Автор Тема: Венера  (Прочетена 170602 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #375 -: Ноември 25, 2016, 07:24:49 pm »
Да не е някой творчески или артистичен проект с твое участие?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #376 -: Ноември 25, 2016, 08:42:18 pm »
Да, нещо такова. Предложиха ми да стана рекламно лице на Сандро Фероне и да наснимаме колекциите, когато мога. Разменихме координати. Много им харесвам нещата, клиент съм и винаги се учудвам как така ги правят, че всичко ми заспива и се затруднявам да реша какво да взема, за разлика от други брандове, в чиито дрехи се чувствам, акто природно недоразумение  :o . Та - за мен ще бъде един творчески проект, с любими дрехи и аксесоари - тук мисля, че Венера и Луната в картата ми - ще си стиснат ръцете :) ама и Нептун трябва да се включи :). Нали са снимки, а снимки много обичам -  големия огнен тригон Нептун, Юпитер и Луна в натала ми, управители на 1,5, 10 дом  :) Наистина ще ми се напълни душата :) Това може би ще е пикът и на СД Венера в съвпад със Слънцето ми в 10 дом и ингрес в Козирог?

Напоследък много обмислям аз самата да си взема хубав апарат и да мина през някакво базово обучение и догодина про-Луната ми, като влезе в Риби - очаквам да се случи. Даже тези дни - един фотограф ми предложи да ползвам негова техника - докато се ориентирам, както и материали за четене - виждам как интересът ми се измества към другата страна на обектива :) Наблюдавам за сега и само споделям  :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Венера
« Отговор #377 -: Ноември 25, 2016, 09:06:22 pm »
Алена, това е супер  :38: Голямо удоволствие ще изживееш! Знам какво е да се занимаваш с нещо, свързано с красотата, което да ти носи вдъхновение!  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #378 -: Ноември 25, 2016, 09:23:20 pm »
Благодаря Ви за подкрепата  :38: :08: :-* :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #379 -: Ноември 25, 2016, 09:35:34 pm »
Да ти е честито! А на мен първата ми мисъл беше, че може да станеш рекламно лице на гримове, декоративна козметика на някое изложение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Венера
« Отговор #380 -: Ноември 25, 2016, 09:48:18 pm »
Много яко, Алена, ние ще се фукаме с теб :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #381 -: Ноември 26, 2016, 11:11:59 am »
Абе и аз съм с Венера във Водоле  пък нещо никак не ми се връзват ваште приказки за студенина и безразличие.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #382 -: Декември 06, 2016, 12:20:18 am »
На 7 декември предстои ингреса на Венера във Водолей. В точния момент - тр.Марс от Водолей с точност ще квадратира нодалната ми ос :(  Ще ми е интересно да наблюдавам, защото само градус преди това - е в тригон с натален Марс.
« Последна редакция: Декември 06, 2016, 12:21:54 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #383 -: Декември 08, 2016, 05:39:19 pm »
Днес ми е възвратът, но тр. Сатурн в/у Марс окупира цялото ми внимание. Обаче мисля, че трябва да се зарадвам с нещо. Харесах си обички, но приемам идеи и за други разхищения по темата!
//досега не съм разглеждала карта на венерин възврат, някакви насоки?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #384 -: Декември 08, 2016, 11:56:52 pm »
Гледаш го, като солар, но отправната точка е Венера  :)

Звучи интересно - не само Сатурн ти е върху Марс, а и цикъла Сатурн - Слънце започва там, както и диспозитора на Венера ги тригонира  :).
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #385 -: Декември 13, 2016, 07:50:03 pm »
Днес ми е възвратът, но тр. Сатурн в/у Марс окупира цялото ми внимание. Обаче мисля, че трябва да се зарадвам с нещо. Харесах си обички, но приемам идеи и за други разхищения по темата!
//досега не съм разглеждала карта на венерин възврат, някакви насоки?
Абсолютно нищо не разбрах и усетих от възврата на моята Венера, подсилен и от про Луна там.
Дето викаше един малък сладур-"никакво нищо".
Освен една рокля , която ми идва малко хард, но нея май преди съвпада я купих.
Същото беше и със съвпада на про Луна с нат. Венера- най ми действаше на 2-3 градуса предварително.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #386 -: Декември 13, 2016, 08:10:03 pm »
Абсолютно нищо не разбрах и усетих от възврата на моята Венера, подсилен и от про Луна там.
Дето викаше един малък сладур-"никакво нищо".
Освен една рокля , която ми идва малко хард, но нея май преди съвпада я купих.
Същото беше и със съвпада на про Луна с нат. Венера- най ми действаше на 2-3 градуса предварително.

Имаш си Венерин аватар  :29:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #387 -: Декември 13, 2016, 08:13:37 pm »
 :85:
Вярно, захаросани моми трудно привличат вниманието ми, пък тази е и червенокоса на всичкото отгоре :85:, но щом съм я изтипосала, явно ме е спечелила с нещо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #388 -: Декември 13, 2016, 08:22:37 pm »
(въздъх)
днес си изгубих/ми взеха любимо нещо, което ми изпълняваше функцията на бижу и страдам.
но пък явно днес съм била много чаровна и си спечелих доволно намаление след приятен ментален флирт.
//Венера на МЦ това. ако ми прерасне това в профи контакт/познанство, ще ми се сбъдне едва ли не детска мечта))

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #389 -: Декември 13, 2016, 10:17:08 pm »
Хм, аз в деня на възврата не очаквам кой знае какво. То и при соларната революция също не е чудо на чудесата. Разглеждам по-скоро новия цикъл на планетата. А сега се върнах да си спомня настоящия възврат. В този ден ММ замина за 1 седмица в Египет, а аз си взех отпуска - да не се напрягам с децата, работа и т.н. и бях меко казано в рая. За първи път осъзнато си правих "арт терапия". Понеже си бях само в къщи - спретвам си някаква абсурдна визия, с която няма къде да отида или по-скоро не бих отишла никъде. И ефектът беше отвързване на напрежението. Нещо, като "арт крясък". Арт - не защото е някакво изкуство, а по-скоро лично творчество :) Изключително се разтоварих и си починах. Все едно са ме пуснали във ваканция и мога да правя каквото си искам на тема шарения и плескане :012:

Сега си погледнах възвратната карта - абе трудна година предстои  :012: То и в солара, който идва - Венера е подчертана - на соларния АС в опозиция на натална Луна и квадрат към нат.Венера :(

Бях ги забравила тези размисли, ама е хубаво да си ги огледам, че соларът чука на вратата  :012:
Над силата е само умението да я владеем!