Автор Тема: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.  (Прочетена 3585 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« -: Януари 16, 2024, 06:57:55 am »
Карта на пълнолунието в Лъв,което е на к12.Оста ИЦ/МЦ активирана от неподвижни звезди.МЦ е съвпад с Плеяди,Венера в 8ми производен дом.Нощтна карта с ъглов малефик-Сатурн на к7,упр.на 5ти и 6ти домове.Вероятността да разпуснат учениците,заради грип е голяма.Силно акцентиран 5ти дом от картата с координати за София.Скандали/разговори по теми,които засягат деца,артистични среди,спорт и подобни.Съвпадите на Меркурий и Марс никак не са приятни,особено в знак,в който Марс има достойнства.Катастрофа.
Може да има край на кариерата на популярна личност в артистичните среди.
Луната в лъв няма достойнства.По 12 дом са болници,бежанци,психиатрични клиники,затвори и др.Плутон е направил ингрес във Водолей,Венера е сходящ тригон с Юпитер,някой ще спечели сделка,награда,финансиране.Ще се говори за дете/деца-известност.
« Последна редакция: Януари 16, 2024, 07:19:30 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #1 -: Януари 16, 2024, 06:25:05 pm »
При мен лунацията попада в 3ти дом,но в близък съвпад с к4.Активира ми таоквадрата до голям кръст.Най-точен аспект е квадрат към Юпитер в 6ти.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #2 -: Януари 18, 2024, 06:07:21 am »
Попада върху у1 Юпитер.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #3 -: Януари 18, 2024, 06:02:34 pm »
При мен е добре – от 11д. спуска тригон към Луната У11 в 7д. ,  секстил на Слънце във 2д., но да му мислят децата - на малката е върху Луната в 8д., а при голямата квадрати Мерка У1, У5 и Луната У2, У3 в 5д.  Картата ще гледам по-нататък, като се освободя, че имам друга работа за вършене (имам си рожденик днес)  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #4 -: Януари 19, 2024, 06:51:52 am »
Акрукс,голямата ти дъщеря не е ли с Меркурий във водолей?Запомнила съм,че сме на една дата.Опозиция е Лунацията на моя Меркурий.
Да ти е жив и здрав рожденика!Много успех и вдъхновение да има!
« Последна редакция: Януари 19, 2024, 06:54:16 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #5 -: Януари 19, 2024, 08:46:43 am »
Това пълнолуние ми е в 1 дом, тригон към Луна и Мц и секстил към Меркурий и Иц. Настроила съм се положително за него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #6 -: Януари 19, 2024, 10:47:38 am »
Акрукс,голямата ти дъщеря не е ли с Меркурий във водолей?Запомнила съм,че сме на една дата.Опозиция е Лунацията на моя Меркурий.
Да ти е жив и здрав рожденика!Много успех и вдъхновение да има!
Благодаря, да ни е жив и здрав Козльо! А голямата е с Мерк У1 в 9д Водолей на 4*, правилно си запомнила. И да, в опозиция с нейния Меркур е Пълнолунието в Лъв, но с Луната ѝ в Скорпион е квадрат; опозиция или квадрат – все негативни аспекти. Новолунието във Водолей ще е точно на МС при нея, в 10д. следващото в Риби е също в 10д на К11, дано малко поне да я раздвижат; Не знам при тебе как се развиват нещата, но при нея от 2017–18г, когато я засегнаха затъмненията в Лъв- Водолей, още не може да се възстанови, загуби връзка (единствената), заряза докторантурата на самия финал, след 7г къртовски научен труд, задължителни курсове два пъти годишно, а с магистъра не може да си намери работа, ако изобщо иска да си намери, че само веднъж отиде да се регистрира в бюрото по труда и никаква активност от нейна страна. При толкова музеи около нас, където предимно чужденки са в персонала, тя стои затворена вкъщи и никакъв социален живот, нито реален, нито виртуален.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #7 -: Януари 19, 2024, 01:51:03 pm »
Акрукс,тези затъмнения преобърнаха и моя живот,но дъщеря ти е млада,ще си намери пътя Аз съм активна в социалните мрежи(Инстаграм)оттогава,ей така,напук.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #8 -: Януари 19, 2024, 04:05:55 pm »
Акрукс,тези затъмнения преобърнаха и моя живот,но дъщеря ти е млада,ще си намери пътя Аз съм активна в социалните мрежи(Инстаграм)оттогава,ей така,напук.
И моя също, Сафо. Междудругото от тогава е моя по-задълбочения  интерес към астрологията и тръгна от вертекс, колкото и странно да звучи. Тези затъмнения в лъв и водолей, особено това лятото на 2018 ми разказаха играта. Квадратираха ми Сатурн в телец почти точно. Освен това ми бяха в съвпад с оста вертекс и антивертекс и точката на щастието във водолей. Точно както го описват изведнъж се случва нещо, срещаш някой или нещо друго внезапно. Изследвах тази ос , при мен много активно работи. И сега пълнолунието е в същия градус, нащрек съм  ;).
« Последна редакция: Януари 19, 2024, 04:07:43 pm от Kleo »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #9 -: Януари 19, 2024, 07:43:38 pm »
Междудругото от тогава е моя по-задълбочения  интерес към астрологията и тръгна от вертекс, колкото и странно да звучи. Тези затъмнения в лъв и водолей, особено това лятото на 2018 ми разказаха играта. Квадратираха ми Сатурн в телец почти точно. Освен това ми бяха в съвпад с оста вертекс и антивертекс и точката на щастието във водолей. Точно както го описват изведнъж се случва нещо, срещаш някой или нещо друго внезапно. Изследвах тази ос , при мен много активно работи. И сега пълнолунието е в същия градус, нащрек съм  ;).
Тази ос –  Вертекс /антивертекс се нарича "порталът на съдбата", но рядко се отключва, така че не трябва при всеки транзит/лунация да очакваш специално събитие.
При мене преди време се отключи от тройния съвпад с Нептун, Юпитер и Хирон във Водолей, при голямата ми дъщеря беше на Слънце в 10д тройният съвпад, на 4* от МС и уау, тъкмо завърши първата година в Комплутенсе, ректора на нейния факултет я изкарал пред строя да я поздрави за успеха и таланта, но и това не помогна да повярва в себе си – носи си белега от детството, когато лакомата за пари учителка на частна детска школа беше отказала да работи с нея, под предлог, че не можела да работи с трудни деца, точно така се изрази, а нейният брат (също учител) беше сложил дъщеря ми в коленете си да я утешава.... години по-късно този го даваха по телевизията, една майка го съди за блудство с нейната дъщеря на 15г., на която е преподавал в гимназията, други родители също бяха свидетелствали срещу него  :o

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #10 -: Януари 19, 2024, 10:26:16 pm »
Междудругото от тогава е моя по-задълбочения  интерес към астрологията и тръгна от вертекс, колкото и странно да звучи. Тези затъмнения в лъв и водолей, особено това лятото на 2018 ми разказаха играта. Квадратираха ми Сатурн в телец почти точно. Освен това ми бяха в съвпад с оста вертекс и антивертекс и точката на щастието във водолей. Точно както го описват изведнъж се случва нещо, срещаш някой или нещо друго внезапно. Изследвах тази ос , при мен много активно работи. И сега пълнолунието е в същия градус, нащрек съм  ;).
Тази ос –  Вертекс /антивертекс се нарича "порталът на съдбата", но рядко се отключва, така че не трябва при всеки транзит/лунация да очакваш специално събитие.
При мене преди време се отключи от тройния съвпад с Нептун, Юпитер и Хирон във Водолей, при голямата ми дъщеря беше на Слънце в 10д тройният съвпад, на 4* от МС и уау, тъкмо завърши първата година в Комплутенсе, ректора на нейния факултет я изкарал пред строя да я поздрави за успеха и таланта, но и това не помогна да повярва в себе си – носи си белега от детството, когато лакомата за пари учителка на частна детска школа беше отказала да работи с нея, под предлог, че не можела да работи с трудни деца, точно така се изрази, а нейният брат (също учител) беше сложил дъщеря ми в коленете си да я утешава.... години по-късно този го даваха по телевизията, една майка го съди за блудство с нейната дъщеря на 15г., на която е преподавал в гимназията, други родители също бяха свидетелствали срещу него  :o
Акрукс, да съдбовно е, но има начини за справяне с травмите.  Дали би помогнало връщане в тези трудни за нея моменти. Има варианти, различни техники например дишане. Аз мога да споделя опит от холотропното дишане, магичен резултат.  Изцеление на времевата линия, дори регресия. Трябва да се опита.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #11 -: Януари 20, 2024, 04:13:16 pm »
При мен лунацията е в 3- ти дом, тригон с нат. Уран У9.
През последните дни Марс мина през ДЦ и опозира
нат. Луна, та всеки ден получавах инфо за благословии по мой адрес от колежки от бившата работа, спукали са ги от проверки. Проверките не са предизвикани от мен, но според ония кокошки аз съм била причината, защото съм си потърсила правата и други продължават да го правят след мен.
Нямам идея какво точно да очакваме, то моят живот напоследък е изцяло трето домен, преподавам, активна съм в комуникация, срещи с приятели.
На 25 очаквам да излезем във ваканция, и/ или да минем към онлайн обучение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #12 -: Януари 26, 2024, 11:25:43 am »
При мен лунацията попада в 3ти дом,но в близък съвпад с к4.Активира ми таоквадрата до голям кръст.Най-точен аспект е квадрат към Юпитер в 6ти.
.. днес е брутално,имам чувството ,че говоря само с олигофрени,тъпи,нахални и ограничени същества,но с огромно самочувствие. >:(

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #13 -: Януари 26, 2024, 09:52:44 pm »
При мен надали е от пълнолунието, по- скоро тр. Сатурн У8 в сходящ тригон с АЦ и Луна У2, но баща ми днес реши да ми прехвърли солидна сума от негов срочен влог. Ходихме до банката , но на 29 ще стане прехвърлянето, че тогава в падежа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.
« Отговор #14 -: Януари 26, 2024, 11:32:04 pm »
При мен лунацията попада в 3ти дом,но в близък съвпад с к4.Активира ми таоквадрата до голям кръст.Най-точен аспект е квадрат към Юпитер в 6ти.
.. днес е брутално,имам чувството ,че говоря само с олигофрени,тъпи,нахални и ограничени същества,но с огромно самочувствие. >:(

Малко в страни от останалия шум в момента е и съвпада Марс-Меркурий. В комбинация със Слънце- Юпитер, нищо чудно всеки да се има за велик и да те докарва до ярост с приказките си.