Автор Тема: Синастрични аспекти  (Прочетена 82951 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #150 -: Юни 13, 2014, 10:33:14 pm »
Ами кво "Мумията се завръща"примерно..познанство от преди :012:
Познанство от предишен живот? :012:

Може да е бил египетски фараон и сега се завръща като мумия :012: в моя живот...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #151 -: Юни 13, 2014, 11:01:32 pm »
Да,ама мумията като възкръсна се облече в плът и кръв,стана си мъж,тъй че не се плаши,не казвам,че ще е грозник сбръчкан. :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #152 -: Юни 15, 2014, 10:30:55 am »
Запознах се с един екземпляр :012: при който,като му направих прогресивната карта видях,че има съвпад на пр венера и луна в съвпад с моя сатурн.Това значимо ли е?
Другото,което ми направи впечатление е точната опозиция на прогресивните ни луни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #153 -: Юни 15, 2014, 11:50:36 am »
Имах няколко много дълбоки връзки,в които моят Хирон съвпадаше със Сатурните,а в едната със Сатурн и Марса на партньора.В моя хороскоп имам благоприятен мажорен аспект между Хирон и Сатурн и не съм усещала натиск,задушаване и диктатура,а по-скоро топла и сигурна грижа.Давам си сметка,че може би едно от най-сигурните места на земята е под крилото на съвпадащ Сатурн.  :)

Дракониада, усетих в коментара ти Сатурн,не сексуалността по Хирон-за него питах  в синастрия?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #154 -: Юни 15, 2014, 04:03:01 pm »
Виж на кой дом е управител твоя сатурн и очаквай включване там и по нат му дом. ;)
Моят сатурн е У6 дом,но се намира в 11ти.
Този човек го срещнах  работата си.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #155 -: Юни 15, 2014, 08:20:05 pm »
О,нямам идея.
Срещнах го в работата,но нямаме допирни точки в естеството на работа.Надали ще мрънка за нещо,пък и нещата са още в зародиш....просто забелязах тези прогресивни аспекти и реших да ги споделя с вас :)
Негови прогресивни луна и венера са в съвпад и съвпадат с моя натален
сатурн.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #156 -: Юни 29, 2014, 08:41:39 am »
Ако наистина ти харесва въпросния мъж, зарежи астрологията и самоконтрола и действай.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #157 -: Юни 29, 2014, 01:20:40 pm »
И аз съм така - искам мъжът да е активен и да направи първата крачка. И си седя и си чакам, и чакам ли чакам, чакам... И си мисля дали смелите мъже са на изчезване, или аз правя нещо не както трябва. :017: При удобен случай не пропускай да му дадеш знак да действа.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #158 -: Юни 30, 2014, 09:40:14 am »
Имам такива наблюдения.Имам приятели,чиито Слънца попадат в 8мия ми дом.Много дълбоки приятелства,много взаимнополезни.Взаимно обогатихме и променихме светогледите си по много въпроси.
Имала съм любовници,чиито планети са попадали в моя 12ти.Интересно е,че непрестанно докато поддържахме активна връзката си ги сънувах.

Дракониада,тази атака от партньорски планети в психичните домове,импонира ли на твоя темперамент ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #159 -: Юни 30, 2014, 10:45:19 am »
дракониада къде ти е луната?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #160 -: Юни 30, 2014, 11:43:50 am »
И аз съм така - искам мъжът да е активен и да направи първата крачка. И си седя и си чакам, и чакам ли чакам, чакам... И си мисля дали смелите мъже са на изчезване, или аз правя нещо не както трябва. :017:
Не ти е дошла "сляпата неделя", както казват бабите  :)
Като му дойде времето, може и техник на кабелна телевизия да ти звънне, за да си включи щепсела в твоя контакт и да прехвърчат искрите, а в крайна сметка не е толкова важно кой прави първата крачка, важното е да вървят после в крачка, а не мъжът да има смелост за първа крачка, а после да оставя жена си да върви сама и тегли хомота, а той да си демонстрира "смелостта" на десетки други места...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #161 -: Юни 30, 2014, 07:07:33 pm »
Сега си разгледах синастрията с един бивш - абсолютна несъвместимост, направо не мога да повярвам, че сме имали връзка  :57:
Неговата Луна е в Стрелец, моята - в Дева. Той има Венера / Марс във Водолей, при мен са в Телец / Скорпион. Единствено Слънцата ни са в тригон.
Забелязах обаче, че негов Хирон попада върху мое Слънце - имаме аналогични преживявания от детството и мисля, че това беше причината да сме заедно - лекували сме раните си взаимно  ??? С този мъж и досега чудесно се разбираме, напук на всички астрологични несъвместимости.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #162 -: Юни 30, 2014, 07:20:17 pm »
Луната ми е в 10ти дом.
знакът е от значение

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #163 -: Юни 30, 2014, 08:31:36 pm »
Дракониада ,какво е проявлението на Венера на единия съвпад  АС на другия.
Търсих нещо по темата, но не открих

Happy58

  • Гост
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #164 -: Юни 30, 2014, 08:46:07 pm »
  Правилата са за спазване.Лично аз моите съм изградила от житейския опит,а не са плод на възпитанието в семейството от което съм.Ако не бях сигурна,че са правилни нямаше да ги спазвам. :) ;)
Пък и аз не съм човек,който вярва в любовта или я търси,а в партньорството,изграждането и сексуалното задоволяване.

ама кой е казал, че трябва да вярваш в нещо, за да ти дойде "на главата"  :57: :57:

както каза акрукс - "сляпата неделя" още не те е посетила  :72: - дай Боже да сме скоро свидетели на нещо такова, защото то е прекрасно  :P