Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 696585 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4740 -: Юли 02, 2024, 07:15:43 pm »
Acrux, към момента нещата не са много добре в работа, но ще следя да видим. ::)
А релокация как направи, промени ли часа на раждане спрямо новото място?

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Натални карти
« Отговор #4741 -: Юли 08, 2024, 12:50:27 pm »
Здравейте, може ли малко помощ по тази карта ? За каква професия има капацитет тук - реализация и стабилност.
В момента работи като преводач, но иска да се занимава с нещо в което да направи кариера/ име. Учеше медицина, после право, но прекъсна и двете в последствие.
« Последна редакция: Юли 15, 2024, 04:19:14 pm от Allie »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4742 -: Юли 09, 2024, 11:06:29 am »
Здравейте, може ли малко помощ по тази карта ? За каква професия има капацитет тук - реализация и стабилност.
В момента работи като преводач, но иска да се занимава с нещо в което да направи кариера/ име. Учеше медицина, после право, но прекъсна и двете в последствие.
свързано с военните

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12625
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4743 -: Юли 09, 2024, 11:15:52 am »
Allie, от трите планети, които определят професионалната дейност, тук, най-голяма сила има Венера- на трон, ъглова, западна. Но Венера не е планета, която ще се ангажира с  управление. Марс е на трон, източен,  в падащ дом, но вижда АСЦ с ляв тригон и е в женски квадрант, което донякъде го "охлажда", но винаги ще има конфликти, недоразумения, в избраната по него дейност. Той, заедно със Слънце, позиционирано в 10 ти, като у1,  са управители на МЦ, оттам и силното желание да бъде видим натива в света, да е известен, успял. Сатурн също е дневен, под управление на Юпитер, но не вижда ключовите сектори, 1 и 10. Остава Меркурий, който е най-бърз и е в знак на упр. на 10 дом- всичко, свързано с писане, говорене, търговия, може да предсказва, особено във финансовите сфери; много добър фалшификатор на произведения на изкуството; работа със животни. Непостоянството може да идва от аспекта Луна -Венера.
Когато влезе в периоди  на Слънце- частични привилегии,издигане. В периоди на Меркурий-качеството на материалното състояние се активира и ако Сатурн е в добра позиция към 1 и 10 домове, материален просперитет с обществено положение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Натални карти
« Отговор #4744 -: Юли 11, 2024, 11:36:18 am »
Acrux, към момента нещата не са много добре в работа, но ще следя да видим. ::)
А релокация как направи, промени ли часа на раждане спрямо новото място?


Да, Acrux :) но ще следя да видя... май трябва време , за да се усети " новия климат "


Allie, от трите планети, които определят професионалната дейност, тук, най-голяма сила има Венера- на трон, ъглова, западна. Но Венера не е планета, която ще се ангажира с  управление. Марс е на трон, източен,  в падащ дом, но вижда АСЦ с ляв тригон и е в женски квадрант, което донякъде го "охлажда", но винаги ще има конфликти, недоразумения, в избраната по него дейност. Той, заедно със Слънце, позиционирано в 10 ти, като у1,  са управители на МЦ, оттам и силното желание да бъде видим натива в света, да е известен, успял. Сатурн също е дневен, под управление на Юпитер, но не вижда ключовите сектори, 1 и 10. Остава Меркурий, който е най-бърз и е в знак на упр. на 10 дом- всичко, свързано с писане, говорене, търговия, може да предсказва, особено във финансовите сфери; много добър фалшификатор на произведения на изкуството; работа със животни. Непостоянството може да идва от аспекта Луна -Венера.
Когато влезе в периоди  на Слънце- частични привилегии,издигане. В периоди на Меркурий-качеството на материалното състояние се активира и ако Сатурн е в добра позиция към 1 и 10 домове, материален просперитет с обществено положение.

Рени, по тази Венера на МЦ не са ли подходящи кино, водеща по ТВ на някое лайфстайл предаване, мода, интериорен дизайн ? Въпреки, че ЮВ може би малко я отслабва  ::)
« Последна редакция: Юли 11, 2024, 11:38:00 am от Jupiter »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12625
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4745 -: Юли 14, 2024, 09:50:39 am »
Jupiter, да подходящи са, но по Венера едва ли ще направи кариера натива, за което е питанката.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12625
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4746 -: Юли 16, 2024, 10:47:48 am »
Honeyy, като препоръка: консултирайте се  с професионален астролог за бърз отговор или инвестирайте във време и средства, ако сама ще търсите отговорите.

Тук си пием лимонадата, докато клюкарстваме за звездите.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4747 -: Юли 16, 2024, 12:53:40 pm »
Здравейте на всички,
Много искам да си разчета наталната карта и най-вече да видя за любовта какво показва, но не съм много запозната и не знам кое какво значи, ще съм благодарна ако някой от вас ми помогне и ми каже какво вижда…и какво да очаквам ,интересно ми е дали в наталната карта фигурира бъдещият съпруг , дали вече го познавам или още не…🤔 случват ми се много странни неща напоследък и съм объркана за много неща…
наталната карта не е кристална топка за гледане, а за разчитането може там където сте я построили, да прочетете какво пише за всяка планета по знак и по дом, аспектите между тях.