Автор Тема: Натални аспекти  (Прочетена 6164 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални аспекти
« Отговор #15 -: Август 30, 2013, 01:17:32 am »
Не в този смисъл ,а в този :"Аз например не разбирам таблиците " ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални аспекти
« Отговор #16 -: Август 30, 2013, 09:18:46 am »
наплутонените имаме пролем с нептуна или той с нас,бяга

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Натални аспекти
« Отговор #17 -: Август 30, 2013, 10:26:48 pm »

Ти ще си разгледаш  цялата карта ,защото това е общо положение ,но видиш ли Нептун в аспект със Светилата ,лична планета ,на ъгъл ,значи всички от изброените не ги виждаш . ;)

глей ся ;D, не знам на какво му викаш ъгъл, но ако включва тоя откъм 12ти и в съвпад с АС, макар и широчък, то аз съм сред тях ;D
но за твърд аспект (без съвпад - той ми остава все така неясен) съм склонна да се съглася с теб - това от немалко наблюдения

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални аспекти
« Отговор #18 -: Август 31, 2013, 11:21:28 am »

Ти ще си разгледаш  цялата карта ,защото това е общо положение ,но видиш ли Нептун в аспект със Светилата ,лична планета ,на ъгъл ,значи всички от изброените не ги виждаш . ;)

глей ся ;D, не знам на какво му викаш ъгъл, но ако включва тоя откъм 12ти и в съвпад с АС, макар и широчък, то аз съм сред тях ;D
но за твърд аспект (без съвпад - той ми остава все така неясен) съм склонна да се съглася с теб - това от немалко наблюдения

И в моята карта Нептун е съвпад с АСЦ откъм 12 -ти дом ,но го броя за ъглов .
Да ти кажа винаги съм се чудела какво му е "мекото " на аспекта съвпад,без значение между кои планети се случва ?!?  :) При мен единствената планета ,която не е в съвпад е Меркурий , коколинското в темперамента никакво   го няма,сега в последната година единствено изпъкна във физиката ми само. :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални аспекти
« Отговор #19 -: Август 31, 2013, 11:41:37 am »
наплутонените имаме пролем с нептуна или той с нас,бяга

А не би трябвало и двамата са шефове ,и на двамата палатите им са "под-..." (съответното -земята и водата ) ,и двамата вземат "жертви" по един или друг начин...Нептун и Плутон постоянно се търсят ,затова и почти винаги са в секстил; 8-ми /12-ти дом ,Риби ,Скорпион-няма такава симбиоза,страст и сила на въображението,е понякога има и обратния вариант-фалшиви,изгубени,манипулирани средства,ситуации...Но като цяло двете планети не са в конфликт помежду си.
Защо да бягаш от екстаз?!?
И защо да тровиш водата ,която те пречиства ,за да се възродиш наново?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални аспекти
« Отговор #20 -: Декември 03, 2015, 03:58:28 pm »
Временен коментар:Още една тема за натални аспекти.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: