Автор Тема: Онлайн рекламите астрологично. Дали ни познават или са познавателни знаци  (Прочетена 9154 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Днес между изгряващ Овен/Телец, Венера в началните градуси на Телец и Луна в последните градуси на Телец, Плутон в кулминация, попаднах на реклама, която ме приканваше да ... инвестирам в Боровец. ;D (Това няма как да стане)
« Последна редакция: Април 15, 2021, 07:17:05 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Според, мен,  познават, на ниво общо. Но това винаги е било така и с всичко, иначе как ще се наложили всички учения, философии, религии и техните производни. И все пак, продължаваме да (ги) изненадваме с позиция.
Но защо пък и да не е знак, нали астрологията точно това тъсри -знамения. Във  време на изгрев на Първия лунен сърп ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Не знам дали е знамение, но ми се струва интересно да се проследи какви реклами при какви транзити излизат. В какви случаи астрологично излизат реклами, които ни познават, защото сме потърсили нещо и в какви случаи излизат реклами, които са някакъв ориентир за нещо си.
Тази с Боровец не изглежда като нито едно от двете. Не знам на какъв принцип ме е намерила.  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Стар, ти по някакъв начин, давала ли си във времето заявка за реклама в някоя област ?
Досега на мен такива предложения не са ми попадали, но аз никога да не съм заявявала.
Обикновено Юпитер обещава рекламиране и според това, какво активира, статуса му в периода, биха дали тази информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Вероятно има и свободно ротиращи реклами, които не е задължително да имат нещо общо с каквото и да е. С интерес в тази насока и търсене в интернет, знамения.
Сега и автомобили ми излизат с по 800 лв месечна вноска.  :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Мисля, че това ще бъде новата атракция много скоро. Тези, които следят мислите, ще ни предложат това като много по-бърз начин за търговия. Повечето хора, естествено, ще са възхитени. Изобщо, ние вървим към затъпяване. Всички тези нови технологии имат за цел да ни обездвижат физически и ментално. Хората ще разчитат на ботове, роботи, машини, компютри, да заместят човешките способности. Аз си представям, че до 10 години, неслучайно ще има вируси и епидемии. Така постепенно ще ни принудят да си стоим вкъщи и да приемем технологиите за улеснение. Вместо да ходим до магазина, всичко ще ни се доставя с дронове, като не знаем нещо, ще питаме бота. Ще забравим да четем книги, да мислим самостоятелно. Защото това е опасно за елита, който иска немислещи роби. Затова Мъск тества чипове на маймуни, които играят видеоигри и са щастливи.  Както се вижда, успяват. Младото поколение не излиза от фейсбук и ютуб. Виртуалната реалност ще стане факт. Доброволно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Защо винаги търсим причините извън нас ?!
Тези, онези, който го мързи да мисли, някой друг ще миски вместо него. Има възмущение към технологии, конспирации, ваксини, но никой не се отказва от съвременните удобства на : технологиите, конспирациите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Хората обичат да им е лесно, ако може. Имаше една реклама с лютеница. Бабата колко време й отнемало, за да я приготви, след това майката, а на героинята не е нужно да го прави, като може да си го вземе готово. И просто да си намаже филията с лютеница.
Технологията е улеснение за мислещия човек. Може да е средство за ментален мързел, само за този, който чака някой друг да мисли вместо него.
« Последна редакция: Април 23, 2021, 11:54:31 am от starinthenightsky »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Защо винаги търсим причините извън нас ?!
Тези, онези, който го мързи да мисли, някой друг ще миски вместо него. Има възмущение към технологии, конспирации, ваксини, но никой не се отказва от съвременните удобства на : технологиите, конспирациите. :)
А може би причината е извън нас?  :D

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Попаднах на тази реклама в ютуб. Как да намерим сродната си душа. Интересно, че Учителят Ву е астролог и използва рождената дата за рисуване на сродната душа на питащия. Веднага си помислих, че това е лъжа. Но, който иска може да опита и после да сподели.   ;D
Бг цена 32 лв. За чужбина е 19 долара.
https://bg.masterwudrawings.com/

https://masterwangdrawings.com/

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Да платя 32 лв за бял лист  ;D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Ментарджийски работи. Аз мога да си поръчам изображение на сродната душа, ще направя копие и после ще върна оригинала и те ще ми върнат парите.  ;D Проблемът е, че няма гаранция, както пише най-отдолу в сайта, че ще намериш този човек от рисунката или че това е сродната ти душа. Къде ще я намериш, освен ако не е на някой познат?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Дори и да си вземеш тази рисунка, за да откриеш човека, ще трябва да я пуснеш за издирване, а сега е много трудно, когато почти всички са с маски.  :D
Оз, по Евроком тв има врачки и гледачки всяка нощ, можеш да се обадиш и да ги питаш за сродната душа.  ;)

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Не вярвам в сродни души и че има само един човек, за който си създаден. Това идва от религията, да имаш само един партньор за цял живот. Просто обърнах внимание на рекламата и реших да я споделя. Иначе да, тази реклама е измама. Глупаво е да разчиташ на една рисунка и да се терзаеш дали ще намериш този човек някога и какво би станало, ако го намериш, и т.н. Незнам дали рекламодателите разбират какви щети ще нанесат на потребителите си. Особено психически.  ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
И аз попаднах на тази реклама в тубата ... за сродната душа. Дори и сродните души са въпрос на "натисни бутонче и постави в кошницата", тццц  ;D