Автор Тема: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024  (Прочетена 3717 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« -: Юли 17, 2024, 01:42:29 pm »
Готови ли сте? Едва ли.
Само за силни сърца е наближаващото Пълнолуние.
Плутон не само оцветява, но и ще стъпи за 4-ти път в точката на Лунацията, за да мине след това и за 5-ти, последен за следващите над два века и половина.
Пожелавам утеха от Нептун и сили от ингресния Марс.
Ако можете, стискайте зъби, бройте до 10 и нищо не правете в изчакване, защото на този фон квадратурата Меркурий Уран няма да прави живота по-лесен.
Ясно е, че за да пусна тема, търся бушон за свитата си душа. Все пак съм с Луна в последен градус на Овен. Опозиция Плутон. Може и да превъртя играта. Ретроградният обръща в градус, каре на Урана ми.
Всичките ми лични и съкровени домове са задействани.
Тези дни Луната в Скорпион обрисува много дяволи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #1 -: Юли 17, 2024, 03:53:50 pm »
Не сме готови,ама то пита ли?
Меркурий е опозиция на Слънцето ми,Уран е точен квадрат.Луната на баща ми е там някъде,в последни градуси на козирог,неаспектирана.
На сина ми съвпад с Нептун във втори и опозиция съвпада Марс/Венера в 8ми.Имаше финансова инжекция.
Марс с ингрес в близнаци-ще ни информират за предстоящите поредни избори.Нещо ново по близнаци,да кажем новина ,не една.
Транспортно произшествие може би,земна лунация в критичен градус.Но диспозиторът е във вода-ще вали и гърми.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #2 -: Юли 17, 2024, 11:49:11 pm »
Кофти Лунация, ей!
При мен е по оста 8/2, засяга опозицията натални Мерк У4 и Сатурн У7,8.
От завчерашния съвпад Марс/ Уран цялата фамилия е натръшкана от вирус, аз го раздавам болногледачка , аз бях с температура предната седмица.  Майка ми днес е припаднала от ниско кръвно на връщане от магазина. За сефте ми се възпали и пукна хемороид Кръвното ми хич го няма .
Пожари по места с близки.
Ще стискаме зъби да оцелеем, повтаряйки “ И това ще мине”.
Чака ме и Марсов възврат. >:(
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #3 -: Юли 18, 2024, 12:20:47 am »
След новолунието, което задействаше де що има по картата и си получих съответните шамари, сега лунацията е без аспекти по оста 1-7. Но от опита с предишни такива не бързам да се надявам на спокойствие. Последните дни бяха наистина бомба със закъснител. Плюс и аз близо две седмици вече влача вирус въпреки антибиотиците.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #4 -: Юли 18, 2024, 06:16:40 pm »
Хаха, не трябваше да гледам, но при мен е траш метъл или хард кор. Имам опит с погото, танцувала съм с дявола по Пълнолуние.  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #5 -: Юли 18, 2024, 08:01:23 pm »
Пълнолуние в Козирог , второто в този знак за 2024г., в хармоничен аспект с Нептун – секстил, и в хармоничен аспект с Уран – тригон, тъй че няма рок, а и в този знак Луната е в заточение, няма да си показва рогата.

Пускам картата с координати на бг столица – в самото начало на 4д., като Луната е у-л на МС

Луната в опозиция на Слънцето, което е в семисекстил Меркурий образуват лека конфигурация, която накратко се описва като тайно хармонизиране на партньорствата. Конфигурацията "Игла" ще смекчи напрегнатия аспект между Меркурий и Уран по време на лунацията. Все пак не трябва да се пренебрегва квадрата между Меркурий и Уран по това време, още повече Уран е в 8д.  съвпад Алгол, а Марс в 8д съвпада с Плеяди. Господарката на хороскопа Венера е в хармоничен аспект с Юпитер, Марс и Плутон също са в хармония помежду си, пари и любов ще има, кратки пътувания за развлечение също. Е, кво пък, Уикенд на море все е нещо, повече е от нищо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #6 -: Юли 19, 2024, 11:29:55 am »
Управителя на 10дом е в 4ти-на някой ще му падне имиджа,или ще падне от власт.К10 е съвпад с неподвижна звезда.Упр.на 1ви и 8ми е в 10дом-популярно лице в светлините на прожектора.
Марс и Плутон в 0*на знаците-нещо ново по техните сигнификации.
Ъглови планети.Панаир на суетата.Гамбит.Жена в новините.Пари за бедстващи хора ще се събират от други хора,както обикновено се прави в такива случаи-отваря се сметка за дарения,които незнайно къде отиват.
Ако двестате ни депутата и отгоре,се откажат от месечните си възнаграждения ,може цяло село да се построи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #7 -: Юли 22, 2024, 08:14:07 am »
Д.Байдън "сдаде"поста.....

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #8 -: Юли 24, 2024, 10:33:57 am »
Д.Байдън "сдаде"поста.....

Той сдаде, а на Камалката й закачи наталното пълнолуние до голям квадрат. Голяма игра я чака.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #9 -: Юли 25, 2024, 07:58:53 am »
Д.Байдън "сдаде"поста.....

Той сдаде, а на Камалката й закачи наталното пълнолуние до голям квадрат. Голяма игра я чака.
Голяма лъжица е за нейната уста. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #10 -: Юли 25, 2024, 01:33:30 pm »
Д.Байдън "сдаде"поста.....

Кой пост ? Все още си е на работното място .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #11 -: Юли 25, 2024, 02:52:22 pm »
Д.Байдън "сдаде"поста.....

Кой пост ? Все още си е на работното място .
Рени,сложила съм кавички,но все пак,за уточнение-Д.Байдън официално се отказа от надпреварата за президентските избори в САЩ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #12 -: Юли 25, 2024, 08:16:18 pm »
Не сме готови,ама то пита ли?
Меркурий е опозиция на Слънцето ми,Уран е точен квадрат.Луната на баща ми е там някъде,в последни градуси на козирог,неаспектирана.
На сина ми съвпад с Нептун във втори и опозиция съвпада Марс/Венера в 8ми.Имаше финансова инжекция.
Марс с ингрес в близнаци-ще ни информират за предстоящите поредни избори.Нещо ново по близнаци,да кажем новина ,не една.
Транспортно произшествие може би,земна лунация в критичен градус.Но диспозиторът е във вода-ще вали и гърми.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #13 -: Юли 26, 2024, 10:58:15 am »
Сафо, разбрах емоцията ти, но реално  не е сдал нищо, даже и в кавички.  :)
Марс  не носи новини даже и в знак Близнаци, той може да прекъсва, бойкотира, митализира, наранява с новини. Вестителят е само един- Меркурий. Това че, Марс е в Близнаци показва в какви условия ще се бие, утвърждава, защитава, в условия на новини, примерно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Рок-н-рол Пълнолуние 21.07.2024
« Отговор #14 -: Юли 26, 2024, 11:46:47 am »
Сдал е, сдал е отдавна багажа Байдън  ;D. Както се казва по нашенски байГън ми дойде от Байдън- даде фира. :D