Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 211121 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1650 -: Февруари 19, 2021, 09:20:42 pm »
Може да енякакъв коуч ,експерт по.. как да привлечем любов и пари, да говорим пред групи, как да намерим приятели и прочие.. Някаква съвременна версия на Наполеон Хил ,Дейл Карнеги, нещо като Кобилкина и този комик толкин май се казва  ;) PS Юли Тонкин  ;D не комик в смисъл актьор ами  ;D ясно
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 10:30:23 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1651 -: Февруари 19, 2021, 09:48:55 pm »
3 месеца пауза. :)
Нека да разцъкаме пак по темата.

Според вас какво се вижда като кариера тук?
Професия по Меркурий, който е у-л на Слънцето и в гокленова зона, освен това естествен у-л на 3д, където е У10, та всичко може да е, но определено е сладкодумен разказвач и добър оратор, става за адвокат
Плутон също е в гокленова зона, разполага с власт у дома и родното си място, в хармоничен аспект е със Слънцето У1 в 1д, по 4д са недвижима собственост и народа, но едва ли е брокер или някой диктатор, по-скоро владее хората с изящното си слово

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1652 -: Февруари 20, 2021, 05:13:32 pm »
Отговорът:
уау, то наистина било сериозна карта, мислех, че някой твой познат и си му наместил планетите по домове, според твоето виждане  :)
Не предполагах, че е толкова млад, мислех си, че е младолик мъж, който гони 50те  :o
Каква му е основната професия, какво е учил и какъв е бил преди да влезе в политиката, знаеш ли?  Понеже продължавам да разучавам гокленовите зони...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1653 -: Юни 29, 2021, 01:25:37 pm »
С какво е популярна тази жена?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1654 -: Юни 29, 2021, 02:44:05 pm »
с "партньорството" си?
Почти интуитивно (разгледах картата, за да си намеря доказателства) - секта, израснала е в нестандартна/нестабилна среда, "промита" е. Със сигурност твори, това й е дадено от предишни животи. Нещо еротично, научни илюстрации, ангели/демони, от извора на скритото, табута разни. Може да се е женила за пари, да ги е омайвала/мамила. (пауза) Да, променям си погледа в движение - лошо детство, неглежиране, вероятно религиозно или по друг начин рестриктиращо възпитание, обаятелна/привлекателна/интелигетна/манипулативна женска природа, социопат/психопат -> работи/убива (не знам защо искам да убива:Д) партньорите си.
//нещо такова:Д знам, че съм несериозна;

edit:поправям си правописна грешка
« Последна редакция: Юни 29, 2021, 05:13:32 pm от art7ess »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1655 -: Юни 29, 2021, 04:37:58 pm »
art, много попадения, мда👍

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1656 -: Юни 29, 2021, 08:13:47 pm »
Популярна с някаква екстремност, експериментиране с отношението си за/към света- Луна Водолей съвпад Сатур у1. Марс с южен възел не е лоша позиция, но е извън секта в огнен знак срещу у1 и Луна- доста пъти й се налагало да оцелява, може да е родена със специфика във външния вид или във времето да е с белези. Юпитер кулминиращ в дневна карта е обещаващ за пропявдеване на собствената истина, във Везни, са намесени темите за семейство/брак, нови закони, свободи, хвърля тригон към растяща юЛуна във Водолей, за жените, майките. Би трябва да се е борила за каузи, свързани с тези теми. Вемера има управ;ение над МЦ- в Дева , ритуали
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1657 -: Юни 29, 2021, 08:47:18 pm »
С какво е популярна тази жена?
богата вдовица  :) Иначе може да е известна в областта на кино, фотография, но известността е свързана по някакъв начин с парите на нейния мъж. Имала е трудно детство, нестабилна обстановка в бащиния дом, майката е била затруднена по някакъв начин, което се е отразило на това тази жена да търси облаги от известен мъж със солидни доходи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1658 -: Юни 29, 2021, 10:32:35 pm »
Картата е на София Лорен.
Как всички познахте за лошото детство и лишенията?
« Последна редакция: Юни 29, 2021, 10:40:25 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1659 -: Юни 30, 2021, 02:50:52 pm »
Картата е на София Лорен.
Как всички познахте за лошото детство и лишенията?
по Уран на Иц- нестабилен бащин дом; Луната в съвпад със Сатурн- Луната е естествен управител на 4-ти дом, показва майката

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1660 -: Юли 01, 2021, 11:40:09 am »
Акрукс, благодаря! Само астролог може да разбере какво реално представлява човек като усещане, защото ние виждаме единствено бляскавата част от живота.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1661 -: Юли 01, 2021, 12:14:46 pm »
Честно казано, малко съм разочарована, че е нямало секта.
Но не съм сигурна, че не е използвала женствеността си, за да "ограбва" мъже. Може би в кръчмата в хола на баба й. Бедността и болката/гневът от изоставянето от страна на бащата все някак са се проявили. Тя казва, че с мъжа й са и баща и дете, освен партньори, любовници и т.н.
Прочетох малко за живота й, измамите виждам, че са се случвали със съпруга й, укриване на данъци, пране на пари, etc. Та, като цяло съм доволна от това, което съм успяла да видя.

//ще сложа тук бележка, че е имала хормонален дисбаланс, за да се върна към картата й по-късно;

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1662 -: Юли 01, 2021, 12:21:39 pm »
Е, art, нали ти казах/писах, ти знаеш/виждаш повече в нея, отколкото ни е известно по-принцип. За Рени и Акрукс важи същото. Мисля, всичко, което сте видели в картата е това, което е. Моето усещане е за студена жена, но това е до синастрия вероятно.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1663 -: Юли 01, 2021, 12:50:51 pm »
съгласна.
//в такива моменти ми липсва лайк бутона, който беше наличен преди, за да не спамя или да рискувам да изглеждам невъзпитана

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1664 -: Юли 01, 2021, 12:54:57 pm »
Но не съм сигурна, че не е използвала женствеността си, за да "ограбва" мъже. Може би в кръчмата в хола на баба й. По-голяма част от ролите й във филмите тип романтична комедия/ изключвам малцината драматични/ са точно с тази фабула, тъй че пак си познала  ;)  Рени пък е познала за Юпитер кулминиращ в дневна карта е обещаващ за пропявдеване на собствената истина, във Везни, са намесени темите за семейство/брак, нови закони, свободи, хвърля тригон към растяща юЛуна във Водолей, за жените, майките. Би трябва да се е борила за каузи, свързани с тези теми. Вемера има управ;ение над МЦ- в Дева , ритуали Чакали са специално разрешение от Ватикана за позволение за развод на Карло Понти ,защото са били забранени тогава от католическата църква.За да се ожени за нея .