Автор Тема: Новолуние 26.09.22г  (Прочетена 7765 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 26.09.22г
« Отговор #15 -: Септември 28, 2022, 02:52:21 pm »
Сафо, аз ги гледам през 19 г, колкото е цикъла.
Аз броя за събитие големиииите неща, да са достатъчно ярки и забележими, колкото в момента е Юпитер. ;)
Иначе, имах тези дни, срещи неочаквани случайни, подаръци, оферти. Има 14 дни, 6 месеца ...да се разгърне. Венера не се вижда, чак декември, така че.  :)
Рени, сега разбрах, благодаря! Желая ти успех! 🍀🌞💎

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Новолуние 26.09.22г
« Отговор #16 -: Септември 28, 2022, 03:59:26 pm »
В картата на новолунието у на мой у4 квадратира мой к4.
Израстнала съм в малък, спокоен град, детство в миналия век, у дома никога не се е заключвало, май беше типично за епохата. Започнахме да заключваме най-външната дворна врата преди една сатурнова квадратура. Съответно аз никога съм нямала ключ за родния дом.
Е, на 40 години получих. 🙂 Направихме дубликати на ключа за тази входна врата и аз вече имам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 26.09.22г
« Отговор #17 -: Септември 28, 2022, 09:47:07 pm »
Сафо, аз ги гледам през 19 г, колкото е цикъла.
Аз броя за събитие големиииите неща, да са достатъчно ярки и забележими, колкото в момента е Юпитер. ;)
Иначе, имах тези дни, срещи неочаквани случайни, подаръци, оферти. Има 14 дни, 6 месеца ...да се разгърне. Венера не се вижда, чак декември, така че.  :)
Рени, сега разбрах, благодаря! Желая ти успех! 🍀🌞💎

Сафо, благодаря. :)
Там, е и южен възел, при Юпитер, везните повече клонят към минус.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 26.09.22г
« Отговор #18 -: Септември 29, 2022, 01:55:12 pm »
Новолунието попада в 1д при мен, на малко повече от 6* орбис от Слънцето ми във 2д., ще се обновявам :)
... и в опозиция на Луната У11 в 7д. – вчера ми се обади по телефона съученичка, която бях блокирала във Фейсбук преди 5г, след като почина майка, понеже плетеше интриги с приятелката на моя племенник. Обади се да ме покани на среща на класа в края на октомври, след СЗ, което при мен е в края на 2д и в секстил с Уран, ще харча неочаквано пари или неочаквани пари, които пак ще похарча?  :)

А това е младата Луна от снощи