Автор Тема: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.  (Прочетена 13544 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #15 -: Октомври 25, 2022, 02:33:09 pm »
Поседнахте ли, полегнахте ли, затворихте ли очи, гадене, особен вкус в устата, желание да се завиеш, сгушиш?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2022, 02:39:00 pm »
При мен е в 4 дом и особено много се е събудило "домошарското" ми чувство, отново е време за този момент, в който искам да зарежа всичко и да си отида за постоянно у дома. С нежеланието ми да прекарвам време в офиса и най-вече в София мисля, че си предизвиках грипоподобно заболяване, само и само да съм си в нас. Макар и кашляща.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2022, 02:44:20 pm »
В тон с енергията, но и по вътрешен порив се записах утре на посещения за йога. Следователно, те отговориха преди малко. Звездоброят небето тези ми ти йогини или каквито се наричат там, досега са дишали прана и са виели срещу космоса, оммммм.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #18 -: Октомври 25, 2022, 04:44:48 pm »

При мен също е в 6-ти дом, с голямата навалица на Венера, Меркурий и ЮЛВ. Имаше огромно напрежение на работа, дори бях готова да пусна молба, но се разминаха нещата.
Новолунието ми прави тригон към Луна - У3 в 10-ти, Мекрурий (У1,У2 и У5 в 11ти) и Венера(У6 в 10-ти), секстил към Уран(У10 в 7ми) и Нептун(У11 в 7ми), съвпад с Плутон и квадратура към МЦ (предполагам, че това е напрежението) :(



Ааа ,никъде не смятам да ходя.
  :D
Фортунадес, как прави тригон с Луната ти? Тя нали около края на водолей, където е моето слънце. Лунация във втори градус скорпион прави тригон с точка, или планета във втори градус на риби и втори градус на рак. Луната ти във 2°на риби ли е?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2022, 12:48:40 am »
Западни астролози в типичен стил разпасаха орбиса на затъмнението. Тригоните кой ли ги брои, но за кръста пишеше 29 градус на кардинала до 6 по фикса.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2022, 06:29:38 am »
Вчера бях при роднините в Перущица, там ми показаха как точно трябва да се подрязва лозето.
Днес майка ми щеше да има имен ден.
В понеделник пък дадох на една фирма да ми изпере килима от кухнята, защото си имаше нужда, а и времето сега е топло. Днес сигурно ще отида да го взема.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2022, 11:31:36 am »
Слънце у6, Венера у2(май) и затъмнение в знака на 8 дом с у10 някъде там. Получих изненадващо и странно, но официализирано увеличение на заплатата, а още не съм се върнала на работа след майчинство. Има и клауза с влошени условия, които очаквах. Предполагам, че цялостно са актуализирали заплатите във фирмата и така съм закачила. Сега остава и да е легитимно. Толкова ми е странно, че съм по скорпионски мнителна и душа наоколо за неправомерности.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2022, 02:00:23 pm »
Една от най-близките ми дружки, моя съученичка, с която седяхме на един чин, вчера е родила момиченце. Детето е дълго чакано и желано, допускам инженерство и при направата, и при раждането, но не мога да кажа дали датата е астрологично измислена.
Майката е ингресна водолейка, с венера ретро на милимунда откъм Козирог, родена ден преди слънчево затъмнение.
Ясно е, че не сме първа младост.
Детайли не знам, но все пак аз съм с особена звездичка по дружеските въпроси.  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #23 -: Октомври 26, 2022, 04:43:14 pm »
При мен затъмнението е в 6ти дом,точен квадрат с Меркурий,опозиция Сатурн,съвпад прогресивен Юпитер.
пътен инцидент, всички са добре, колата-не. Сръбски гражданин причини верижна катастрофа на околовръстното шосе.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #24 -: Октомври 26, 2022, 07:17:45 pm »
Макар да е по-лесно да се изкаже, отколкото да се преглътне, при такова затъмнение преработката не е лесна и малка, но все пак е благополучна. Амин!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #25 -: Октомври 26, 2022, 07:44:19 pm »
Сафо, по-малкото зло добре че е. Меркурия=колата го е отнесъл от образувалото се тао.

При мен денят след затъмнението е много наситен от семейни събития с положителен знак. Имам нов племенник, родил се е днес сутринта. Тази вечер братовчедка ми представи по радиото дебютната си песен <3 прекарах семеен ден, всички доволни и благи, а следобяда дойдоха братовчеди номер 3, нямащи общо с първите на гости без предупреждение. Оказа се, че в София живеем в два съседни блока без да сме предполагали. И така...ако никой не се е досетил пак да кажа, че беше в 4 дом новолунието  ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #26 -: Октомври 27, 2022, 05:01:52 am »
Действието на затъмнението е много дълго,ще видим какво предстои и в личен и в обществен план.
Пък и всичко,което може да се купи,не си заслужава да се тревожим за него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2022, 04:48:08 pm »
Действието на затъмнението е много дълго,ще видим какво предстои и в личен и в обществен план.
Пък и всичко,което може да се купи,не си заслужава да се тревожим за него.
някъде около 3м е влиянието, макар да го дават до следващото сз

при голямата, която има като теб същия АС и Мерк в 9д. , наквадратен от СЗ, проявата е проблем със зъб и непредвиден харч в тази връзка, беше дала тази година 300€ за пломба, сега ще видим колко ще я одръстят
СЗ попада в нейния 5д съвпад с К6 и с Луната У2,3 ,и спуска тригон на Юпитер в 1д.
« Последна редакция: Октомври 28, 2022, 04:51:06 pm от akruks »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #28 -: Октомври 29, 2022, 02:48:21 pm »

При мен също е в 6-ти дом, с голямата навалица на Венера, Меркурий и ЮЛВ. Имаше огромно напрежение на работа, дори бях готова да пусна молба, но се разминаха нещата.
Новолунието ми прави тригон към Луна - У3 в 10-ти, Мекрурий (У1,У2 и У5 в 11ти) и Венера(У6 в 10-ти), секстил към Уран(У10 в 7ми) и Нептун(У11 в 7ми), съвпад с Плутон и квадратура към МЦ (предполагам, че това е напрежението) :(



Ааа ,никъде не смятам да ходя.
  :D
Фортунадес, как прави тригон с Луната ти? Тя нали около края на водолей, където е моето слънце. Лунация във втори градус скорпион прави тригон с точка, или планета във втори градус на риби и втори градус на рак. Луната ти във 2°на риби ли е?
Сафо, права си.
Писала съм наред, без да се усетя.
Луната ми е на 22* във Водолей. Чела съм че до 5* орбис се броят аспектите, нали?  ::)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние и СЗ 25 октомври 2022г.
« Отговор #29 -: Октомври 30, 2022, 06:28:00 am »
fortunades,Луната ще е в орбис ,ако е в риби.