Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038754 пъти)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2220 -: Ноември 01, 2014, 07:50:34 pm »
Здравейте,

С братовчедка ми живеем на голямо разстояние една от друга и не поддържаме връзка. Преди няколко дни ме потърси, за да ме помоли за услуга, но не можа да ми каже каква, защото иска да е очи в очи. Цялотои появяване ме изненада много и затова искм да попитам: Финансов ли е проблема?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2221 -: Ноември 01, 2014, 07:50:45 pm »
:o :oАз съвсем друго питах, но ти благодаря.
Надалеко е.  :012: :012:
Ами то такова е било питането  :)
Под "вклиних ли се в нечий чувства" аз го разбирам, че чувствата са свързани със забиването на нечий клин  :012: :012: :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2222 -: Ноември 01, 2014, 07:53:42 pm »
Ами то такова е било питането  :)
Под "вклиних ли се в нечий чувства" аз го разбирам, че чувствата са свързани със забиването на нечий клин  :012: :012: :012:
Ne, попитах дали съм напакостила с емоционалния си изблик?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2223 -: Ноември 01, 2014, 07:55:33 pm »
Здравейте,

С братовчедка ми живеем на голямо разстояние една от друга и не поддържаме връзка. Преди няколко дни ме потърси, за да ме помоли за услуга, но не можа да ми каже каква, защото иска да е очи в очи. Цялотои появяване ме изненада много и затова искм да попитам: Финансов ли е проблема?
Да.
Имате ли общо имущество/наследство- един и същи управител на твои У3 и  У4 и нейини У1 и У2?
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 07:58:55 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2224 -: Ноември 01, 2014, 07:58:34 pm »
Здравейте,

С братовчедка ми живеем на голямо разстояние една от друга и не поддържаме връзка. Преди няколко дни ме потърси, за да ме помоли за услуга, но не можа да ми каже каква, защото иска да е очи в очи. Цялотои появяване ме изненада много и затова искам да попитам: Финансов ли е проблема?
Що да е проблем? Според мен е свързано с наследство- имот, ниви, недвижима собственост, уреждане на документ в тази връзка... По майчина линия ли ти е братовчедка?

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2225 -: Ноември 01, 2014, 08:03:03 pm »
Що да е проблем? Според мен е свързано с наследство- имот, ниви, недвижима собственост, уреждане на документ в тази връзка... По майчина линия ли ти е братовчедка?

Да, по майчина линия. Прблем, в смисъл, че иска да и направя услуга, и не иска да каже каква.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2226 -: Ноември 01, 2014, 08:05:29 pm »
Да, по майчина линия. Проблем, в смисъл, че иска да и направя услуга, и не иска да каже каква.
Ами едва ли е, за да те държи в напрежение, а защото понякога е по-лесно нагледно да се покаже нещо, отколкото да се опише по телефона. Спокойно, няма да ти създаде проблем.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #2227 -: Ноември 01, 2014, 08:07:08 pm »
Благодаря!

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2228 -: Ноември 02, 2014, 03:40:16 pm »
Благодаря за обратната връзка, радвам се, че нещата са добре!

(де да беше така и с моя хорар тази нощ, който пуснах за мъжа си...)

Akruks, аз потърсих хорарната карта за която споменаваш, но вероятно си решила да не я споделяш тук.

Съжалявам ако някой от семейството ти има здравословни проблеми и силно се надявам да не е сериозно!
Новината за баща ми дойде съвсем изневиделица, радвам се че всичко е наред с него, поне засега, но в такива моменти човек се замисля как няма нищо по-важно от здравето! Нито кариера, нито пари, нито статус и дипломи биха имали значение, при наличие на сериозно заболяване. Когато боледува член от семейството, страдат всички близки покрай него.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #2229 -: Ноември 02, 2014, 04:28:56 pm »
Здравейте,как мислите ще успея ли да си намеря работа по специалността до края на годината (в момента нямам работа)? Благодаря много!
« Последна редакция: Ноември 02, 2014, 04:30:51 pm от dani »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2230 -: Ноември 02, 2014, 07:50:25 pm »
Akruks, аз потърсих хорарната карта за която споменаваш, но вероятно си решила да не я споделяш тук.

Съжалявам ако някой от семейството ти има здравословни проблеми и силно се надявам да не е сериозно!
Новината за баща ми дойде съвсем изневиделица, радвам се че всичко е наред с него, поне засега, но в такива моменти човек се замисля как няма нищо по-важно от здравето! Нито кариера, нито пари, нито статус и дипломи биха имали значение, при наличие на сериозно заболяване. Когато боледува член от семейството, страдат всички близки покрай него.
Не съм споделила тук картата, защото такава няма- когато зададох въпроса го гледах на онлайн програма, но не е проблем да я построя картата и сега. През изминалата седмица цялото семейство бяхме болни, все едно някакво проклятие се беше задействало и се досещам откъде идва това... в понеделник като ходих при касиерката на входа да плащам сметка се оказа, че са сметки за два месеца и се ядосах, понеже на други входове има винаги изнесен лист с табличка, кой какво дължи и човек да си знае, а при нас не може да им се хване края- на няколко пъти вече ми се случва да съм платила, а после да плащам втори път, освен това промърморих, че никой не плаща на домоуправител, както в нашия вход- нейния мъж е в тази роля и всеки месец си прибира по 5лв на апартамент, без да върши нищо! та тази касиерка е от цигански произход, нейната племенница е усвоила от другата си леля-чистокръвна циганка, разни магии, напреди пред очите ми приложи една, когато детенце от тяхното семейство ми беше навряло връзката с ключове в една пощенска кутия- след прилагането на магията намерих ключовете, а преди това цял час обикаляхме около блока и разрових целия пясъчник  да ги търся :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2231 -: Ноември 02, 2014, 08:33:21 pm »
Здравейте,как мислите ще успея ли да си намеря работа по специалността до края на годината (в момента нямам работа)? Благодаря много!
Според мене не, но ще продължиш да се развиваш професионално, следване, стипендии, такива неща...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2232 -: Ноември 02, 2014, 08:43:33 pm »
Ето картата за моя мъж- първоначално въпросът, който изникна в мене беше дали е нещо сериозно, ще се стигне ли до операция, а когато започнах да правя картата въпросът ми беше дали ще му мине бързо... След няколко часа всякакви прегледи в спешното, лекарите са стигнали до заключение, че има разкъсан мускул в задната част на крака в областта на таза, предложили му да остане в болница, но той отказал и са му дали за вкъщи мазила, лекарства и да спазва пълен покой в следващите 4 дни, ако няма подобрение да отива в болницата.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2233 -: Ноември 03, 2014, 01:23:28 am »
Луната в 12-ти дом ще направи опозиция с негов У1, възможно е да се наложи някакъв престой в болницата. Освен това последният аспект на Луната е квадратъра със Сатурн У12. Слънцето негов У6 е в сходящ квадрат с Юпитер У1 - здравословния проблем няма да отшуми бързо - квадратурата е във фиксирани знаци. Дано греша, Акрукс.
Или поне ако е продължително, то да не е сериозно.
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 01:25:45 am от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2234 -: Ноември 03, 2014, 01:39:55 am »
Луната в 12-ти дом ще направи опозиция с негов У1, възможно е да се наложи някакъв престой в болницата. Освен това последният аспект на Луната е квадратъра със Сатурн У12. Слънцето негов У6 е в сходящ квадрат с Юпитер У1 - здравословния проблем няма да отшуми бързо - квадратурата е във фиксирани знаци. Дано греша, Акрукс.
Или поне ако е продължително, то да не е сериозно.
Точно тази квадратура на Слънцето У6 и Венера У8 към Юпитер съУ1 в 6д не ми хареса миналата вечер, но може да показват, че няма да се оправи бързо, то при всички положения този проблем не отшумява за ден-два, а поне няколко седмици са нужни, за да се възстанови, все пак с Нептун У1  са в отминал хармоничен аспект, планетата е ретро и в 12д, което показва изолацията и затруднението, но също, че ще се оправи, макар със забавяне...
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 01:43:22 am от akruks »