Автор Тема: Новолуние във Водолей-10.02.24г.  (Прочетена 2329 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« -: Февруари 04, 2024, 08:12:50 am »
Карта на водолейското новолуние на 10 февруари с координати за София.Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).Сатурн като диспозитор на лунацията е ъглов,както и Уран.Водолей е фиксиран,човешки знак,топъл и влажен.Това,което ще бъде договорено,ще излезе наяве,но едва ли ще е най-доброто.Венера и Сатурн все още са в рецепция .Заточено Слънце ,упр.на 10 дом,имиджа на президента върви в негативна посока.
По 3ти дом са също и съседните държави,възможно е да има новини около тях.Струпване по границите,свързано с превозни средства.Сатурн е в лек аспект с Юпитер,упр.на 2ри дом.Новите сметки за битови нужди,ток,вода,данъци,мобилни оператори,парно,ще ни "изненадат"неприятно.
Новият вертолет-линейка,ще влезе в действие.
Лунацията е безкурсна-дали новото 3то домно събитие,ще е ефективно въобще?!
« Последна редакция: Февруари 04, 2024, 06:43:58 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2024, 06:41:23 pm »
Що не казвата,че не съм качила карта? :D
При мен новолунието попада в 10ти дом ,в аспект с Луната-тригон и сх.съвпад със Слънцето.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2024, 11:15:34 pm »
При мен си е направо съвпад със Слънцето, комбиниран с възврат на Венера и Марс на К8 съвпад с нат. Мерк.
Току виж съм срещнала принца на белия кон. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2024, 02:46:27 pm »
Новолунието попада точно на моя Вертекс в 6д., тригон на Венера, а при голямата дъщеря е в 10д на градус от  МС , съвпад Слънце У4 в 10д.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2024, 09:44:26 am »
Натовареният трети дом остава такъв, независимо в коя точка на страната се намираме.
Политическата информационна война, която залива дори мен, човек, който е ограничил знанието си за времето, в което живеем до важните за мен лично аспекти. Това означава, че е много агресивна. И няма да стихне с Плутон и Марс там.
Карето с Уран трябва да ни даде изненадваща, но много любопитна и мощна нова тема в медийното и информационно пространство. Управителите на оси и у9 са в играта, ще има зрелища.

При мен Новолунието е върху Венера.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2024, 02:43:19 pm »
При мен в 4 дом върху нат Венера, тригон нат Сатурн в 12-ти.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2024, 01:01:24 pm »
При мен в 12 дом, в съвпад с Венера/У3,8; квадрат с Марс/У2; секстил със Сатурн/У11; тригон с МС - напрежение, клюки зад гърба, изнервеност, безсъние.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2024, 11:42:41 pm »
При мен си е направо съвпад със Слънцето, комбиниран с възврат на Венера и Марс на К8 съвпад с нат. Мерк.
Току виж съм срещнала принца на белия кон. :D
Принц не срещнах, но бях оплюта в публикация в социална мрежа от бивша майка, дъщеря на колежка, която е основният фактор да напусна. Глупаво и смешно е, но не останах длъжна откъм злъч и вадене на кирливи ризи.
Слънце ми е У3.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2024, 05:26:58 pm »
Има събития по света и у нас.........да отбележим тук темата около Навални и болестта на Краля.Допълвайте,ако се сетите нещо,че не бях в час.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2024, 05:29:24 pm »
Що не казвата,че не съм качила карта? :D
При мен новолунието попада в 10ти дом ,в аспект с Луната-тригон и сх.съвпад със Слънцето.
При родителите си го посрещнах новолунието,едни безкрайни разговори от селски вечеринки.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2024, 06:58:18 am »
Има събития по света и у нас.........да отбележим тук темата около Навални и болестта на Краля.Допълвайте,ако се сетите нещо,че не бях в час.

Интервюто с Путин не излезе ли и то точно по новолунието?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2024, 04:07:27 pm »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #12 -: Февруари 22, 2024, 11:45:29 am »
Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).

Висшето образование щеше да стане безплатно в държавните университети, поне така беше обявено, но накрая всички си платиха таксите.
Уж щяло да има връщане в даден момент, но силно се съмнявам, че това решение ще бъде прието.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Новолуние във Водолей-10.02.24г.
« Отговор #13 -: Февруари 22, 2024, 03:33:16 pm »
Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).

Висшето образование щеше да стане безплатно в държавните университети, поне така беше обявено, но накрая всички си платиха таксите.
Уж щяло да има връщане в даден момент, но силно се съмнявам, че това решение ще бъде прието.

Университетите отдавна съществуват само за да събират такси и затова приемат  на 5-то класиране хора с двойки от вече над едно десетилетие. Който не се е искал, той не се е записал, само и само да събират $$ :(  Моят универститет някога, получаваше държавно финансиране, разбира се + доста средства от спонсори, а в същото време беше с тройно по-висока такса от другите. Сега сигурно са се вдигнали още повече.