 pm »
Хм, Слави пак се скри, имал симптоми на ковид, бил отговорен, много удобно, поне 2-3 седмици, докато се клокочи, той ще има алиби за липсата си. Саморежисирането продължава.
Той май има сериозни здравословни проблеми, които не са ковид.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #48 -: Април 04, 2021, 10:50:38 pm »
Няма вятър, надали ще има промяна....
кардиналните оси са в кардинално знаци, У1 в Близнаци в 3д- вятър в дома на вятъра  :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Астрология и политика
« Отговор #49 -: Април 04, 2021, 11:25:55 pm »
Суверенът показа, че има такъв народ.   ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрология и политика
« Отговор #50 -: Април 05, 2021, 07:35:05 am »
Аз мисля че промяната е налице. Няма да е хубаво, но поне оня с джипката няма да управлява.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #51 -: Април 05, 2021, 07:52:19 am »
Аз мисля че промяната е налице. Няма да е хубаво, но поне оня с джипката няма да управлява.
е те другите сигурно с метрото ходят на работа, а и не се знае още кой ще управлява, че да се радваш предварително

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #52 -: Април 05, 2021, 07:55:07 am »
Суверенът показа, че има такъв народ.   ;D
мда, "няма такава държава" ще прави държавност, Боже опази!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Астрология и политика
« Отговор #53 -: Април 05, 2021, 09:06:50 am »
От както имам право на глас, винаги съм се дразнила на тази система и организация на гласуване. Точно сега, когато сме в пандемия трябваше да се измисли Единна система за електронно гласуване, която да даде шанс за глас на всички. Възможност за дистанционно гласуване. Имаме достатъчно добри специалисти за да я измислят, патентоват, приложат. С шанс за приложение и в други държави при успех. Без разходи за мобилни урни, хора и опашки или поне не в такъв мащаб. Много по-евтино, иноватовно и удобно. Но партиите нямат интерес да има висока активност. Нито една. При тази ниска активност колко да е манипулиран вота?! Много тъжно, че хора в чужбина са чакали с часове , а стотици дори не са упражнили право. В крайна сметка се избраха много партии, хората искат голяма коалиция, с разнородни лица, програми, идеи и виждане за управление. Искат обединение.
« Последна редакция: Април 05, 2021, 09:09:06 am от Radost »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Астрология и политика
« Отговор #54 -: Април 05, 2021, 09:27:25 am »
Не познавам хора, които да са в норма и да са гласували за тези, които печелят. По лични наблюдения ги подкрепят хора, които са в изгодна позиция и облагодетелствани по някакъв начин. Познавам много хора, които през последните години, подкрепяйки партията се уредиха на добри позиции и си напълниха банковите сметки от проекти, нечестни сделки и др. Със сигурност ги подкрепят голяма част от работещите по държавните администрации, университетски преподаватели, директори, учители...
А иначе много лесно става манипулацията в изборните секции. Лично съм ставала свидетел на такава и съм подавала сигнал в ЦИК.

Вярвам, че рано или късно всеки си плаща за дяволъка.

Жалко е наистина, че много хора, живеещи в чужбина не успяха да гласуват. При напускане от един в друг щат, за да се гласува налагат задължителна карантина, което е доста кофти и е спирачка за много хора...
« Последна редакция: Април 05, 2021, 09:34:13 am от romantica »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Астрология и политика
« Отговор #55 -: Април 05, 2021, 10:10:00 am »
Стар, много точни анализи за изборите и участниците. Даваше ли на БСП повече кредит? Те се провалиха всъщност. Може би най-ниския резултат от години. Видя кантара между БСП и Има такъв народ.
« Последна редакция: Април 05, 2021, 10:12:25 am от Radost »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #56 -: Април 05, 2021, 10:46:33 am »
Радост, астрологичният ми анализ по въпроса е в коментарите ми по темата.
Казват че има значителен отлив и сред избирателите на Герб, не само сред тези от БСП. В сравнение с други парламентарни избори, но са на първо място. БСП и Герб са партии на статуквото. А тези парламентарни избори, както е отбелязано още в началото на темата, се случват на фона на новолуние, което повдига на дневен ред квадратурата Сатурн - Уран.
« Последна редакция: Април 05, 2021, 10:54:54 am от starinthenightsky »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Астрология и политика
« Отговор #57 -: Април 05, 2021, 11:04:45 am »
Радост, астрологичният ми анализ по въпроса е в коментарите ми по темата.
Казват че има значителен отлив и сред избирателите на Герб, не само сред тези от БСП. В сравнение с други парламентарни избори, но са на първо място. БСП и Герб са партии на статуквото. А тези парламентарни избори, както е отбелязано още в началото на темата, се случват на фона на новолуние, което повдига на дневен ред квадратурата Сатурн - Уран.
Знам. Изчетох всичко, затова казвам, че е точно.  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #58 -: Април 05, 2021, 11:06:15 am »
И да не е, каквото е написано, това е.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #59 -: Април 05, 2021, 11:06:48 am »
Рени, не правя астрологичен анализ в темата, за да ти свърша лично на теб работата, която те мързи или не можеш да свършиш. Следователно ако няма кой за момента да ти я свърши и в случай, че нещо ти е интересно, вероятно имаш мотив да се напъваш.

Стар, нали, това казах, аз не се напъвам, за мен е противопоказно.
Аз се включих в темата ти с каквото знам и астрологично, и не астрологично и го посочих. Каква моя лична работа да ми свършиш, и какво общо имам аз с темата ? Ти го каза "Положи ги." Не помня да не съм оценявала  усилията, които полагаш  в посока астрология. Можеш- полагай. Аз съм друг тип темперамент, обясних какъв. Има пчелички, има търтеи, има  и президенти. Какъв е проблемът, всеки каквато клечка е изтеглил. Това е .  ;)
« Последна редакция: Април 05, 2021, 11:08:30 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“