Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037634 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #4530 -: Декември 01, 2015, 09:54:45 am »
а 5ти дом защо?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4531 -: Декември 01, 2015, 09:56:26 am »
Защото са празнични :) Искам да видя дали работи така. Експериментирам  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4532 -: Декември 01, 2015, 02:10:32 pm »
Ще ми дадат ли коледна добавка?
Притеснява ме това, че асцендентът е късен. Дано да не показва, че нищо няма да се случи!
АСЦ си е наред, но Луната в 8д е управител на заключен знак в 7д- отсрещната страна може да е затруднена финансово или трудно да развързва кесията, но в случая ще има все някакъв подарък- Слънцето в сходящ тригон с Уран У2, Луната в последен аспект секстил Венера У5, У10 в 10д.  Самите пари (заплата) може да получиш със закъснение, заради ретро Уран У2 в 3д.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4533 -: Декември 01, 2015, 08:30:56 pm »
Благодаря много, akruks!
Малко оффтопик: ако човек получи половин работна заплата например (ако е започнал работа към средата на месеца), пак ли му се удържат от нея пари за осигуровки?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4534 -: Декември 02, 2015, 03:59:21 pm »
Ще имам ли поправки за първи семестър?

Поправки няма, успешно завърших първи семестър!  :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4535 -: Декември 02, 2015, 04:49:22 pm »
Поправки няма, успешно завърших първи семестър!  :cheer:

Браво на нашето момиче !!!!!!!!  :08: :08: :08:

 :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4536 -: Декември 02, 2015, 04:50:27 pm »
Поправки няма, успешно завърших първи семестър!  :cheer:
Много си бърза, то декември едва започна  :)
Ами ще черпиш  :29:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4537 -: Декември 03, 2015, 08:50:57 pm »
Днес на работа установих, че липсват 3 кутии цигари. Колежката ми отрича да са изчезнали при нея, а аз знам, че не са изчезнали при мен. Само преди дни от касата ѝ липсваха пари, беше се объркала нещо и ме питаше дали не можем да ги възстановим, ако продадем нещо и не го маркираме. Опитай се да ѝ обясня, че не трябва така и че е безмислено, понеже при една проверка, дали от касата ще липсват пари или ще липсва стока, пак ще ги удържат тези пари. Днес обаче по телефона тя ми каза, че вината не била нейна и че аз трябвало да ги платя. Въпросът ми е тя лъже ли ме?

Ето от такива неща най-много се опасявах, преди да започна отново тази работа.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4538 -: Декември 03, 2015, 11:26:30 pm »
Възможно ли е наистина да крие нещо, все пак Нептун е неин У3 и е в неин 2 дом? Като гледам обаче, май ще се опита да извърти нещата срещу мен, понеже Луната ще направи квадрат с Меркурий, мой У3.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4539 -: Декември 04, 2015, 12:06:55 pm »
Някой няма ли да се изкаже и по моя въпрос или поне да ми даде съвет днес на работа как да постъпя? Много ви моля! Много е важно, а въпросът ми е съвсем сериозен.  :'(

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #4540 -: Декември 04, 2015, 12:28:37 pm »
Веско, момичето е представено от Сатурн упр. 7 в лъчите на Слънцето, честно. Ако го разглеждаме като информацията верна ли е по 3 дом,
пак упр. Меркури е зле поставен, значи е неверна. За сега ти си в по-силна позиция-Слънце упр. наАСЦ. По-добре кажи че ще кажеш на шефа си. Или направо действай ако искаш да задържиш работата си.
Но момичето се опитва да се измъкне и да излезеш ти виновен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4541 -: Декември 04, 2015, 12:31:45 pm »
Благодаря ви!
Още миналата седмица бях казал на регионалната, когато ѝ липсваха пари от касата, обаче тя зае нейната позиция. Спомена, че я познавала, че живеели и двете в Прослав и че семейството ѝ било честно...
Ако и днес се опитва да се измъкне, ще говоря с регионалната, дано обаче да не вземе нейната страна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4542 -: Декември 04, 2015, 01:09:00 pm »
Някой няма ли да се изкаже и по моя въпрос или поне да ми даде съвет днес на работа как да постъпя? Много ви моля! Много е важно, а въпросът ми е съвсем сериозен.
Весо, снощи съм заспала на включен компютър на твоя въпрос- до там ми стигнали силите- да отворя картата и да я гледам насън  :D
Правилно си отбелязал, че Нептун при нея е У3 във 2д, в разходящ квадрат със Сатурн У1 за нея и с Луната У6 за нея- не ѝ е чиста работата- и лъже, и краде. Откъде пък все на такива попадаш... Венера У10 в разходяща опозиция с Уран У1, У2 за нея- репутацията ѝ също куца, това, че е от добро семейство не я прави автоматично и нея добра- помисли колко са обратните случаи- от калпави родители да излязат деца, които пробиват в живота с талант, ум и честен труд. Щом тази регионална я защитава, докладвай на по-висока от нея инстанция, та да сменят и регионалната- ми така де...  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4543 -: Декември 04, 2015, 09:08:38 pm »
Благодаря ти много, akruks!
То да не е толкова лесно да се стигне до по-висока инстанция. но мисля да накарам колежката да се подпишем с кръв (нашата си, разбира се, както Том Сойер), че никой от нас няма да пипа нито от стоката, нито от парите, и да я видим тогава.  :012:
Днес се направи, че нищо не е разбрала, но като си тръгнах, ѝ чукнах кутиите като продажба, тъкмо така да си ги плати.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4544 -: Декември 06, 2015, 05:35:35 pm »
Хайде ОВ-то :)

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg100154#msg100154

Пътуването мина добре, въпреки силните ми притеснения (защото не обичам държавата, в която бях)

Срещата премина много добре - все едно тези 20г не са минавали - получих това, за което отидох, та и това, което акрукс ми пожела по 5+8 дом :). Чак до забавления не стигнахме (не съм си и мислила за такива де), но съм доволна. Много е хубаво да получаваш любов  :58: