Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039638 пъти)

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4470 -: Октомври 23, 2015, 02:37:52 pm »
Здравейте,

моля да ми помогнете...смешна история,ама на,иде ми да се гръмна  :91: :91:

Загубих колан от зимна шуба,бежов с камъни-много красив.Изгубен е през пролетта,от тогава не съм обли4ала дрехата.Изринах цялата къща и съм на ръба на истерията,защото му се слу4ва за втори път да бъде загубен тоя колан!А якето не се носи без него просто....

Моля помагайте! Живеем в къща на два етажа,ако има зна4ение.Дрехата седи в гардероб на втория етаж,но колана не е в гайките й,където обикновенно би трябвало да седи.Прерових вси4ки кът4ета въоръжена с фенер4е,е няма и нямаааааааааа  ???

п.с Съболезнования Eaglet  :'(
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 02:40:31 pm от nevvy »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4471 -: Октомври 23, 2015, 02:54:04 pm »
Не виждам указания да бъде лесно открит. Вероятно някъде по невнимание си го забутала, след което забравяш къде е. Но все пак провери при други аксесоари или сред дрехите на съпруга /ако имаш такъв/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4472 -: Октомври 23, 2015, 06:03:21 pm »
Благодаря ти,


 ;)  Божееее,зна4и няма изгледи хммм ..... ще ровя пак

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4473 -: Октомври 23, 2015, 06:53:27 pm »
НАМЕРИХ ГОООООООООООООООООООО!

И пак си усещах,4е ТОЙ го е или прибрал по невнимание,или го е ръ4нал нейде....

Та,намерих го в шкафа за обувки?????? - забележете ДО НЕГОВИТЕ домашни 4ехли - най-малоумното място да прибереш готиния колан на жена си??????

 :08: :08: :08:

Дали не го направих на 2 стотинки ;) ...а всъщност той го намери


Лека ве4ер! :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4474 -: Октомври 23, 2015, 06:55:46 pm »
Странно, а картата не предполагаше толкова лесно откриване на вещта.

Но може би Асцендентът в последния градус на знака си е казал думата.  :017:

Честито!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4475 -: Октомври 23, 2015, 07:04:34 pm »

Но може би Асцендентът в последния градус на знака си е казал думата.  :017:

Честито!
Че точно асцендентът в последния градус не показва ли, че няма да има развитие, т.е. няма да се намери?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4476 -: Октомври 23, 2015, 07:06:30 pm »
Че точно асцендентът в последния градус не показва ли, че няма да има развитие, т.е. няма да се намери?

Понякога се случва при АС или Луна в последния градус въпросът да отпадне.

Не можеш да откриеш някоя вещ, изпадаш в паника, задаваш въпрос и много бързо я намираш след това.
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 07:09:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4477 -: Октомври 23, 2015, 07:11:42 pm »
Ясно.
А въпросната ножица намери ли се бързо?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4478 -: Октомври 23, 2015, 07:12:32 pm »
Да, много бързо.


Пуснах хорара с цел упражнение. Ножичката открих две минути след задаване на въпроса. Преди да го задам, обикалях всички стаи, но нищо никъде не открих. А веднага след като пуснах тоя хорар, станах и някаква сила ме насочи към мястото, където стоеше ножичката.

Не знам как да определя посоката, но мисля, че стаята е с югоизточно изложение, вляво от секцията има прозорец. Хол-всекидневна, който се използва като основна стая и като спалня. Отсреща има стара секция с рафтове - махнах вратичките и сега прилича на етажерка. Върху рафтовете трупам какво ли не. Намерих ножичката по средата на рафта, отгоре й имаше някакви бумаги, нов неизползван смартфон, плюшена играчка жаба, вляво от нея стои колекцията ми от парфюми и декоративна козметика, вдясно - разни дребни нещица, вкл. малка порцеланова кутийка за бижута. Но ако трябва да се локализира най-точно местоположението - под хартиени листи, най-близо до смартфона и зелената плюшена жаба.  ;D

Ножичката е жълта на цвят, ако трябва да се уточни.

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.2920


« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 07:32:13 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4479 -: Октомври 23, 2015, 07:50:08 pm »
Петък. Хората почиват. Аз съм затрупана от работа. И реших да питам - "Ще се подобрят ли нещата в работата?" Под "неща" - имам предвид основно колеги (жени) :19: и ръководство!

С бясни к**ки хич не ми се занимава, ама в последно време все с такива се занимавам - аз сама с/у 30 ;D

Благодаря!
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 07:53:23 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4480 -: Октомври 23, 2015, 07:54:37 pm »

И реших да питам - "Ще се подобрят ли нещата в работата?" Под "неща" - имам предвид основно колеги (жени) :19: и ръководство!


Извън астрологията - хората не се променят, знаеш  :)


Хората не се променят.
Разкриват се."-
Джузепе Донадеи


Ако беше питала от организационна гледна точка дали ще се подобрят нещата, щеше да е по-лесно да се отговори.

Но засега комуникацията, включително и с ръководството, не виждам да протича с лекота.  ???

« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 07:57:30 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4481 -: Октомври 23, 2015, 08:02:05 pm »
Благодаря, Лили!
Някакъв ужас е, какви са сплетни, заплахи, лъжи, какво е това чудо просто нямам думи :014: Все едно сме на някакъв двубой - аз и децата с/у всички останали :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4482 -: Октомври 23, 2015, 08:03:40 pm »
Лелките си пазят мястото, затова реагират като глутница кучета. Нали трябва да доработят до пенсия. А ти днес си там, утре може и да не си - млада си, способна си, животът е пред теб и винаги можеш да намериш нещо по-добро!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4483 -: Октомври 24, 2015, 04:23:39 pm »
Lilla,

най-странното е,4е след като про4етох какво ми писа потърсих само на едно място- при неговите зимни дрехи в гардероба,не го открих и попитах и мъжа ми да мислим и търсим заедно - той веднага каза :"Погледна ли в шкафа с обувките?",а то4но там ни4 не ми и мина през ума да ровя и от раз се намери  ;)   :08: Oще веднъж БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
« Последна редакция: Октомври 24, 2015, 04:26:06 pm от nevvy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4484 -: Октомври 25, 2015, 03:00:49 am »
Д. ли е взела портмонето ми?
Става на въпрос за портмоне с цип, без прегради, пълно със стотинки, предимно жълти...
Давам ОВ по въпроса- намерих портмонето тази вечер на пода (мозайка) , свряно зад шкафа в коридора, над който държа огледалото и козметиката. Когато зададох въпроса бях търсила и там, но сега се присетих да светна зад шкафа с фенерчето и така го видях.
Според Алфи Лавоа, последният съвпад на Луната показва търсения предмет в чии ръце е бил, в случая Луната последно е имала съвпад със Сатурн У2 (предмета) и съУ1 (аз), но въпреки това имах съмнения, тъй като Луната е заключен знак в 1д на Д.  Картата обаче не ме насочи към мястото- Уран У2 високо горе север, Сатурн У2 югоизток, на средно равнище, а реално се оказа на земята и да не казвам колко пъти тези дни прерових шкафовете над бюрото, да не би от рафта под тях, където го държах, да съм го преместила високо горе  :)
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 12:09:49 pm от akruks »