Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037917 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4800 -: Февруари 06, 2016, 12:14:44 pm »
Ще си получа ли парите от един клиент. Пратила съм фактурата, тоя изчезна в дън земя, нито вдига когато му звънях, нито ми отговори, като му писах. Ама можеше да ме юрка, че всичко му е супер спешно и аз да не ставам от компютъра по 15 часа на ден. Че и нахалника се пазари и за парите, та му намалих на половина.

По картата всеки момент трябва да си ги получа, ама нещо не ми изглежда така

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4801 -: Февруари 06, 2016, 12:27:26 pm »
Ще си получа ли парите от един клиент. Пратила съм фактурата, тоя изчезна в дън земя, нито вдига когато му звънях, нито ми отговори, като му писах. Ама можеше да ме юрка, че всичко му е супер спешно и аз да не ставам от компютъра по 15 часа на ден. Че и нахалника се пазари и за парите, та му намалих на половина.

По картата всеки момент трябва да си ги получа, ама нещо не ми изглежда така
Той и парите му са представени от заточен и ретрограден Юпитер у1, у2 в 11д, Юпитер при него е също съУ5- може да се е охарчил покрай развлечения с приятели, но по принцип ще ти плати, няма да ги получиш на момента, в най-добрия случай вторник по обяд,.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4802 -: Февруари 06, 2016, 12:44:23 pm »
Мерси, ако вземе, че плати ще кажа  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4803 -: Февруари 06, 2016, 01:32:01 pm »
Луната не е силна в Козирог, но се отделя от Венера и посредством апликиращ аспект ще свърже вашите сигнификатори /и на парите ви/ - Меркурий и Юпитер. Парите откъде се очакват - от чужбина или просто превод от разстояние, дистанционно да ги нареди по сметката ти?

Както е казала Акрукс, клиентът е представен от заточен ретрограден Юпитер, може малко да го е позакъсал или просто да си стиска кесията /или блъфира/. Но според мен ситуацията върви към разрешаване - Луната е в кардинален знак, непосредствено преди новолуние /ситуацията трябва да приключи/, след броени градуси предстои аспект с вашите сигнификатори, които са в партилен тригон. Остава Луната да отключи тригона и да ги свърже.

Като тайминг - колебая се между до 3-4 дни или 3-4 седмици. А заточената Луната може да представя и самата ситуация - питащата е в ситуация на изчакване, т.е. не от нея зависи. Всичко завършва с тригон със СЛВ, така че да се надяваме, че ще има някаква развръзка, положителна.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4804 -: Февруари 06, 2016, 06:54:17 pm »
Ще успея ли да си взема изпита. За първи път ще се явявам на този.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #4805 -: Февруари 06, 2016, 07:21:57 pm »
Ще успея ли да си взема изпита. За първи път ще се явявам на този.
Трудно и с тройка, стига да не те притеснява това.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4806 -: Февруари 06, 2016, 07:39:40 pm »
Там е по друга система, или си го издържал или не си, няма тройки и шестици. Мерси, енигма.   :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4807 -: Февруари 07, 2016, 08:22:44 pm »
Ако се пита за дете и /не-/успехите му в училище, 3ти от 5 дом ли да гледаме?

Въпросът е зададен много специфично - дали да остане в същия клас, т.е. да повтаря годината.

Става въпрос за преместване в съседна държава, слаба подготовка на детето и преминаване към малко по-различна учебна програма. Картата ми изглежда малко двусмислена и хлъзгава, предноволунна.

В наталната карта има указания за тенденция към разпиляване и проблеми с концентрацията /майката го потвърди/. В момента и транзитният Сатурн отключва наталната квадратура между Меркурий и Уран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #4808 -: Февруари 07, 2016, 08:59:27 pm »
И аз този дом бих гледала, но не съм много веща в хорарите. Новолунните хорари са ме подхлъзвали няколко пъти.

А в съседната държава може би политиката на образование е по-благосклонна към уранови генийчета?

А езиковата бариера проблем ли е? Това извън хорара питам. Защото примерно неразбирането на езика би била причина да остане в същия клас (докато понаучи местния език). Макар че малките деца бързо учат.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4809 -: Февруари 07, 2016, 09:03:31 pm »
Не се сещам, дали пък осми - като втори от негов трети, един вид печалбата, документа от образованието? По аналогия на десети = втори от девети = дипломата от висшето...
« Последна редакция: Февруари 07, 2016, 09:05:45 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4810 -: Февруари 07, 2016, 09:04:58 pm »
Според мен чиста работа е да се гледа управителят на пети и какво му се случва, пък, че ще има стресове и промени, е ясно.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4811 -: Февруари 07, 2016, 09:08:09 pm »
Не, няма езикова бариера, ще се мести от Украйна в Русия.

Майката е с очаквания хорарът да ѝ даде готово решение - дали детето да повтори 4 клас или да тръгва в 5ти. При все това, че очевидно е изостанало и има да наваксва, има слаба успеваемост, проблем с концентрацията, разпиляно, емоционално неовладяно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #4812 -: Февруари 07, 2016, 09:14:22 pm »
Руската система е строга. За украинската не знам как е, дали държат юздите на дечицата изкъсо по стара руска традиция или са ги отпуснали вече. Това за средното училище. Иначе на ВУЗ-овете знам от колега, че в Украйна стабилно си преподават точните науки като в Русия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4813 -: Февруари 07, 2016, 09:17:17 pm »
Една приятелка се оплаква, че и в Украйна прекалено много натоварват децата още в началните класове. То и тук е така, предполагам. До такава степен, че вече майките не смогват да им помагат всяка вечер с домашните.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4814 -: Февруари 07, 2016, 09:26:31 pm »
Според мен чиста работа е да се гледа управителят на пети и какво му се случва, пък, че ще има стресове и промени, е ясно.

Според мен самият въпрос, както се получава в повечето случаи при незнаещите, е формулиран неправилно.

Буквално се пита "Да го оставя ли в 4ти клас?".

Е, как да видим къде е 4ти и къде е 5ти клас в хорара?  :017:

А правилният въпрос може би е дали синът ѝ да повтаря годината. Пък после претендират за точен и категоричен отговор. Затова и картата изгледа някак хлъзгава - нито да, нито не.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui