Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038002 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7065 -: Ноември 25, 2018, 10:47:17 am »
Благодаря, Акрукс.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7066 -: Ноември 25, 2018, 02:20:33 pm »
А папката в кметството ли е въобще ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7067 -: Ноември 25, 2018, 02:31:16 pm »
А папката в кметството ли е въобще ? ::)
Личните вещи в кметството ли държиш?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7068 -: Ноември 25, 2018, 04:05:43 pm »
Личните вещи в кметството ли държиш?

Значи да разбирам, че не е там ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7069 -: Ноември 25, 2018, 04:24:39 pm »
Моля, за малко помощ.
" Папката с документите в кметството ли е и ще се намерят ли ?"
Папката с документи гледам по Меркурий в 10 дом,сх.съвпад Юпитер.Да,в кметството е и ще се намерят.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7070 -: Ноември 25, 2018, 04:44:22 pm »
Благодаря, Сафо. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7071 -: Ноември 25, 2018, 08:13:58 pm »
Значи да разбирам, че не е там ?
от самото начало това казвам, че е при човека, който задава въпроса, понеже не знам дали за себе си питаш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7072 -: Ноември 29, 2018, 05:27:35 am »
Някакъв човек ме намери в соц.мрежи,на снимката е непознат за мен,но понеже съм изключително мнителна в последно време,зададох въпрос:Стар познат ли е Х?Контактували ли сме преди?Става въпрос за комуникация,писане,говорене,сексуални отношения не съм имала с друг човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7073 -: Ноември 29, 2018, 10:23:27 am »
Някакъв човек ме намери в соц.мрежи,на снимката е непознат за мен,но понеже съм изключително мнителна в последно време,зададох въпрос:Стар познат ли е Х?Контактували ли сме преди?Става въпрос за комуникация,писане,говорене,сексуални отношения не съм имала с друг човек.
Не сте контактували. И най-добре да питаш него, а не нас. В социалните мрежи е така- всякакви ги има, напоследък преобладават "американските военни" , ако на всеки измислен герой, който ми иска "приятелство" започна да задавам хорар тук...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7074 -: Ноември 29, 2018, 12:22:37 pm »
Не сте контактували. И най-добре да питаш него, а не нас. В социалните мрежи е така- всякакви ги има, напоследък преобладават "американските военни" , ако на всеки измислен герой, който ми иска "приятелство" започна да задавам хорар тук...
Благодаря Акрукс.
« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 12:26:19 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7075 -: Ноември 30, 2018, 07:04:39 am »
Акрукс,на въпросът ти"Кой е подпалил тази нощ механата"мисля,че съм дала напълно грешен отговор.Сега,гледам по 7 дом-кой?Близнаци на к7,двоен знак,мъжки,указва на млади хора,у7,Меркурий в стрелец,отново двоен ,мъжки.Подпалвачите са поне двама,млади,мъже,от цигънски произход.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7076 -: Ноември 30, 2018, 03:26:47 pm »
Акрукс,на въпросът ти"Кой е подпалил тази нощ механата"мисля,че съм дала напълно грешен отговор.Сега,гледам по 7 дом-кой?Близнаци на к7,двоен знак,мъжки,указва на млади хора,у7,Меркурий в стрелец,отново двоен ,мъжки.Подпалвачите са поне двама,млади,мъже,от цигънски произход.

Подпалвачите не са цигани или външни хора, мотивът на палежа и разбиването на долния етаж, няколко дни след това, не е кражба, а правене на мръсно. Да изгонят наемателя на гаража, понеже не деля с тях наема от 40лв, а разбиването на долния етаж с взлом и изтръгването на таблото с електромера е защото като почина майка прехвърлих двата електромера на мое име, като гаража е към електромера на долния етаж, където живеехе с мъжа и децата преди да започне ремонта, който не довърши. След палежа малката ми дъщеря говори с мъжа си, а после търси племенника ми, който не си вдигаше телефона, накрая е говорила племенницата ми, с предложение да им изплати техния дял, колкото е по данъчна оценка, а тя е казала, че брат ѝ ( племенника ми) вече не искал да продава, имал намерение да живее в къщата. И няколко дни след това разбита входна врата на долния етаж, на мазата и на спалнята- единствената запазена стая, след като се започна ремонт на хола и кухничката. Има нови изолационни материали, скъп испански теракот, маслен радиатор, ширм, нова мивка, които не са пипани, дори старите два електромера си стоят в мазата, взет е единствено електромера с таблото в коридора, че да плащам сега за ново табло, само че нямам нито пари, нито време и платих 45лв да закрият тази партида.

Миналата седмица, като се прибрах, извиках полиция, те на свой ред криминалисти, взеха пръстови отпечатъци, после два часа съм писала показания в РПУ и казаха, че ще привикат моите племенници, а по-нататък всичко отива в съда и прокурор ще реши дали да се завежда дело или не. След разбиването на вратата на горния етаж, миналата година, получих писмо от прокурорка, че няма да има дело, тъй като откраднатото нямало висока стойност- тогава само връзката с ключове на майка ми беше открадната, Това, че виках майстор да оправя входната врата, че купих нова брава и патрони за останалите врати, си остава за моя сметка.
« Последна редакция: Ноември 30, 2018, 03:39:43 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7077 -: Декември 03, 2018, 09:11:27 pm »
Лаптопът ми спря да работи. Уж проблемът беше от зарядното, купих ново, тръгна, но после сам спря и сега не ще да включи. При Луна в последен градус, значи ли, че никога няма да проработи?  :'( :'( :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7078 -: Декември 04, 2018, 08:31:33 am »
Лаптопът ми спря да работи. Уж проблемът беше от зарядното, купих ново, тръгна, но после сам спря и сега не ще да включи. При Луна в последен градус, значи ли, че никога няма да проработи?  :'( :'( :'(
???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7079 -: Декември 04, 2018, 02:25:03 pm »
Веселин,какъв е въпросът?Слънце у 2 дом квадрат Марс.Влага?Луна опозиция Уран.Но какъв точно е въпросът.