Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 117677 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #705 -: Ноември 13, 2022, 09:29:33 pm »
Посока югоизток към юг. На места, където има движение. Шосе, път. Оживено и видно, високо място. Близо до стълби. Стълбище. Обществена сграда. Автобусна спирка. Жп гара. Превозно средство. До аптека. Пощенска станция. В близост до офис на куриерска фирма.
« Последна редакция: Ноември 13, 2022, 10:56:59 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #706 -: Ноември 14, 2022, 02:36:39 pm »
Сигнификаторът на Сашко е Меркурий, без достойнства, който е изгорен от у12 и е в рецепция с у 8 или 8ми дом приема Сашко. Меркурий е под хоризонта/под земята, което не е добре. Меркурий е в 3-ти дом, като посока- север, североизток, в Скорпион на тъмно, мочурливо място, пещера, Меркурий е бърз и вероятно скоро ще промени местоположението си. Ако приемем, че има тригон между Светилата и Слънце като у12 е "приютило" момчето в помещения под егидата на 12 дом, иначе клони към Не...
Рени, а защо го гледаш по 1-ви дом, нали аз задавам въпроса и питам за него, гледа се по 7-ми дом, у-л Нептун в Риби и съуправител Юпитер в Риби

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #707 -: Ноември 14, 2022, 03:31:13 pm »
РИБИ – това място може да бъде болница, аптека, док, навес за лодки, ателие за химическо чистене, приют, дом за възрастни, подслон за нощувки, пункт за санитарна обработка или пречиствателно съоръжение, място за уединение, обор за едри животни.
Може да е на места за риболов или в близост до тях, в плавателен басейн, в низини или на участъци, които биват заливани, в блата или край тях, на уединени участъци с тресавищна почва, близо до извор или река, на необичайно място, на влажни участъци, в езера.
Съответстващи цветове – бледолилав (като цветовете на лавандулата) и цветът на морските вълни.
Посока – изток, малко под средно равнище

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #708 -: Ноември 14, 2022, 03:55:39 pm »
Акрукс, защото ти нямаш близка/пряка  връзка с Х./Сашко и в такива случаи се разглежда картата по стандартния начин. В случая за Сашко ще разглеждаме Меркурий у1, Луната, Марс у8, Слънце у12, Юпитер у4.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #709 -: Ноември 14, 2022, 05:23:55 pm »
Акрукс, защото ти нямаш близка/пряка  връзка с Х./Сашко и в такива случаи се разглежда картата по стандартния начин. В случая за Сашко ще разглеждаме Меркурий у1, Луната, Марс у8, Слънце у12, Юпитер у4.
Рени, 1-ви дом на питащия, но всеки си има свой подход, а моят се базира на практиката и досега за други хора, които не са ми близки, картите са работели като ги разглеждам по 7-ми дом.
В случая Марс е У8 за мене – питам за смърт, дали е жив и искрено се надявам и се моля да го намерят жив, дай Боже!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #710 -: Ноември 14, 2022, 05:33:38 pm »
Акрукс, аз прилагам правилата на традиционната астрология.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #711 -: Ноември 16, 2022, 02:32:16 pm »
В този случай удачно ли е след няколко дни да се прави нов хорар? Знам, че важат за месеци,но тук става дума за дете,което вероятно си сменя местоположението,движи се,та дали тази карта от преди няколко дни е меродавна? Ако друг потребител направи нова има ли смисъл?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #712 -: Ноември 16, 2022, 02:54:46 pm »
Утре, на 17 ноември Луна е в Дева, Меркурий ингресира в Стрелец. На 17 - 19 евентуално някакви новини по въпроса.
« Последна редакция: Ноември 16, 2022, 03:32:46 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #713 -: Ноември 18, 2022, 07:30:46 pm »
По хорара,направен от Акрукс.Въпросът е зададен на 13.11.22г.Луната предстои да извърши много аспекти.Луната е упр.на 5ти дом за детето и е в 4ти,тоест-ъглова.
Първият аспект е секстил с Уран,сходящ ,около 5*.След 5дни,тоест на 18.11.22г.(днес)нещо по-необикновенно,изненадващо около случая.
След 9*,Луната ще аспектира Слънцето с тригон-22.11.22г.
 11*,тригон с Нептун -24.11.22г.
12*тригон с Меркурий-25.11.
14*тригон с Венера-27.11.
15*опозиция с Плутон-28.11.
18*тригон с Юпитер-1.12.22г.

Ако разгледаме картат обърната ,по логиката на Рени ,разбира се ,че пак ще има развитие,заради предстоящите аспекти.Меркурий ще направи тригон сх.с Юпитер ,след 6ед.време,или 6 дни-утре(19.11.22г).

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #714 -: Ноември 18, 2022, 10:10:41 pm »
Необикновеното от днес може би голямата парична награда ,,която бащата е предложил. Последния аспект ще е положителен,но чак до 1.12, дали ще е живо и здраво детето ?! Това ще са 20 дни търсене, какво ли ще излезе в крайна сметка.... понякога се будя нощем и се чудя това дете в тъмното и студеното какво ли прави и колко ли е уплашен ..моята надежда е,че не е в гората,а при човек.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #715 -: Ноември 19, 2022, 03:02:31 pm »
Детето е намерено край Радомир живо!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #716 -: Ноември 19, 2022, 03:11:53 pm »
Хора,уникални сте, бяхте прави.  :-*

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #717 -: Ноември 19, 2022, 03:21:27 pm »
Лелеее, и датата познахте. Браво, Сафо и стариндънайтскай!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #718 -: Ноември 19, 2022, 04:14:59 pm »
 Сафо, логиката не е моя, в така зададен въпрос, сигнификаторите са тези, посочени от мен. Просто аз съм допуснала грешка при тълкуването.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #719 -: Ноември 20, 2022, 05:50:22 am »
Ако се фокусираме само на сигнификатор ъглов ретрограден Юпитер, вероятно бързо щеше да бъде открит. Меркурий в Скорпион определя обстоятелствата. Само по сигнификатор във фиксиран зодиакален знак, предполага, че ще е нужно най-много време за откриването. С взаимната рецепция между Меркурий и Марс, този период е някакъв микс от естеството на мутабелен и фиксиран зодиакален знак. Ъглов и падащ дом. Най-точният аспект на Меркурий е тригон с ретрограден Нептун в Риби, който е в ъглова позиция. Лъв на върха на дванадесети. Неясни и скрити параметри на ситуацията. Вероятност за подвеждаща и хаотична информация, насоки. Стъпващи на бананова кора.

Вероятно е бил отвлечен - Марс. С цел откуп и да се разчуе за това. Някой го е заговорил, взел с превозно средство - Близнаци. Взаимна рецепция ретрограден Марс в Близнаци - Меркурий в Скорпион. Примамил го е, предложил му е някакво изкушение - Скорпион. Меркурий върви към съвпад с Венера в Скорпион. Казват, че характерно за аутистите е фиксацията.

« Последна редакция: Ноември 20, 2022, 06:32:00 am от starinthenightsky »