Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037324 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7875 -: Септември 14, 2020, 12:56:38 am »
Благодаря!

Този път ще се радвам да няма познали  ;D ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7876 -: Септември 14, 2020, 11:30:48 am »
Благодаря!

Този път ще се радвам да няма познали  ;D ;)
романтика тук и романтика там http://astrosite.org/index.php?PHPSESSID=4kesd9phgge0r9nobpj2gbgkf1&topic=6450.120 една и съща ли е, и ако да, какво стана- свърши таратора ли?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7877 -: Септември 14, 2020, 12:23:47 pm »
Единственото неизбежно нещо е промяната...

Случва се човек да прави грешни преценки за хората.
Имам добра памет и си спомням добре какво съм писала и къде. Благодаря ти, че ми припомни!

Там беше първата ми регистрация, от години не съм влизала и публикувала. Не се крия, но съм против това да се вадят мнения на хора от преди доста време извън контекста и да се публикуват с ясната цел да се цели някаква интрига. Вярвам, че хората, които се занимават с астрология трябва да имат широко съзнание и най-малкато поне да спазват някакви етични норми.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Общи хорари
« Отговор #7878 -: Септември 14, 2020, 03:00:52 pm »
Здравейте,

Моля за насоки по този хорар. Въпросът е "Х. видял ли е информацията, която му изпратих вчера?" :)


M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7879 -: Септември 14, 2020, 04:15:52 pm »
Здравейте,

Моля за насоки по този хорар. Въпросът е "Х. видял ли е информацията, която му изпратих вчера?" :)
още не, но ще я види

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Общи хорари
« Отговор #7880 -: Септември 14, 2020, 05:17:23 pm »
Благодаря, akruks 🌺
M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7881 -: Септември 19, 2020, 12:36:49 pm »
Аз мисля,че -да,ще успееш,но внимавай някой от другите наследници да не се опита да те прецака. Не ми харесва Нептун в близост до Слънцето в 9-ти,а пък самият той в 8-ми/парите на другите-в смисъл потенциален купувач/. Племенникът ще предяви сериозни претенции със сигурност.

Все още се уча,така че не ме приемай сериозно,но мисля,че ще успееш с парите да намериш нещо,което те устройва.
Случайно попаднах на въпроса и давам ОВ
Бях намерила сериозен купувач през миналото лято, т.е. не аз, а брокер, който беше дошъл в квартирата, която обитавахме от 2001г и трябваше да освободя до края на юли, тъй като хазаина е решил да продаде апартамента. Племенникът ми извъртя  номер, скри се и не си вдигаше телефона, на сестра си беше взел телефона и ми каза, че имам грешка. Брокерът, който е адвокат, ме закара до блока на племенниците ми, но те упорито се криеха. По-късно жената, с която има връзка племенника, ми вдигна и ми предаде думите му, че никога нямало да ми разпише, че искал да живее в къщата на етажа на майка, аз да съм слизала в мазите да си довърша ремонта и живея там, като всичко това гарнирано с поредна порция обидни епитети, клевети и т.н. На другия ден потърсих адвокат, препоръчана ми още 2017г от бивша комшийка, която е прокурор. Края на август се срещнахме с нея и заведох дело за делба. През юли т.г. излезе решението, оцениха имота повече, понеже като излезе на търг за публична продан се поставя начална цена 70% от оценката, нещо такова разбрах, а това ще са парите, които брокера миналото лято беше определил и намерил купувач, дори малко повече. Оттук насетне съда ще продава къщата, а докато се продаде имам право да живея в нея, понеже съм полагала грижи назад в годините за майка и къщата, а нямаме собствен дом никой от моето семейство, племенниците ми имат апартамента на сестра ми.
Благодаря много за включването също на Стреличка, Уран и Радост.
« Последна редакция: Септември 19, 2020, 12:40:42 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7882 -: Октомври 14, 2020, 10:34:19 am »
Тръмп ще спечели ли изборите?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7883 -: Октомври 14, 2020, 12:10:03 pm »
Тръмп ще спечели ли изборите?
според натала му, а и тази карта тук, има реални шансове да спечели

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7884 -: Октомври 14, 2020, 05:49:28 pm »
Акрукс,благодаря!И аз мисля така.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7885 -: Октомври 27, 2020, 07:20:42 pm »
Взех си нова вилка за колелото от един магазин в Пловдив, обаче още първия ден при натискане понякога се чува странен звук. Ще успеят ли да ми оправят вилката?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7886 -: Октомври 27, 2020, 07:35:06 pm »
Какво е вилка?Нещо метално?Марс е ретрограден,Меркурий също.Луната има сходящи аспекти с Плутон и Сатурн,но последният е опозиция с Венера.Мисля скърцането ще спре,ако смажеш частта,възможно е емоционално да не си удовлетворен по-скоро.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7887 -: Октомври 27, 2020, 08:03:05 pm »
Благодаря ти, Сафо!
Вилка е онази част от колелото, която свързва кормилото с предната капла и гума и обикновено има амортисьор.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7888 -: Октомври 28, 2020, 06:11:47 pm »
Взех си нова вилка за колелото от един магазин в Пловдив, обаче още първия ден при натискане понякога се чува странен звук. Ще успеят ли да ми оправят вилката?
Луната У2,3 е с посдледен хармоничен аспект- секстил със Сатурн У8,9,10 - може да ти я подменят или върнат парите, крайното развитие по въпроса е добро за теб

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7889 -: Октомври 28, 2020, 08:01:20 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!
Опозицията на Луната с Венера не е ли последния аспект?
Бих се радвал, дори и само ако я оправят.