Автор Тема: Блокирани стихии  (Прочетена 15332 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Блокирани стихии
« Отговор #90 -: Декември 15, 2014, 07:51:36 pm »
АСЦ , Луна в Телец/Рак , позволяват  на всички дружно да копаят и орат-вика му се нужда и представяне. ;)
А-а, не съм съгласна- доста жени с Луна в телец познавам, които са далеко от земята и мотиката, нямат дори саксия с цвете у дома си  :012:
моя племенник е с АСц телец, а като го знам какъв класически мързел е, най-малко с копане ще се заеме някога

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Блокирани стихии
« Отговор #91 -: Декември 15, 2014, 11:03:22 pm »
Все някъде копаят твоите познати жени с Луна в Телец, но зависи къде е дворното място, а АСЦ Телец има талант за копане, а Луната ще каже , дали има нужда да го случва същото.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Блокирани стихии
« Отговор #92 -: Декември 16, 2014, 08:52:17 pm »
Интересно ми е, дали е необходимо да се преработи блокираната стихия? Аз, която нямам земя, ще ли стана успешна фермерка, ако задействам въздушната си доминанта в посока иновации в земеделието?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Блокирани стихии
« Отговор #93 -: Декември 17, 2014, 12:51:50 am »
Интересен въпрос
Природата има нужда от разнообразие. Ако всичкибяхме еднакво хармонични, щеше да е все тая, обаче понеже не сме, по-добре е да се доусъвършенстват силните страни и леко да се тушират липсите, отколкото да се стремим изцяло да запълним дупката

Happy58

  • Гост
Re: Блокирани стихии
« Отговор #94 -: Декември 17, 2014, 08:38:50 am »
Интересно ми е, дали е необходимо да се преработи блокираната стихия? Аз, която нямам земя, ще ли стана успешна фермерка, ако задействам въздушната си доминанта в посока иновации в земеделието?

мисля, че зависи какво точно ще правиш - ако се занимаваш предимно с интелектуалната страна/иновациите, тогава въздушната страна ще ти е много благодарна, а това, че се въпросните иновации са свързани със земя, мисля че няма значение. Но ако иска да наблегнеш на бизнес/работа, свързани със земя, то тогава със сигурност ще имаш трудности, защото ти просто не знаеш какво е това :)

Ако искаш да си "доставяш" земя за равновесие, може би и по-практично да започнеш с някакви по-обикновени действия - като примерно екскурзия в планината, копане в градината или пък някакви масажи, нещо, при което усещаш физическата форма на живот.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Блокирани стихии
« Отговор #95 -: Декември 17, 2014, 08:43:04 am »
Интересно ми е, дали е необходимо да се преработи блокираната стихия? Аз, която нямам земя, ще ли стана успешна фермерка, ако задействам въздушната си доминанта в посока иновации в земеделието?
Според мен Е необходимо, особено ако нямаш планети в земни домове, които да компенсират липсата на стихия. Със сигурност ще ти е в помощ  да станеш фермерка, но идеята е твоя физически контакт със земята. Едно въвеждане/работа с иновации в земеделието няма да е достатъчно ако стоиш на бюро. :) Аз нямам планети във въздушни знаци, компенсирам с 3 планети в 3ти дом и от време на време ходя край морето да ме духа вятъра.  :012:  :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Блокирани стихии
« Отговор #96 -: Декември 17, 2014, 08:46:09 am »
Интересно ми е, дали е необходимо да се преработи блокираната стихия? Аз, която нямам земя, ще ли стана успешна фермерка, ако задействам въздушната си доминанта в посока иновации в земеделието?

Всичко е такова, каквото трябва да бъде. И аз нямам кьорава земя в хороскопа си, но преди години ми харесваше да се занимавам с цветята в градината - садя, пресаждам, разсаждам. Кеф ми беше да се омърлям като прасе в калта, но на финала да имам красиви китки  :012:. Обаче постоянно да си заровен в това не е по моята част. Ей така, за кеф, става, но иначе не!  :57:  Ама вече и този мерак ми отмина - миналото лято бях засадила разни подправки в сандъчета по терасата, но котката ги обърна на котешки тоалетни и бяга бързо гадината - не мога да я хвана да я опердаша...

Земята се свързва и с храната също. Ако обичаш да готвиш, да ядеш пак си я отработваш. Ландшафтен дизайнер също  :P...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Блокирани стихии
« Отговор #97 -: Декември 17, 2014, 03:34:14 pm »
Всичко е въпрос на желание и удобство.

 Ако ти става Огнено при вида на  Водно конче, летящо във Въздуха,свали го на Земята.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Блокирани стихии
« Отговор #98 -: Декември 18, 2014, 09:06:10 am »
Всичко е въпрос на желание и удобство.

 Ако ти става Огнено при вида на  Водно конче, летящо във Въздуха,свали го на Земята.  ;)

Защо трябва да сваляш гадинката на земята? Много по-красиво е да наблюдаваш полета на нежните, пърхащи крилца! Защо трябва да унищожаваш всичко ако ти стане огнено!?? Ма вложи го този огън в нещо позитивно бря!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн