Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 60681 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Елекции - практикум
« Отговор #45 -: Юни 10, 2015, 10:01:36 pm »
Това от ония карти, които говорят (поне след като ти изясни положението):

— У9 в Д5 — пътуване за удоволствие
— У1 в Д11 — при приятел
— У11 съвпада с У8 в Д6 — за негови разноски, да те гледа и да размита
— У5 в Д7 — и както е видно, чудиш се дали да не го преместиш от графа "приятел" в някоя друга

Плюс, че Луната скоро ще направи точен квадрат с Венера/У5 и се намира в неин знак — може и да стане "нещо", с малко напън.  Ако за това питаш :) Ако за пътуването — би трябвало да мине приятно и по въздух :)

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #46 -: Юни 11, 2015, 09:41:37 am »
Хепи, а защо си чукнала към елективната карта и транзити за 2 май, което ме пообърка първоначално?
Елективната карта е с козирог-рак по оста Ац/Дц, подобно на натала ти, само че наопаки  :)
Сатурн у1 е ретро и в разходящ хармоничен аспект с Венера У5 в 7д- отиваш при бивша любов да се забавляваш. Луната 17 е в сходящ хармоничен аспект с ретро Плутон У5 в 7д за отсрещната страна- при него също има връщане на стара любов (ти), като чувството е дълбоко; У5 за двамата в сходящ тригон, Слънцето У2 в сходящ съвпад с Марс У5, У10 за него- ще си прекарате добре двамата, ще похарчи пари за любов, развлечения и подаръци, което ще запази в тайна- женен ли е? Предстои му напрежение в дома и семейството, но няма да ги напусне, въпреки всичко е привързан към дома си- Луната У1 е в знак на Венера У4 за него. Последният аспект на Луната е нехармоничен, но това засяга предимно него, тъй като по картата е представен от Луната, която ще извърши квадрат с Юпитер У6, съУ9 в негов 2д-  покрай грижите за чужденка ще му олекне джоба, което може да го разочарова в крайна сметка или пък ако е правил планове да работи и изкарва пари в чужбина, то няма да се случи.

Благодаря :) транзита е останал от предната карта, която гледах (когато всъщност беше самото предложение за пътуването).
Иначе, не е женен, няма приятелка (поне така каза). Работи си в чужбина (не е местен от Баку :) ).
Честно казано, аз не знам какво точно да очаквам, даже не знам и за какво ме кани - приемам го като възможност за приятен отпуск, на място, където едва ли иначе ще отида. Резервирана съм за някакви отношения с него, но не ги изключвам - зависи от ситуацията - все пак не съм го виждала близо 5 години :)

Важното ми е, да си прекарам добре, без някакви напрежение/скандали/неприятни ситуации поради неразбиране/неказани информации и т.н. Просто ме притесниха квадратите на Луната.

Още веднъж, благодаря, и ще докладвам като се върна - а, всъщност, може би даже и оттам ще мога - все пак и там има интернет :)

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #47 -: Юни 11, 2015, 09:43:36 am »
Хепи, странна идея

кое по-точно?

Папи, аз от два месеца съм със силни транзитни аспекти на Уран към Марс, Венера, Плутон, Уран, Нептун, със засегнати 4,5,8,9,10 дом :) - отдавам се на Уран, а вие ми стискайте палци да не е прекалено :)

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #48 -: Юни 11, 2015, 09:48:12 am »
Това от ония карти, които говорят (поне след като ти изясни положението):

— У9 в Д5 — пътуване за удоволствие
— У1 в Д11 — при приятел
— У11 съвпада с У8 в Д6 — за негови разноски, да те гледа и да размита
— У5 в Д7 — и както е видно, чудиш се дали да не го преместиш от графа "приятел" в някоя друга

Плюс, че Луната скоро ще направи точен квадрат с Венера/У5 и се намира в неин знак — може и да стане "нещо", с малко напън.  Ако за това питаш :) Ако за пътуването — би трябвало да мине приятно и по въздух :)

Ами, мисля, че е добре да се изяснява положението - все пак всеки един елемент има цяла гама от значения :)

Пътуването е по въздух, да :) - остава и да е приятно, че за смяна в Истанбул имам само 1,5ч и при едно евентуално закъснение оттук, ще се случи случка :) - но това няма да го мисля - това се оправя. Пътуването е точно в деня на обръщане на Меркурий :), в съвпад с моя Антивертекс :)

За квадрата на Венера - обясних горе в отговора до Акрукс какво си мисля/чувствам/планирам и т.н.

Колко е важна теорията все пак - в нета пише, че Луната е най-важна - като при хорарите. И аз, естествено, се притесних.

Благодаря и на теб за включването :)

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #49 -: Юни 11, 2015, 10:54:14 am »

Елективната карта е с козирог-рак по оста Ац/Дц, подобно на натала ти, само че наопаки  :)


да, направи ми впечатление, но не знаех, че заслужава внимание. В тоз ред на мисли, господинът е слънчев Рак :) по натал , всъщност даже е стелиум там - добавяме марс и меркурий

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #50 -: Юни 11, 2015, 11:28:35 am »
Работи си в чужбина (не е местен от Баку :) ).
Хепи, под чужбина имах предвид държава, различна от тази, където живее и работи в момента.

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #51 -: Юни 11, 2015, 11:41:35 am »
Хепи, под чужбина имах предвид държава, различна от тази, където живее и работи в момента.

аха, важно уточнение  :)

ще дам точен доклад :)  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #52 -: Юни 11, 2015, 11:54:27 am »
У5 за двамата в сходящ тригон,

Акрукс, кои планети имаш предвид тук?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #53 -: Юни 11, 2015, 12:10:50 pm »
Акрукс, кои планети имаш предвид тук?
Ами имала съм предвид тригона на Луната с Плутон, в бързината съм написала У5 за двамата  :)
Иначе твоя У5 е в знаков секстил с Марс У5 за него.  И стига вече си дълбала, не се ли приготвяш за пътя??

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #54 -: Юни 11, 2015, 12:14:56 pm »
Ами имала съм предвид тригона на Луната с Плутон, в бързината съм написала У5 за двамата  :)
Иначе твоя У5 е в знаков секстил с Марс У5 за него.  И стига вече си дълбала, не се ли приготвяш за пътя??

ок, мерси :) - сега вече разпитвам, защото опитвам да се уча, не заради самия въпрос

е как да се приготвям - на работа съм :) - приготвянето е вечер :)

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #55 -: Юни 20, 2015, 09:50:48 pm »
Хепи, а защо си чукнала към елективната карта и транзити за 2 май, което ме пообърка първоначално?
Елективната карта е с козирог-рак по оста Ац/Дц, подобно на натала ти, само че наопаки  :)
Сатурн у1 е ретро и в разходящ хармоничен аспект с Венера У5 в 7д- отиваш при бивша любов да се забавляваш. Луната 17 е в сходящ хармоничен аспект с ретро Плутон У5 в 7д за отсрещната страна- при него също има връщане на стара любов (ти), като чувството е дълбоко; У5 за двамата в сходящ тригон, Слънцето У2 в сходящ съвпад с Марс У5, У10 за него- ще си прекарате добре двамата, ще похарчи пари за любов, развлечения и подаръци, което ще запази в тайна- женен ли е? Предстои му напрежение в дома и семейството, но няма да ги напусне, въпреки всичко е привързан към дома си- Луната У1 е в знак на Венера У4 за него. Последният аспект на Луната е нехармоничен, но това засяга предимно него, тъй като по картата е представен от Луната, която ще извърши квадрат с Юпитер У6, съУ9 в негов 2д-  покрай грижите за чужденка ще му олекне джоба, което може да го разочарова в крайна сметка или пък ако е правил планове да работи и изкарва пари в чужбина, то няма да се случи.

следваща ОВ :) - само ще добавям това, което преди не беше известно:

- "при него също има връщане на стара любов (ти), като чувството е дълбоко" - ако е имало такова нещо, то то не беше показано по никакъв начин - даже бих казала напротив - чисто приятелско-колегиални отношения (добавка: всъщност, за чии чувства става въпрос - за неговите или моите?))
- "покрай грижите за чужденка ще му олекне джоба, което може да го разочарова в крайна сметка + ..... " - олекването не беше нещо особено на фона на заплатата му, пък и той държеше да плаща сметките там. Но не му беше приятно, когато поисках да ме изпрати до летището, защото полета беше нощен и аз се притеснявах да пътувам през нощта в непознат град сама ... всъщност дойде, но не беше очарован.

Акрукс, полета всъщност закъсня - не знам какво значение оказва, но вместо 21:45ч излетя в 22:15/17ч. Ще сложа и новата карта след малко.
« Последна редакция: Юни 20, 2015, 10:01:59 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #56 -: Юни 20, 2015, 09:55:19 pm »
Това от ония карти, които говорят (поне след като ти изясни положението):

— У9 в Д5 — пътуване за удоволствие
— У1 в Д11 — при приятел
— У11 съвпада с У8 в Д6 — за негови разноски, да те гледа и да размита
— У5 в Д7 — и както е видно, чудиш се дали да не го преместиш от графа "приятел" в някоя друга

Плюс, че Луната скоро ще направи точен квадрат с Венера/У5 и се намира в неин знак — може и да стане "нещо", с малко напън.  Ако за това питаш :) Ако за пътуването — би трябвало да мине приятно и по въздух :)

-това с разноските (У11 съвпада с У8 в Д6) - още не е ясно, дали той ще участва - уж нямаше проблем, а там се направи на ударен за билета (ама и аз нищо не казах де). Иначе, да, размитахме за негова сметка, но аз съм икономично момиче , така че не съм му струвала толкова много :)
- "Луната скоро ще направи точен квадрат с Венера/У5 и се намира в неин знак — може и да стане "нещо", с малко напън.  Ако за това питаш :)" - по-скоро си мислех за един друг съседен дом, но така и не се получи нито със 7-ми, нито със съседния :)
- пътуването беше ОК и в двете посоки :)

П.С. В предния пост пуснах картата с реалното време на излитане
« Последна редакция: Юни 20, 2015, 10:11:57 pm от Happy58 »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Елекции - практикум
« Отговор #57 -: Юни 20, 2015, 10:10:24 pm »
Благодаря много за обратната връзка, Хепи :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Елекции - практикум
« Отговор #58 -: Юли 15, 2015, 08:23:04 am »
при инвитро коя карта се гледа за резултат от процедурата - започването на подготовката с лекарствата, пункцията или трансфера?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #59 -: Юли 15, 2015, 04:41:38 pm »
при инвитро коя карта се гледа за резултат от процедурата - започването на подготовката с лекарствата, пункцията или трансфера?
Според мен трябва да е трансфера- нали това е важното, да се закрепи успешно заплодената яйцеклетка, за да се износи успешно плода.