Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 142368 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Транзити на възлите
« Отговор #120 -: Юли 06, 2014, 11:03:04 pm »
Той Гого,тъй си пише от предния форум ;D

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на възлите
« Отговор #121 -: Юли 06, 2014, 11:05:42 pm »
нали знаете 4е не живея в БГ , много е трудно на кирилица  :'(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на възлите
« Отговор #122 -: Юли 06, 2014, 11:06:57 pm »
но за 4 ти провери кои теми от 4 ти са актуални при теб , маика може да е също .. виж си транзити и дирекции

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #123 -: Юли 07, 2014, 06:56:14 am »
Тр сев възел съвпад с ИС дава ли смърт?

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #124 -: Юли 07, 2014, 09:33:51 am »
Тр сев възел съвпад с ИС дава ли смърт?

само да напомня, че преминаване то възела през ИЦ е началото на пътешествието му през 3-ти дом. Мисля, че за събития по 4-ти би трябвало да гледаме преминаването през куспидата 5-4 дом. Или?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #125 -: Юли 07, 2014, 09:53:06 am »
само да напомня, че преминаване то възела през ИЦ е началото на пътешествието му през 3-ти дом. Мисля, че за събития по 4-ти би трябвало да гледаме преминаването през куспидата 5-4 дом. Или?
Може би си права,да!
Каквото е било-свършва по 4ти..относно възлите.
Започва  разходката му из трети....

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Транзити на възлите
« Отговор #126 -: Юли 07, 2014, 10:22:14 am »
Тр сев възел съвпад с ИС дава ли смърт?

Еее, какви са тия аналогии? Дори ако асц е в квадрат с иц, пак не, на мен сравнително скоро ми мина оттам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #127 -: Юли 07, 2014, 12:54:48 pm »
Тр сев възел съвпад с ИС дава ли смърт?
възлите не дават, те само насочват

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #128 -: Юли 07, 2014, 05:46:58 pm »
възлите не дават, те само насочват
Към какво?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #129 -: Юли 08, 2014, 12:10:20 am »
Към какво?
наталните към това откъде идваш и накъде отиваш, транзитните кои домове ще са активни

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на възлите
« Отговор #130 -: Юли 08, 2014, 12:59:45 pm »
СЛВ в съвпад с натална Луна, У5 може ли според вас да е индикация за бременност? Има още година и половина до тогава, но ми стана интересно, още повече, че и Юпитер ще е в съвпад с Луната по това време.
При първата ми бременност нодалната ос е допълвала наталната опозиция Венера / Сатурн до голям кръст. Чудя се, защо точно Венера / Сатурн - може би поемане на допълнителна отговорност в брака / взаимоотношенията?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #131 -: Юли 08, 2014, 01:01:18 pm »
СЛВ в съвпад с натална Луна, У5 може ли според вас да е индикация за бременност? Има още година и половина до тогава, но ми стана интересно, още повече, че и Юпитер ще е в съвпад с Луната по това време.
При първата ми бременност нодалната ос е допълвала наталната опозиция Венера / Сатурн до голям кръст. Чудя се, защо точно Венера / Сатурн - може би поемане на допълнителна отговорност в брака / взаимоотношенията?

твоята нодлна ос има ли нещо общо с домовете или знаците, даващи бременност?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на възлите
« Отговор #132 -: Юли 08, 2014, 01:07:35 pm »
твоята нодлна ос има ли нещо общо с домовете или знаците, даващи бременност?
Ами не виждам да има - СЛВ в Близнаци, 3-ти дом, съответно ЮЛВ в Стрелец, 9-ти дом. Меркурий е в 1-ви, У3, У4, У7. Юпитер е в 10-ти, У9, У10.
Но интересно, че синът ми е Близнак, с Луна и АСЦ в Стрелец - точно по нодалната ос.

"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на възлите
« Отговор #133 -: Юли 08, 2014, 01:12:03 pm »
Но интересно, че синът ми е Близнак, с Луна и АСЦ в Стрелец - точно по нодалната ос.

И при една моя приятелка двете й момченца са по знака на СЛВ и Десцендента - изгряващи Лъвчета (тя има и Луна там, но в първите градуси). АС на едното дете е в съвпад с нейния ДС, а на второто - в точен съвпад със СЛВ.

Рядко съм срещала такива съвпадения, но го има.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на възлите
« Отговор #134 -: Юли 08, 2014, 01:17:22 pm »
И при една моя приятелка двете й момченца са по знака на СЛВ и Десцендента - изгряващи Лъвчета (тя има и Луна там, но в първите градуси). АС на едното дете е в съвпад с нейния ДС, а на второто - в точен съвпад със СЛВ.

Рядко съм срещала такива съвпадения, но го има.
Това го проследявам и при майка ми и мен - тя е със СЛВ в Телец, аз съм със Слънце в Телец. Тя е Близнак, моят СЛВ - в Близнаци.

Ако има неуспешна бременност отчита ли се? Искам да кажа при аборт и последвало раждане, детето по кой дом го гледаме - 5-ти или 7-ми?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама