Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037851 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6030 -: Юли 28, 2017, 07:23:38 pm »
Във връзка с разни очаквани събития от мен (с оглед на солара ми през задаващата се 2018-та) зададох следния въпрос: "Ще получа ли наследство от баща ми?"
Само възоснова на един солар ли питаш? Баща ти да не е неизлечимо болен, защото по хорара не излиза да е зле и да умира. Наследсво ще получиш един ден, независимо в какви отношения си с него, ако има какво да му се наследи, че не даваш подробности. Дори да е направил завещание на друг/и, имаш право на запазена част и да оспориш завещанието. Другите роднини не казваш кои са, но се онаследява по линия на родство- 1. жената и децата с равен дял, ако няма такива тогава идва ред на негови братя и сестри.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6031 -: Юли 28, 2017, 10:02:13 pm »
Малко помощ, моля  :)
Кучето добре ли ще се чувства с Х. и той ще се грижи ли за него, както трябва?

Кучето е бебе. Днес чух страшен кучешки плач, погледнах през терасата и видях един изрод да влачи кутрето и да го хвърля при кофите при съседния блок. Въобще не знам как съм стигнала до там, само грабнах едни каишки, че ако трябва да се бия с него да го изтрескам с металното по главата, нали съм предвидлива винаги за най-лошото и ако се наложи да вържа кучето. Като наближих, видях насъбрали се хора, щях да припадна щото реших, че са убили едно куче дето искам да го прибера. Оказа се друго кученце, явно изхвърлено, но понеже е социално се е завъртяло покрай който не трябва и той си е излял злобата върху него, този имал навика да тероризира животни. Щях да го взимам в къщи, докато му намеря дом, преди това отидохме на ветеринар, там едни хора поискаха да го вземат, но за двор. На прибиране спряхме срещу сестра ми и едно момче си го хареса, каза че отдавна искал куче и му го дадох, но има мъжка котка. В момента е пробно в тях, ако размисли ще ми го върне, което е малко вероятно. Ама за времето дето беше при мен се привързах, сега ми е мъчно и ме е страх дали ще го гледа добре, не защото няма желание, а щото не е гледал куче. Само давам нареждания като някоя свекърва. Момчето изглежда много свястно и добро, то и затова му го дадох.

Кучето в хорара по кой дом да го гледам по мой 6-ти или по негов 6-ти?
 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6032 -: Юли 28, 2017, 11:35:48 pm »
Весо, лаптоп е средство за комуникация, но дори да го poлзваш само за писане/четене, пак е по 3д, винаги съм гледала РС-тата по този дом при въпроси и са ми излизали. Стига го умува, недей да си сучеш кабела на зарядното- било на лаптопа или телефона, защото така вътре може да се прекъсне някоя жичка и после да се чудиш защо ти прекъсва.
Тази вечер ми се случи същото изключване няколко пъти, при това без да е имало омотан кабел.  ???

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #6033 -: Юли 29, 2017, 04:29:10 pm »
Здравейте,

ПАК си затрих слън4евите о4ила - по4ти нови,ама нямат късмет нещо  :D .  Огледални стъкла с розови рамки - кифленска работа  :85:

Ще съм Ви благодарна,ако някой погледне!!!  :72:





akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6034 -: Юли 29, 2017, 04:53:37 pm »
Тази вечер ми се случи същото изключване няколко пъти, при това без да е имало омотан кабел. 
ами то не е нужно да има омотан кабел, ако вече има прекъсната жичка в кабела и при малко движение може да дава прекъсване
« Последна редакция: Август 01, 2017, 12:28:23 pm от akruks »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6035 -: Юли 31, 2017, 09:28:15 am »
Само възоснова на един солар ли питаш? Баща ти да не е неизлечимо болен, защото по хорара не излиза да е зле и да умира. Наследсво ще получиш един ден, независимо в какви отношения си с него, ако има какво да му се наследи, че не даваш подробности. Дори да е направил завещание на друг/и, имаш право на запазена част и да оспориш завещанието. Другите роднини не казваш кои са, но се онаследява по линия на родство- 1. жената и децата с равен дял, ако няма такива тогава идва ред на негови братя и сестри.
Солара ми даде предпоставки да помисля върху това, понеже бях отписала наследството. Не е задължително да умре, може и приживе да се разпореди с имуществото си. По-скоро това ме притеснява дали няма това да направи в полза на роднините. Както писах нямам идея какво му е здравословното състояние. Роднините- има две сестри, семейни са и двете. Научих, че вече щедро е дал чрез покупко-продажба един от имотите си. По права линия само аз съм наследник.  Благодаря akruks :)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6036 -: Август 01, 2017, 09:37:33 am »
akruks,
Благодаря за съветите!  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #6037 -: Август 01, 2017, 03:32:14 pm »
Нямам планети в Дева, но и аз се старая да пиша грамотно. А като видя документ, пълен с грешки, се хващам за главата. :012:

ти имаш СЛВ в 6 дом, а ЮЛВ ти е съвпад Венера, У3, луната, упр на СЛв е съвпад с У1 и е на МС.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #6038 -: Август 01, 2017, 03:34:26 pm »
Не мисля, че е еднозначно - нюанси има естествено, но картата ще си покаже, кой как възприема 3+6 дом :), със съответстващите им архетипи.
« Последна редакция: Август 01, 2017, 04:25:35 pm от Happy58 »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #6039 -: Август 01, 2017, 04:59:34 pm »
Така е, Хепи. Благодаря ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #6040 -: Август 01, 2017, 08:19:35 pm »
Щом нямаш изявена Дева, няма как да усетиш тези неща.

Аз също нямам планети в Дева, иначе е У7 и Вертекс е там.

Ходила съм на курс по езикова к-ра и винаги много внимавам как пиша. За мен правилният правопис, пунктуацията са преди всичко знак на уважение към нас и езика.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #6041 -: Август 01, 2017, 09:16:48 pm »
Имам обаче Сатурнов Меркурий в точна опозиция с диспозитора си.
Има едно нещо, наречено " толерантност", което сигурно ме спира да правя забележки на човек , отделил време и енергия, за да ми даде отговор или насоки тук , във форума.
Иначе не прощавам на грешките, това ми е работата.
Ако нещо ме дразни, това са някои гръмки неграмотни постове в социалните мрежи от родители, държащи децата им да са отличници на всяка цена. Е, там вече едвам се сдържам ...

Корея, нямам ти картата и не мога да коментирам.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #6042 -: Август 01, 2017, 09:18:11 pm »
Аз също нямам планети в Дева, иначе е У7 и Вертекс е там.

Ходила съм на курс по езикова к-ра и винаги много внимавам как пиша. За мен правилният правопис, пунктуацията са преди всичко знак на уважение към нас и езика.

И твоята карта я нямам, романтика, затова не мога да коментирам.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #6043 -: Август 03, 2017, 07:40:07 pm »
Ще ми помогнете ли с този хорар:
Майка ми пита (от свое име) дали ще се случи успешно сделката между нея и Х. Като явно се колебае доколко е сериозен този, тъй като преди не са работили заедно.

Така като го гледам, вероятно имат разминавания в очакванията, със сигурност - в (из)говореното, малко пожелателно мислене и/ли преки манипулации с този Нептун. За Х нещата могат и да завършат добре, но майка ми няма да е доволна, условията ще се променят тепърва.
Мнения? Насоки?
ОВ: направили са си нещата хората. плащането лееееко се е забавило, но е получено. //на майка ми филмарщините:Д

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Общи хорари
« Отговор #6044 -: Август 04, 2017, 02:02:12 am »
Здравейте, имам един въпрос. Ако реша да започна да се занимавам самостоятелно с психология с чисто изследователски характер, (защото обичам да анализирам и разследвам) , купувайки си книги и четейки всякаква полезна за мен информация,  би ли се получило нещо супер градивно?  Напоследък ми се четат точно такива книги и искам да развия потенциала си. Не питам дали това ми е призванието, макар че ако бях в нормална държава бих се занимавала с това, защото винаги съм си мислила, че бих била доста добра в тази област.