Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039455 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4155 -: Септември 04, 2015, 03:05:44 pm »
Ще замина ли да живея в чужбина до края на годината?
Така като го гледам, не е хич лошо положението, ама знам ли и аз вече... благодаря предварително   
Питаш за живот в чужбина, но картата показва, че се унтересуваш от работа за повече пари, понеже нещо си го закъсала финансово- Луната У8 в 6д е извършила опозиция със Сатурн У2 в 12д и в момента на задаване на въпроса е вече без курс.
Юпитер У1, съУ4 ще извърши секстил с Нептун У4- ще си останеш тук, при дома и семейството, със Слънцето У9 е в разходящ секстил, имало е възможност да си в чужбина или аспектът показва, че следваш, или се занимаваш с нещо, което има връзка с чужбина, чужденци.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4156 -: Септември 04, 2015, 04:06:24 pm »
Не. На Луната У6 предстои само един аспект до смяната и на знака - опозиция със Сатурн.

Благодаря, Тео  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4157 -: Септември 04, 2015, 04:50:12 pm »
Да се съглася ли да взема котката?  :29:

Ако не му мислиш много и действаш по-спонтанно, тогава вероятно да. Може и някой близък да повлияе в посока на положително решение, да те кандардиса.

Ако котаракът ти е мъжки, а новата "придобивка" е женска, би било разумно да помислиш за съвместното им съжителство от друга гледна точка, освен ако не ти се отглеждат котила.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4158 -: Септември 05, 2015, 02:44:19 am »
Изникна предложение да ми подарят котенце, но тъй като вече имам един котарак, се притеснявам дали ще се разбират.
Да се съглася ли да взема котката?  :29:
К6 в двоен знак, тъ че не е проблем да имаш поне две животинки. Луната е също в близнаци, ще извърши хармоничен аскет с Меркурий у6- ще се разбират котьовците

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #4159 -: Септември 07, 2015, 01:17:05 pm »
От вчера ме вълнува един въпрос и реших да задам хорар : Ще остана ли доволна от курса, на който мисля да се запиша?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #4160 -: Септември 07, 2015, 03:54:17 pm »
Ето я и моята ОВ по хорара ми на стр.213. Оказа се, че хората, които ме поканиха са си взели самолетните билети на промоция преди повече от 2 седмици и сега цената е по три, което е прекалено много за моя бюджет, т.е. пътуване няма. Има малка надежда, ако отново пуснат някакво намаление. Търся обаче възможност за друга посока, която да е по джоба ми.
Благодаря на всички!!! За първи път използвам хорар. Винаги съм си мислила, че води до пристрастяване?! Беше ми полезно, тъй като точно описа състоянието ми!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4161 -: Септември 07, 2015, 07:25:59 pm »
Ето я и моята ОВ по хорара ми на стр.213. Оказа се, че хората, които ме поканиха са си взели самолетните билети на промоция преди повече от 2 седмици и сега цената е по три, което е прекалено много за моя бюджет, т.е. пътуване няма. Има малка надежда, ако отново пуснат някакво намаление. Търся обаче възможност за друга посока, която да е по джоба ми.
Луната ще извърши тригон с Юпитер У1, У12, съУ3, а след това с Плутон У11, така че може да заминеш. Последният неисн аспект е опозиция със Сатурн съУ1, У2 в 11д- може да похарчиш повече пари от очакваното

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4162 -: Септември 07, 2015, 08:36:21 pm »
Преди малко кандидатствах по обява за магазин, който се намира много близо до нас. Има ли вероятност да викнат на интервю и да започна работа там? Ако да - дали ще се коректни в плащането?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4163 -: Септември 07, 2015, 08:52:21 pm »
Преди малко кандидатствах по обява за магазин, който се намира много близо до нас. Има ли вероятност да викнат на интервю и да започна работа там? Ако да - дали ще се коректни в плащането?
Луната ще извърши хармоничен аспект със Слънцето У6 и накрая със Сатурн У10, може да започнеш, а заплащането не го мисли преди да си започнал работа.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4164 -: Септември 07, 2015, 08:54:24 pm »
Благодаря, akruks!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4165 -: Септември 08, 2015, 09:17:24 pm »
Ще започна ли работа до края на годината?

Започнах, но не мисля, че ще е задълго. Шефът е страшен педант и работата изобщо не ме грабва, не я усещам като моята. Чувствам се много нещастна, защото заради едни пари вървя срещу себе си  :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4166 -: Септември 08, 2015, 09:21:06 pm »
Ако е в Пловдив, кажи да дойда, аз да я поема, щом на теб не ти харесва.  :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4167 -: Септември 08, 2015, 09:31:55 pm »
Започнах, но не мисля, че ще е задълго. Шефът е страшен педант и работата изобщо не ме грабва, не я усещам като моята. Чувствам се много нещастна, защото заради едни пари вървя срещу себе си  :(

Каква ти е специалността? Ако я няма в твоя град къде най-близко я има? Проучи, намери си компаниите, които могат да ти я предложат, пиши им директно и чакай.
А дотогава си кътай парите от сегашната работа, за да можеш да си поемеш поне два-три наема, като решиш да се махаш. Като се види човек с някакви свои пари в ръцете, колкото и да са :-), взема по-независими кариерни решения.
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4168 -: Септември 08, 2015, 09:42:51 pm »
Каква ти е специалността? Ако я няма в твоя град къде най-близко я има? Проучи, намери си компаниите, които могат да ти я предложат, пиши им директно и чакай.
А дотогава си кътай парите от сегашната работа, за да можеш да си поемеш поне два-три наема, като решиш да се махаш. Като се види човек с някакви свои пари в ръцете, колкото и да са :-), взема по-независими кариерни решения.

Ако изобщо се задържа цял месец  :012: Точно това ми е планът-събирам пари и изчезвам, но не знам дали ще успея да се задържа, там е проблемът.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #4169 -: Септември 08, 2015, 09:51:49 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата?
« Последна редакция: Септември 08, 2015, 10:05:59 pm от Strelec »