Автор Тема: Венера  (Прочетена 170860 пъти)

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #165 -: Ноември 29, 2014, 09:53:39 pm »
Не, имах хубаво детство. Живеехме при баба ми и дядо ми. Преди няколко години се отделихме от тях и живеем тримата. Баща ми пътува по чужбина откакто съм се родила, а майка ми винаги е била до мен и се е грижила за мен.
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 10:09:19 pm от plutonian93 »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Венера
« Отговор #166 -: Ноември 29, 2014, 10:52:31 pm »
Не, имах хубаво детство. Живеехме при баба ми и дядо ми. Преди няколко години се отделихме от тях и живеем тримата. Баща ми пътува по чужбина откакто съм се родила, а майка ми винаги е била до мен и се е грижила за мен.
благодаря за споделеното.
по принцип липсата на баща създава "прекалено обичаща жена". вероятно това е причината да си обсебваща във връзката.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #167 -: Ноември 30, 2014, 05:08:59 pm »
Може и да си права. Аз изразявам любовта към партньора си чрез непрекъснати ласки,обгрижване и имам огромна нужда постоянно да демонстрирам чувствата си, както и да очаквам същото от човека до мен. Интимните моменти са много важни...и ако те намалеят с времето, ще се депресирам и затворя в себе си. Не бих могла да понеса да стоя във връзка, в която вече няма страст и привличане. Аз мога да запазя страстта си към един човек за много дълго време... но тъй като не мога да управлявам чувствата на другите, бих си тръгнала, ако чувства вече няма.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #168 -: Ноември 30, 2014, 07:53:09 pm »
Същите мъже ще ценят сатурновото у харесаната от тях девойка. Ще привличат и ще се свързват (с) трудни , ранени жени, откликващи на тяхната затормозена еротична нагласа, така че в тяхната компания да се чувстват "нормално".

Рени, сега ме замисли в/у нещо.
В повечето ми връзки, приятелките ми са имали много силно подчертано влияние по темата с бащата - при едни липсва, при други пък е най-важната фигура, но пък има някакъв силно авторитарен ред в семейството и винаги е имало едно сравнение - мен и бащата /дали визуално или нещо друго/, което е нормално.
Имам опозиция Венера-Сатурн.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #169 -: Ноември 30, 2014, 10:01:34 pm »
Рени, сега ме замисли в/у нещо.
В повечето ми връзки, приятелките ми са имали много силно подчертано влияние по темата с бащата - при едни липсва, при други пък е най-важната фигура, но пък има някакъв силно авторитарен ред в семейството и винаги е имало едно сравнение - мен и бащата /дали визуално или нещо друго/, което е нормално.
Имам опозиция Венера-Сатурн.

Би трябвало дамите да имат Слънце/ Сатурн и АСЦ/ Сатурн под различни форми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #170 -: Декември 11, 2014, 08:40:04 pm »
Ингрес на Венера в Козирог   ;)

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Венера
« Отговор #171 -: Декември 11, 2014, 09:08:16 pm »
Предсказвам си един хубав период :)

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #172 -: Декември 11, 2014, 09:12:55 pm »
Предсказвам си един хубав период :)

ааа, тук е секция астрология - дай някой и друг аспект, че да ни замажеш очите де :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #173 -: Декември 11, 2014, 09:16:18 pm »
Ако не ме накажат обещавам,че една седмица няма да изпадам в откровения  с Ал .  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Венера
« Отговор #174 -: Декември 11, 2014, 09:59:10 pm »
ааа, тук е секция астрология - дай някой и друг аспект, че да ни замажеш очите де :)

Възвратничи :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #175 -: Декември 11, 2014, 11:37:46 pm »
При мен след 5 дни ще съвпадне с юпитер У5 и 9 в 6ти дом. После ще направи тригон със нат венера У4 и 11 в 10ти, а най-накрая тригон с луна У12 и марс У5 и 10.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #176 -: Януари 27, 2015, 08:45:35 pm »
Добре дошла на Венера в Риби !  :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #177 -: Януари 27, 2015, 08:55:20 pm »
Моята е в тригон с Нептун и се води в секст. с Юпитер.  ;) Бррррррр!Да си влизат Марс и Венера по-скоро в Овен,че да ми дойде сърцето на място.  :012: С нетърпение чакам да ви се похваля,"че съм заковала" онзи и се чудя на кой транзит ще стане.  :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #178 -: Януари 28, 2015, 01:16:38 pm »
Да си влизат Марс и Венера по-скоро в Овен,че да ми дойде сърцето на място.  С нетърпение чакам да ви се похваля,"че съм заковала" онзи и се чудя на кой транзит ще стане. 
Да, но когато влязат в овен ще са в опозиция с Плутон У5, 10
 а "онзи"  е онзи с Марс/Юпитер в овен, така ли? Той със слънце в близнаци ли беше и в кой дом ти попада?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #179 -: Януари 28, 2015, 06:18:18 pm »
Да, но когато влязат в овен ще са в опозиция с Плутон У5, 10
 а "онзи"  е онзи с Марс/Юпитер в овен, така ли? Той със слънце в близнаци ли беше и в кой дом ти попада?
Марс и Юпитер са ми в 10Д,
а Слънце/Мерк на прага на 12Д(броя ги в 12Д),
Сатурн в мой 12Д.
Плутон/Уран в мой 4Д
Моят Плутон няма отношение към негови планети,освен към Венерата му,която влиза в моя 1Д,върху ЛФ.Но неговият Плутон е опоз на моята Венера,което е отношение.  :043:
Ще си кажа-понякога го "забравям",а друг път ме хваща щура амбиция да го докопам така за спорта(да речеш,че съм опряла до него  :012: ) Но синастричният съвпад Марс/Венера си работи.И този мъж  "ми мирише на много хубаво"  ;) .Ако не беше гадният му Сатурн щях да си имам отдавна два Марса съвпад с Венерата ми и да не се чудя за транзитите.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: