Автор Тема: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.  (Прочетена 28508 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #30 -: Юни 07, 2021, 08:25:39 pm »
Фатално звучи и злощастно ,самата дума "затъмнено".Слънцето ще се скрие,няма да свети,няма да топли.Без Слънце,няма живот.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #31 -: Юни 07, 2021, 09:26:33 pm »
Хората, които се раждат при затъмнение, нямат ли живот, жизненост ?!
Но... астролога може да даде практичен съвет, да не хаби енергията си напразно натива, да спазва поддържаш режим, вероятно да  е предпазлив по отношение  на здравен статус и т.н.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #32 -: Юни 08, 2021, 01:52:27 pm »
Здравейте,

Утре имам 2 изпита- последните преди дипломирането, като единия е част от дипломната работа - проект - цех за производство на етерично масло от Лавандула.
Изключително притеснено ми е и имам чувството, че ще объркам всичко от стрес, макар че преподавателите сега само се оплакват от студентите си и тяхното качество на учене. Проблемът ми е, че нямам много време да уча, заради това че работя по 10 часа на ден.
При мен СЗ е в първи дом, заедно с ретро Меркурий (У1, У2, У5 в 11ти дом). Тригонира ми Нат. Луна и Венера, но ми е в опозиция с нат. Сатурн в 7ми, който е У9-от това се притеснявам за изпитите утре...дано да минат успешно.
Бъдете здрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4518
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #33 -: Юни 08, 2021, 05:20:02 pm »
Спасовден. Възнесение Господне. Затъмнение през Русалски дни - много апокалиптично  ;D Като почнат пак апокалиптичните писания и очаквания -те ти булка Спасовден  :D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #34 -: Юни 09, 2021, 08:13:16 am »
Ретроградният Меркурий - долен съвпад Меркурий-Слънце, е олицетворение на кулминация, разгръщане, жътва по на някакви процеси по комуникационни, информационни канали. С кардинален ефект, отзвук. Пряко свързан и обвързващ темите на домовете, на куспидата на които излизат зодиакалният знак Рак и Близнаци. Слънчево затъмнение в Рак е другото лице на слънчевото затъмнение в зодиакалния знак Близнаци. Това, което избираме да разберем по нов начин е чрез установяване на връзка, по-добра чуваемост на ниво потребности, усещане за емоционален комфорт, принадлежност, самоидентификация. Слънце, Луна Венера и  Меркурий се срещат през оста на слънцестоенията.

Много подходяща песен
HELLOWEEN - Fear Of The Fallen
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 09:57:22 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #35 -: Юни 11, 2021, 12:50:48 pm »
Съвпад с Луната ми, у3 дом в 1ви.Падна ми гласа, нямам глас. Изписаха брат ми от болница. Много разговори и пътуване насам/натам. Получихме нещо, уговорено преди месец за в къщи.
Тригон със Слънце у4.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #36 -: Юни 11, 2021, 03:09:10 pm »
Стреличка много хубаво и ясно обясни принципа на затъмненията/лунациите.Това новолуние/затъмнение ,започващо сега,ще има реализация,материализация,на 19.12.21г при пълнолунието в близнаци -28*.И ще приключи с новолунието в близнаци на 30.05.2022г -9*
При мен е в 1ви дом ,съвпад Луна,тригон Слънце и квадрат Плутон.Лунацията на 19.12. е съвпад с к2.Следващото новолуние/приключване на темата-тригон к10,секстил к4,тригон Уран.
Интересно, че ще има материализация на 19 декември. Тъкмо Лаура Кьовеши пристигна на 10 юни, а на 19 декември е рождения ден на Иван Гешев. Може би ще има подарък от нея.  ;)


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #37 -: Юни 12, 2021, 11:54:47 pm »
Точно в деня на затъмнението се появи в кухнята ни един черен плъх и оттогава не можем нито да го хванем, нито да го изгоним. Сложили сме капани, но явно е твърде хитър и не ще да се хване.
« Последна редакция: Юни 12, 2021, 11:57:17 pm от Veselin »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #38 -: Юни 13, 2021, 12:10:25 am »
Осиновете си котка. Тъкмо някое бездомно животичне ще получи дом. :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #39 -: Юни 13, 2021, 12:31:55 pm »
Точно в деня на затъмнението се появи в кухнята ни един черен плъх и оттогава не можем нито да го хванем, нито да го изгоним. Сложили сме капани, но явно е твърде хитър и не ще да се хване.
Викай хора да ти ги изловят, по-добре да не отлагаш;
//преди година-две и аз имах проблем с мишка, която, убий ме, още не знам откъде се появи. Направи ме луда. Отровите, които предлагат като хуманни, просто не работят, те си ядат от нея и нищо не им се случва.
Ако ще пробваш сам, проследи траекторията му по екскрементите и върху нея реди отрова; Успех!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #40 -: Юни 13, 2021, 07:00:24 pm »
В съвпад с нат. Марс У11 в 12- ти дом и тригон със Слънце У3.
Тогава сме на тийм билдинг с обучение в едно любимо градче.
Изкарахме си превъзходно, по това време имах и тр Луна съвпад АЦ и тр Венера върху нат. Луна.
Понеже беше върху Марс, вечерта здраво си дялнах с нож пръста, половин час се опитвах да спра кръвта и доста изтече.
Малко преди да тръгнем, шефката ме свари неподготвена- пита ме дали искам да заема друга позиция, казах ѝ, че ще помисля . Разбрах, че моя колежка , която със зъби и нокти драпа за това място, ѝ е казала, че си харесвам сегашното. Това наистина е така, но обмислям за сметка на собствения си рахат да натрия носа на онази гъзолизка, която продължава да дразни целия колектив.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #41 -: Юни 13, 2021, 09:09:24 pm »
Осиновете си котка. Тъкмо някое бездомно животичне ще получи дом. :)
То и аз си мислех за този вариант, защото ми се струва най-удачен, а не обичам да се занимавам с отрови, нито пък разбирам от това. Днес през деня не се е появявал, но ако тази нощ се появи пак, майка ми смятам утре да отиде в ХЕИ.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #42 -: Юни 13, 2021, 10:14:28 pm »
И очаквате от ХЕИ да дойдат да хванат мишката?!
Или чакате мишката сама да се появи и да ви каже - "Хей, тук съм. Ела ме хвани!"

Ох, не мога повече... ;D :D

По-добре се обадете на "Наемни убийци" и си платете за услугата - https://vrediteli.bg/mishki

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #43 -: Юни 14, 2021, 11:23:53 am »
Хубавото е че тази мишка тази нощ не се е появявала, а предишната нощ видяхме лопатата на терасата съборена, така че предполагаме, че е избягала и тя е съборил лопатата. Нарочно бяхме оставили вратата на терасата отворена предишната вечер, макар че сигурно когато е влязла в апартамента, е влязла пак оттам.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Новолуние и СЗ 10 юни 2021г.
« Отговор #44 -: Юни 19, 2021, 03:25:23 pm »
Точно на MC и опозиция Сатурн У5, съУ6. На 11-ти завърших един 6-месечен курс по програмиране и веднага започнах да си търся работа, но нещата в картата ми изглеждат обезпокоително имайки предвид, че Нептун е точно на DC в квадрат със затъмнението. Твърде вероятно да бъда разочарована, излъгана. Дано опровергая написаното  :)