Автор Тема: Венера  (Прочетена 170568 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #780 -: Декември 11, 2021, 11:53:07 am »
Днес-утре съвпад на Венера и Плутон в 25 градус на Козирог.
При мен е съвпад с DC. Венера У 11 и 3 дом и Плутон - У 5 дом. При мъжа се случва в 11 дом, тригон Юпитер в телец във втори, разходящ съвпад натален Меркурий.
В опозиция съвпадът Марс/Венера на сина ми(8ми дом),съвпад с Нептун във втори.При мен в 9ти дом,тригон Плутон,антисия Юпитер у7,у8,у11 домове.Имаме събития. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #781 -: Декември 11, 2021, 11:54:36 am »
Цикълът Венера - Плутон в Козирог започва в градуса на този на Плутон - Юпитер.

Венера като утринна и вечерна звезда
Стар,благодаря! :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Венера
« Отговор #782 -: Декември 11, 2021, 01:01:23 pm »
Днес-утре съвпад на Венера и Плутон в 25 градус на Козирог.
При мен е съвпад с DC. Венера У 11 и 3 дом и Плутон - У 5 дом. При мъжа се случва в 11 дом, тригон Юпитер в телец във втори, разходящ съвпад натален Меркурий.
В опозиция съвпадът Марс/Венера на сина ми(8ми дом),съвпад с Нептун във втори.При мен в 9ти дом,тригон Плутон,антисия Юпитер у7,у8,у11 домове.Имаме събития. ;)

Ще ставаш баба, а?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Венера
« Отговор #783 -: Декември 12, 2021, 08:14:07 pm »
Момичета, как сте склонни да разглеждате този съвпад - по-скоро откъм финансовото му измерение  или откъм възможност за метаморфоза по теми на Венера. Както ми е кацнал на DC имам тайна надежда да доведе до по-добро осъзнаване на мен като жена и като стойностен човек, който заслужава да бъде оценяван и да получава най-доброто. Лесно и банално е да се напише, но да се повярва и вкара на практика, разбира се, е съвсем различно. А имам нужда - не съм възпитана в самочувствие и обич към себе си (Лилит 4 дом) и сега си сърбам попарата. В банални ситуации не мога да си защитя интереса и да си поискам това, което ми се полага  :-[ Двете планети по натал са ми в куинконс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #784 -: Декември 12, 2021, 08:51:10 pm »
Лисана, Венера "каца", при теб на к7 като София  Лорен на 85 г или като 85 г старица, но изглеждаща като София Лорен- ти, как си склонна да разгледаш тази ситуация, след като си "кацнала " на АСЦ си ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Венера
« Отговор #785 -: Декември 12, 2021, 09:12:13 pm »
Рени, извинявай ако отговорът на въпроса ми се подразбира, но не разбрах това "кацнала на асц. си"? Че съм по-рачка от слънчевите раци, съм съгласна  :) иначе така обяснена венерата как да я разбера - каквото било било хаха, всичко е било прекрасно, но е....било. А за напред?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #786 -: Декември 12, 2021, 09:24:30 pm »
Днес гледах в "Търси се" Теодора Духовникова и мъжа й. Струва ми се изключителна рядкост комбинацията - да срещнеш такава силна и дълбока любов в живота си, тя да е щастлива и да устоява във времето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #787 -: Декември 12, 2021, 09:28:03 pm »
Лисана, нали, наблюдаваш какво се случва около теб, в теб, с теб, от собственият си  прозореж , той  е показан от АСЦ.
Иначе, Венера е в тoзи етап от цикъла си, когато е стара, немощна, няма силата да прави радикални промени в сферите, които активира. Не е в период на компромиси, само онова, което е ценно за нея и си струва, ще го иска.
Цикълът Венера-Плутон е със залязваща Венера, тук няма ново, а начало на края.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Венера
« Отговор #788 -: Декември 12, 2021, 09:40:33 pm »
Ах, какво се случва около мен - потоп и упадък, не мога да съм това, което искат другите, цял живот плувам срещу течението. Иска ми се да се отпусна в моето си тъмно и комфортно езерце/блатце, да си рисувам и витая в облаците

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #789 -: Декември 12, 2021, 09:44:06 pm »
Ах, какво се случва около мен - потоп и упадък, не мога да съм това, което искат другите, цял живот плувам срещу течението. Иска ми се да се отпусна в моето си тъмно и комфортно езерце/блатце, да си рисувам и витая в облаците

Цитат
да се отпусна в моето си тъмно и комфортно езерце/блатце, да си рисувам и витая в облаците
Това е по Луна. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #790 -: Декември 13, 2021, 07:11:44 am »
Днес-утре съвпад на Венера и Плутон в 25 градус на Козирог.
При мен е съвпад с DC. Венера У 11 и 3 дом и Плутон - У 5 дом. При мъжа се случва в 11 дом, тригон Юпитер в телец във втори, разходящ съвпад натален Меркурий.
В опозиция съвпадът Марс/Венера на сина ми(8ми дом),съвпад с Нептун във втори.При мен в 9ти дом,тригон Плутон,антисия Юпитер у7,у8,у11 домове.Имаме събития. ;)

Ще ставаш баба, а?
Тери,няма такива изгледи към момента.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #791 -: Декември 13, 2021, 07:23:15 am »
Момичета, как сте склонни да разглеждате този съвпад - по-скоро откъм финансовото му измерение  или откъм възможност за метаморфоза по теми на Венера. Както ми е кацнал на DC имам тайна надежда да доведе до по-добро осъзнаване на мен като жена и като стойностен човек, който заслужава да бъде оценяван и да получава най-доброто. Лесно и банално е да се напише, но да се повярва и вкара на практика, разбира се, е съвсем различно. А имам нужда - не съм възпитана в самочувствие и обич към себе си (Лилит 4 дом) и сега си сърбам попарата. В банални ситуации не мога да си защитя интереса и да си поискам това, което ми се полага  :-[ Двете планети по натал са ми в куинконс.
И двете.Венера ще спре ,ще се обърне в ретроградно движение и след това отново ще мине през тази точка.Цикъл на ъгъл е нещо.Там ще започнат и други цикли,с Марс,ретро Меркурий.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Венера
« Отговор #792 -: Декември 15, 2021, 03:19:06 am »
Мен първият съвпад ме изпокара с приятеля ми.
В момента сме на дълга почивка на Бахамите. Звучи абсурдно, но в центъра на Карибите ние се изпокарахме. И така 7 дни. При ретроградната фаза очаквам още скандали. Тъпото е, че сме тук до 5 февруари, т.е. ще се караме през целия ретро период вероятно.
При мен Венира-Плутон е в каре с Луната ми.
При него Венера ще се движи през К4, но съвпадът няма точен аспект с натална планета.
Аз се надявам само да не се повтори рака, че Венерата ми е важна, а и този квадрат с Луната бърка нещата. Плутон се връща в 26я градус и я квадратира пак.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #793 -: Декември 15, 2021, 06:17:03 am »
Yaya,еха,приятна почивка,забавлявай се! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #794 -: Декември 15, 2021, 03:46:12 pm »
Мен първият съвпад ме изпокара с приятеля ми.
В момента сме на дълга почивка на Бахамите. Звучи абсурдно, но в центъра на Карибите ние се изпокарахме. И така 7 дни. При ретроградната фаза очаквам още скандали. Тъпото е, че сме тук до 5 февруари, т.е. ще се караме през целия ретро период вероятно.
Напротив, ретро Венера връща стара любов и чувства, тогава се изглаждат отношенията, тъй че ще се сдобрите.
Приятно изкарване!