Автор Тема: Прогресии & транзити  (Прочетена 4861 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #15 -: Септември 02, 2022, 09:52:33 am »
Благодаря ви за мненията, кокичета!
Ето какво ми писа приятелка като заръка
"Значи ако станеш една социална бърборана, ако си купиш ТВ, ако имаш 2 телефона, дрон и лаптоп, без които не тръгваш никъде, ако сменяш рязко настроения-Значи си сменила про асцендент😅😂😂"
Значи да чакам да стане нещо ново, което не съм, хах. Е, за настроенията може да е и от хормоните  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #16 -: Септември 02, 2022, 01:54:55 pm »
Люба, аз не съм видяла правилно знака. Теми/грижи  свързани с роднини, съседи, колеги; много движение от т.А до т.Б; привличане на млади хора, в т.ч. и млади мъже с цел флирт, обрзовани хора, срещи в академични среди. Последният градус на знака, дава година- две "внимание"- да не се разделиш рязко с : натрупаното, сигурното, стaбилна позиция, да не се унищожат взаимоотношения. Докато е в Близнаци, наблюдаваш транзитен Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #17 -: Септември 02, 2022, 09:35:53 pm »
Благодаря ти, Рени 🍰🍸

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #18 -: Септември 04, 2022, 03:09:06 pm »
Следващите 30г ще се представяш "близнашки" , с характеристики по АЦ в Близнаци - пъргава, мобилна, ръцете все ще са заети - с телефон, с мишката, с дистанционно

Забелязах опозиция между пр. Луна с наталната - преди 28г си имала същата, как се е изявила? Имала си преди 2г. пр. Пълнолуние – пр. Луна в опозиция с н. Слънце, имало ли е някакво приключване, наяве да е излязло развитие на дела по 5-ти и 6-ти домове - деца, ежедневие, здраве?   

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #19 -: Септември 04, 2022, 03:35:11 pm »
Акрукс, мисля, че асц не прогресира 30 год в знак, както и че има леко разминаване в скоростта на прогресия през различните знаци, но средно около 18 год, все пак не съм точна, сметнах грубо, но не съм и толкова дълго живяла, за да съм стигнала до близнаците, ако навсякъде давах по 30 год.
Донякъде се радвам, че се махам от Телеца, тъй като това не е моят знак като енергия и светоусещане, както и цялостна натална конфигурация и аз не мога да взема максимума от него. Макар Близнаците да са ми чужди, мисля, че ще е по-подходящо за мен при тях и по-облагородяващо.
Преди тридесетина години съм влизала в пубертета, менструация, лакиране на нокти, малко по малко жена.
Прогрес пълнолуние рязко ме изкара от кариерно развитие и ме вкара в непланирано, изненадващо майчинство. Сега наново се връщам в играта при нови условия/изпитания.
Благодаря ти за коментара!

Към всички, наистина е странно за приемане от мен това как всички "пророкуват" близнашки маниер, който доста се разминава от моята есенция. Ще ми бъде интересно, но може би ще стане естествено някак, знам ли. При положение, че в много голяма степен досега бях вид Телец, давам си сметка едва сега за това, има логика да се завъртят нещата. При всички положения доза комуникативност, екстровертност, френдли поза, ползване на устата за друго, освен за гълтане, ми е необходимо, защото съм голям дивак и дебил, което не е в моя полза.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #20 -: Септември 04, 2022, 09:55:38 pm »
Цъ, няма начин да се разберем, защото няма желание. Отговаряла съм ти на писанията подред на изреченията, вкл. за Луната.
Всеки да си смята скоростта, може да има забавяне с остаряването, времето тече по-бавно с напредването, факт децата се трансформират скорострелно за кратък период. Аз за 40 години съм сменям трета куспида. Оттук нататък ще видим до умирачка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии & транзити
« Отговор #21 -: Септември 05, 2022, 01:27:33 pm »
Люба, да, някои знаци им трябва повече време да изгреят, други по-малко.
На теб  не ти е чужда динамиката на Близнаци, защото главните ти оси са в подвижни знаци и имаш изгряващ Меркурий. Когато Пр АСЦ е сменил дома би трябвало да има радикална смяна на интереса, сега само ще си по-гъвкава, мобилна и вниманието ти ще е ангажирано почти с всичко, което "лети около теб", все едно антенките ти по рождение/ АСЦ  Риби/ сега ще улавят и още някои, но "видими" честоти.
« Последна редакция: Септември 05, 2022, 07:35:23 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“