Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039906 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5130 -: Юни 30, 2016, 01:54:21 pm »
Мисля, че имаш много голям шанс при д о б ъ р специалист . Имаше някъде, как не се сещам :-дали не беще в Астро.ком. да си въведеш данните и дори ти вади конкретни дни и пола на детето. Това е по метод на чещки лекар, заинтересуван от астрологията, използва дни, в които транзитни слънце луна, повтарят градусовото отстояние на рождените, добра успеваемост за зачеване-по негова статистика.
« Последна редакция: Юни 30, 2016, 01:57:18 pm от enigma »

kotek

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Общи хорари
« Отговор #5131 -: Юни 30, 2016, 02:17:06 pm »
Благодаря Ви, enigma , много ме обнадежди , непременно ще пиша какво се случва.
А за този чешки лекар съм чела и аз.

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Общи хорари
« Отговор #5132 -: Юни 30, 2016, 09:17:20 pm »
Здравейте, големи тревоги изживяваме  :72:
Ще приемат ли дъщерята на моя позната в университета където тя иска в София или ще остане в университета където е приета в родния си град ? Последните изпити са на 5 и 6 юли. На предварителните резултатите й не са от най - добрите, но е по средата на листата.
Благодаря Ви за вниманието

Кажете нещичко моля ви.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5133 -: Юли 01, 2016, 02:05:54 pm »
Как разчитате тази карта: жена пита дали до края на тази година ще забременее, за първа бременност става въпрос. Аз не мисля, че е добра идея това да се проверява с хорар, но понеже ме помоли, качвам картата й за мнения.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5134 -: Юли 01, 2016, 04:00:01 pm »
Здравейте,
приятеля ми казва, че утре има работа, а аз подозирам , че ще ходи до морето за 1 ден ??? Лъже ли ме ?
Как мислите ?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5135 -: Юли 02, 2016, 05:55:40 am »
Ще си вземеш изпита, макар, че може да не ти е много лесно.
Е, за съжаление не отидох...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5136 -: Юли 02, 2016, 09:42:26 pm »
Е, за съжаление не отидох...
Защо, по свое желание или нещо ти попречи?

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5137 -: Юли 03, 2016, 04:50:50 pm »
Здравейте, одраха колата на приятеля ми снощи, Ще разбере ли кой я е одтал? Има идея да иска запис от камерите на близкия магазин, дали ще успее

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #5138 -: Юли 04, 2016, 02:20:42 pm »
Здравейте, при бременност 8-я дом на майката ли символизира детето при хорарните въпроси?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5139 -: Юли 04, 2016, 02:42:21 pm »
Здравейте, при бременност 8-я дом на майката ли символизира детето при хорарните въпроси?

По-скоро 5ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5140 -: Юли 04, 2016, 02:52:36 pm »
Как разчитате тази карта: жена пита дали до края на тази година ще забременее, за първа бременност става въпрос. Аз не мисля, че е добра идея това да се проверява с хорар, но понеже ме помоли, качвам картата й за мнения.

Мислите ли, че тази карта има смисъл да се разглежда?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5141 -: Юли 04, 2016, 03:09:08 pm »
Картата не е нерадикална, но на този етап не виждам задоволителен отговор, все още резултатът е твърде неясен.

Тя самата е представена от невидима Венера в лъчите на Слънцето, бременността - по ретро Сатурн като у5, а ситуацията - по безкурсна Луна на неблагоприятно място. Някакви затруднения ли има или несполучливи опити, защо пита?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5142 -: Юли 04, 2016, 03:41:04 pm »
Благодаря ти за коментара! Има притеснения дали ще е в състояние да се предприеме тази стъпка предвид житейски неуредици, а от друга страна е притисната от биологичния й часовник. Женска природа, какво да се прави. Иначе много иска детенце.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5143 -: Юли 04, 2016, 03:44:02 pm »
Виж и наталната ѝ карта, там какви са предпоставките и каква е динамиката.

При проблеми и конфликти с половинката не бих препоръчвала сега да избързва, предвид този хорар. Ако са от друго естество, да се надяваме, че по-нататък всичко ще се уреди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5144 -: Юли 04, 2016, 10:23:49 pm »
Как разчитате тази карта: жена пита дали до края на тази година ще забременее, за първа бременност става въпрос. Аз не мисля, че е добра идея това да се проверява с хорар, но понеже ме помоли, качвам картата й за мнения.
Луната У10 в 8д е в знак на Венера, която управлява АСЦ и 8-ми дом и е на върха на МЦ, но прави точна опозиция с Плутон У2 на ИЦ- вижда се, че това да зачене е основна житейска цел на жената, но финансовото положение и домашни неуредици, за които спомена, пречат нейното желание да се реализира на този етап.