Автор Тема: Пълнолуние на 12.08.22г  (Прочетена 16708 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #15 -: Август 05, 2022, 04:44:32 pm »
Terrarossa, познавам и мъже и жени със скорпионски Венери. Ако искаш да коментираме картата на определен човек, прикачи я в темата "натални карти".

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 311
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #16 -: Август 05, 2022, 05:11:54 pm »
Люба, със съпруга ми явно си разменяме такава октоподска :)
Сафо, довечера ще прикача моята, тя е в съвпад с Уран..., в терма на Мерк., без други мажорни, слаба е на фона на Марс и Юпитер, дори на Плутон и Уран.
На съпруга ми е 1д, действена.
Проверих - и аз познавам доста хора с Венера в Скорпион, за момента не откривам сходства.
« Последна редакция: Август 05, 2022, 08:03:27 pm от terrarossa »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #17 -: Август 05, 2022, 06:22:07 pm »
Да, Тера, енергията винаги протича двустранно. Трети принцип на механиката, трети философски постулат.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #18 -: Август 05, 2022, 07:25:43 pm »
Ще изкарам камъните,тези пълнолуния за друго не стават

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #19 -: Август 05, 2022, 07:39:30 pm »
И при мен е квадратирана Венера в Скорпион на куп с Уран и Марс.
Сафо, четох някъде за Венера в Скорпион, че винаги постигала своето, каквото и да означава това - и със сигурност ако знае какво иска.
Венера в скорпион не е добре поставена, а за да постига своето, трябва да е в ъглов дом, да може да действа.

Сафо,
Цитат
да постига
и
Цитат
своето
са различни неща

Ъглова Венера в Скорпион- не може и двете.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 311
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #20 -: Август 05, 2022, 08:29:46 pm »
Рени, уча се  - на моменти ми изглежда, че астрологията е примерно като някакъв софтуер - едно и също нещо може да се направи/постигне поне по няколко начина... объркващо е. Неъглова в Скорпион тогава?

Искам да ви питам за 12 д Венера във Везни?
-
На него У7 му е в 10д в лъв - за него е важен статуса, обществото - запитах се с моята системна преумора напоследък дали отговарям на нуждата му за съпруга-трофей и дадох крачки назад - отказах ръководни предложения.
Чудя се коя планета из моите изявени острила или В или Ю ми носят късмет, мисля, че негови Мерк и Вен. в съвпад с моя Марс носят.
Имаме съвпад Асц/Мц (м). Моят Ю в негов 10д, неговите Сл., Вен., Мерк, Пл. - в мой 10.
Не виждам признаци в моята карта за астролог, но поне за лично ползване мисля да го докарам и да внимавам за лунациите, че доста силно усетих последната.
« Последна редакция: Август 05, 2022, 10:08:15 pm от terrarossa »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #21 -: Август 05, 2022, 09:50:27 pm »
В осми дом е при мен, без аспекти. И аз ще изкарвам кристалите.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #22 -: Август 09, 2022, 09:36:58 am »
Разкрития на шпионска дейност, корупционни практики и схеми. Излизане наяве на скрита информация. Филтриране на емоционална утайка. Лакмус, филтър на обществените нагласи и настроения, общественото внимание. Напрежение в държавни институции, на ниво местна власт. Резултат от разследване, анализ, изследователска дейност. Научни открития. Саботаж чрез послания.
« Последна редакция: Август 09, 2022, 10:13:23 am от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #23 -: Август 11, 2022, 08:41:34 pm »
При мен е точно на асцендента в секстил с Юпитер в 10 дом. Не знам дали пълнолунието няма връзка със състоянието на майка ми.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #24 -: Август 12, 2022, 02:08:47 pm »
Пълнолунието активира кулминацията на един 28 г цикъл Слънце -Сатурн, а точно такъв, пак след 28 г.- действието е валидно докато Сатурн влезе в Телец на мунданно ниво, в личен план, докато Слънце влезе в Скорпион
Активира и началото на друг 15 г цикъл Марс-Уран-възел Телец, а точно такъв, пак след 165-167 г- действието е валидно, докато Марс влезе в Лъв, мунданно, в личен план, на всеки 30 *.
Сатурн сменя фаза, засилва се сухото, пасивното, негативното.
Венера сменя знак, сменя се интереса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #25 -: Август 12, 2022, 02:50:05 pm »
Пълнолунието активира кулминацията на един 28 г цикъл Слънце -Сатурн, а точно такъв, пак след 28 г.- действието е валидно докато Сатурн влезе в Телец на мунданно ниво, в личен план, докато Слънце влезе в Скорпион
Активира и началото на друг 15 г цикъл Марс-Уран-възел Телец, а точно такъв, пак след 165-167 г- действието е валидно, докато Марс влезе в Лъв, мунданно, в личен план, на всеки 30 *.
Сатурн сменя фаза, засилва се сухото, пасивното, негативното.
Венера сменя знак, сменя се интереса.
Рени,в личен план ,за нативите,родени около тази дата,тоест ,Слънцето в този градус,дали ще е по-изявено действието на лунацията според теб?Или има значение знака на Сатурн в натала?
Поколението(и не само)на баща ми/свекърва ми,е със Сатурн в този градус на лъв.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #26 -: Август 12, 2022, 03:46:51 pm »
Сафо, би трябвало, за всички, които имат акцент върху фиксирания кръст и по натал, и по прогресия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #27 -: Август 12, 2022, 09:57:26 pm »
Сафо, би трябвало, за всички, които имат акцент върху фиксирания кръст и по натал, и по прогресия.
Рени,благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #28 -: Август 12, 2022, 10:45:43 pm »
При мен е в 9- ти дом на 4 градуса от нат. Слънце У3-  чакам една приятелка да се досъгласи за кратко море в Гърция. Тъй като гледам лунацията- има надежда. :D

Вчера цял ден кроихме планове за пътуване до съседна държава и накрая се оказа толкова сложно, че днес вече не ми се ходи . :D Приятелката ми има бивше гадже там, на мен за ден ми мина ентусиазма за такова рисково пътуване на прима виста с обществен транспорт.
Вчера колежка си купи апартамент, беше ми интересно и търсих някакви транзити и прогресии в картата ѝ- все пак не всеки ден човек инвестира в жилище . Аз не знам и точния ѝ час, утре ще я питам, защото ми стана интересно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #29 -: Август 13, 2022, 09:48:38 am »
Разкрития на шпионска дейност, корупционни практики и схеми. Излизане наяве на скрита информация. Филтриране на емоционална утайка. Лакмус, филтър на обществените нагласи и настроения, общественото внимание. Напрежение в държавни институции, на ниво местна власт. Резултат от разследване, анализ, изследователска дейност. Научни открития. Саботаж чрез послания.

dw.com: ФБР претърсва имението на Тръмп във Флорида
Actualno.com: ФБР: Иззети са строго секретни документи от дома на Тръмп


« Последна редакция: Август 13, 2022, 10:02:13 am от starinthenightsky »