Автор Тема: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г  (Прочетена 9656 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #30 -: Октомври 05, 2023, 08:59:45 am »
Да, Сафо, разбрах какво е станало. Елиминиран е, но не е като да не си го е изпросил. Глупост, самонадеяност, праволинейност и липса на способност за оценка, в комбинация с грешен и агресивен език са негови характеристики и този път. Недалновидност, резултираща в безотговорност, неспособност за самоконтрол и егоцентризъм.
Работодателят е нямал друг избор, дори е подходил със снизхождение и компромиси.
Има оплакване срещу баща ми от партньор на работодателя, както и от клиенти на партньора. При това Ане единично, но последното е било вече фрапантно.
Аз избягвам контакти с него, защото и откъслечните ме вкарват в неправомерно поведение, а имам малко дете, за което да отговарям. Но съм извън себе си от ярост и мога да прекрача много граници.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7364
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #31 -: Октомври 09, 2023, 01:52:53 pm »
Пълнолунието в огнения Овен-защо точно Израел?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #32 -: Октомври 09, 2023, 02:03:38 pm »
Не е от пълнолунието в овен а от смяната на знака на тр. Венера - ако помня вярно Израел е с везни на асцедента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7364
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2023, 03:18:54 pm »
Не е от пълнолунието в овен а от смяната на знака на тр. Венера - ако помня вярно Израел е с везни на асцедента.
Да,сега видях картата им.Освен това Марс,упр.на 7ми дом е в 28*лъв,там Венера спря и се обърна в ретроградно движение.
Затъмнението ще е на асц.около 2*орбис.
И все пак,по груби сметки,дирекция асц е в козирог в аспект квадрат с лунацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #34 -: Октомври 11, 2023, 02:09:13 am »
Пълнолунието в огнения Овен-защо точно Израел?
Марс и Чжния възел по транзит са на АС в натала на Израел (АС 23* Везни, звездата Спика на АС, умишлено е поставена за изгряваща звезда при основаването на държавата; ЛЗ от 5 май попада на южния възел и квадрати Сатурн У4 (територията на страната и населението) и Плутон, а предстоящото ЛЗ на 5* Телец ще квадрати Луната в Лъв, като преди това СЗ попада на АС, но в 12д. Уран транзит над Слънцето им в 8д., а Плутон се връща към IC. Докато преминава през 4д в знака Водолей ще извърши опозиция с Луна, Сатурн,Плутон и накрая Марс, като преди това ще наквадрати Слънцето.
Тук са разгледани аспекти и звезди за момента на нападението https://astrologyking.com/israel-war-october-2023/

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7364
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #35 -: Ноември 16, 2023, 07:09:06 am »
Пълнолунието мина,но за родените около тази дата,събития предстоят.
При мъжа ми опозиция Слънце/Луна.Слънцето е упр.на 9ти,Луната на 8ми домове и са в 10ти в натала.Събития при роднини по 9ти дом,засега.