Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022025 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7815 -: Август 25, 2020, 10:41:53 pm »
Котето се управлява от Нептун и си личи, че е болничко. В негов първи дом откриваме Хирон, което си е класически индикатор за болест, но и ретрограден Нептун, като самата ретроградност намеква за по-продължително боледуване.
Луната скоро ще образува тригон с Нептун-главния сигнификатор на котето, което показва подобрение, но не ми харесва, че Слънцето (негов У6) след време ще образува опозиция с управителя на котето. Не ми харесва и че Венера, управител на негов 8-ми дом ще образува тригон с Нептун.
По принцип бих изтълкувала този хорар като продължително боледуване, на приливи и отливи. Моменти, в които се подобрява и моменти, в които се влошава. Все пак тригонът с У8 показва лека смърт.
Силно се надявам да греша.
Не казвай на твоята приятелка.
Надеждата е най-важното нещо и никой няма право да я отнема!
Благодаря и на двете!
Котката днес е по- добре, с добри изследвания и продължаващо лечение.
Получила е стрес от извеждането от дома и затова лекарят е решил, че е диабет на стресова основа.
Последно е казал, че е чревна инфекция, лепната от уличното.
Дано се пребори !
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7816 -: Август 26, 2020, 01:13:34 am »
Ето, и аз да досадя с един хорар, на който никой не отговори преди време. Комуникарах с тези хора преди 2 месеца и ни глас, ни стон, ни бонбон.
Искам да си свърша задачата по мой трети дом, но не знам дали да ги чакам. Намирам отношението им за несериозно. Чудя се дали да им пиша отново.
Дали ще реализират проекта ми по трети дом или да не се занимавам. Ще имаме ли общо сътрудничество, как мислите?
имаш познанията сама да си отговориш на въпроса
1. основните сигнификатори са ретро, в нехармонични аспекти помежду си 2. У1 в опозиция с У7- сътрудничество с този аспект няма как 3. последният аспект на Луната е опозиция с У3, 8

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7817 -: Август 26, 2020, 08:40:49 am »
Благодаря ти, akruks!
Знам туй-онуй, но съм пристрастна и винаги бих изтълкувала хорара в своя полза.  ;)
Липсва ми обективност, когато въпросът се отнася до мен самата.
Не случайно са казала, че "чледачите" не могат сами да си гледат. Не, че не могат, просто не са обективни.  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7818 -: Август 27, 2020, 07:41:33 am »
Пак с един въпрос- Този път ще успее ли И да види това, което трябва?
Пак е чрез соц мрежи, но не поща.
Мисля, че този път ще го види. Забележи как Слънцето (твой У3) скоро ще образува квинконкс с нейния сигнификатор Сатурн. Квинконкс си е втори опит по всички параграфи, при това успешен.
Искаш да и разкриеш някаква тайна. Нептун е в нейния трети дом, Луната прави съвпад с Меркурий, който е управител на твой 12-ти. Има акцент по 3-ти, 5-ти 12-ти дом- любовна интрига, изневяра.
Оказа се права, намесих и трети човек , за да види И инфото.
Бившият е бесен- империята отвърна на удара в мой стил.
Не знам как ще се развият отношенията им и дали още са заедно,  но това разкриване на кирливите му ризи беше добър ход.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7819 -: Август 27, 2020, 10:47:11 am »
И аз така един въпрос от любопитство. Преди време ми изпрати покана за приятелство един новоизлюпен, безснимков женски профил във Фейсбук. Дадох му аз приятелство да го проследя, да видя какво иска, ама йок. Мълчи и от време на време се вясва на линия, а аз съм му единствения приятел. Кой е този непознат, който стои зад това?
човекът мисля че те познава покрай работа, нещо си работила с него. Венера на дсц показва, че е женско име/профил, но всъщност е мъж, представен от Луна в лъв, любовно настроен, може да спортува,. Слънцето диспозитор на Луна, съвпад с Меркурий в твой 8 ми дом, възможно е да сте работили, говорили за пари, или на сексуалнои теми. Майката или бащата на индивида е представен от Марс в овен-военен, полицай, месар, лекар, автомонтьор.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7820 -: Август 27, 2020, 01:40:18 pm »
Здравейте,

Моля за коментар - "Ще успея ли да открия котките?"

Взех си 2 котки, но се оказаха доста своенравни. Търся ги няколко часа вече и не ги откривам. Дворът е затворен и по принцип няма откъде да излезнат, освен ако не са се покатерили по оградата, но ми се струват малки, за да го направят.

Благодаря!

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7821 -: Август 27, 2020, 02:02:46 pm »
Личи си, че са своенравни с Уран в техен първи дом, но ще ги откриеш. Луната скоро ще извърши тригон с У6-техният управител. Не би трябвало много да се озориш в търсенето-тригонът показва лесно откриване.
Я погледни за някоя дупка по оградата-пролука, че с тоя квадрат с У3, може да са в нечий комшийски двор.  ;)
« Последна редакция: Август 27, 2020, 02:10:29 pm от kalina_1986 »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7822 -: Август 27, 2020, 02:13:24 pm »
Благодаря!

Явно са се покатерили по лозницата и са отишли нанякъде... Може би са отишли в съседния необитаем двор, целият е с храсталаци - ще ходя там да ги търся :-[

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7823 -: Август 27, 2020, 03:09:46 pm »
Заради тригона на Луната- ти и Марс- У6, ще ги намериш много скоро.
Да не са затворени в някое мазе, пристройка, въпреки че са на свой АЦ и не вярвам да са толкова скрити?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7824 -: Август 27, 2020, 06:06:30 pm »
ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Открих ги и едната отново избяга!
№1 беше в камината на двора, зад дървата. А №2 с голям зор я намерих - в строежа до нас, целият е в бурени и висока трева, а вторият път се беше покатерила на върха на един декоративен храст!
Уф, нямам думи как ще ги опазя...
 

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7825 -: Август 27, 2020, 06:35:40 pm »
Защо не пробваш да ги социализираш първо? Явно са дивачета и не са свикнали много с хората. Ако ги гледаш за известно време в къщата ще свикнат с теб и няма да бягат.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7826 -: Август 28, 2020, 12:22:25 am »
Аз го правя - гушкам ги, говоря им...
Но едната е толкова дива, че нямам думи - цялата съм одрана и нахапана. Преди около 2 месеца я бях взела и не можеше да свикне и я върнах, отдадох го тогава на това, че е мъничка. Сега е по-голяма и за да не е самотна реших да взема и сестричката ѝ, но тази се държи като истински тигър...
Дадох Рескю и до някаква степен се овладя и заспа.

Благодаря ти!
« Последна редакция: Август 28, 2020, 12:30:41 am от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7827 -: Август 29, 2020, 10:45:22 am »
Х чете ли/гледа ли това,което пиша/публикувам?
Нептун на мое к6,досега мих прозорци и боядисвах една маса. ;D
По хорара мисля ,че да,Меркурий у3 ти дом за Х в аспект с моя у3 дом Юпитер.Градусът на дсц,или на Х е в антисия с Меркурий,голяма е вероятността да си пиша/общувам със сестрата на Х тук във форума.Ще съм благодарна и на вашите мнения.
« Последна редакция: Август 29, 2020, 10:58:00 am от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7828 -: Август 29, 2020, 04:24:21 pm »
А ли е човекът, който пише от фалшивия профил?
Почти съм убедена, че е той, или негова племенница/ братовчедка . В краен случай- сегашната му приятелка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7829 -: Август 29, 2020, 04:29:39 pm »
Х чете ли/гледа ли това,което пиша/публикувам?
Нептун на мое к6,досега мих прозорци и боядисвах една маса. ;D
По хорара мисля ,че да,Меркурий у3 ти дом за Х в аспект с моя у3 дом Юпитер.Градусът на дсц,или на Х е в антисия с Меркурий,голяма е вероятността да си пиша/общувам със сестрата на Х тук във форума.Ще съм благодарна и на вашите мнения.
Мисля, че чете, заради тригона на ваши У1,3.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...