Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207167 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #510 -: Април 06, 2014, 03:44:59 pm »
Да се извиня още веднъж на Сатин ( и другите участници), че им развалих загадката.  ???  Друг път ( ако знам отговора) ще замълча.  :) ИЛи да напиша "предположение", което да излезе 100 % вярно   ;D ;D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #511 -: Април 06, 2014, 03:49:28 pm »
Обаче се оказа, че донякъде има общо с Парис Хилтън - артистични изяви и голямо богатство. Но приликите са само дотук - Опра е постигнала всичко сама, с цената на много болка, а Парис е готованка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #512 -: Април 06, 2014, 04:08:19 pm »
Не съм фен на Парис,но това,че е богата  наследничка ,не значи-готованка.Може да не е особено талантлива,но прави туй/онуй :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #513 -: Април 06, 2014, 04:21:44 pm »
Да ви кажа Парис изобщо не е толкова тъпа, колкото се описва в медиите и какъвто имидж си е създала. Истината е , че има голям бизнес нюх. Поне каквото съм чела за нея, в момента печели милиони от свои продукти ( козметика, дрехи, парфюми), пред които си слага името като запазена марка. Има една камара продукти с нейното име, продава ги като марка. Звездата й изгрява със секс видео и след това в  риалити шоу, което тя самата създава. Чест гост е на най-големите клубове в Ибица като ди джей ( сега колко е талантлива тук е друго въпрос). Мисълта ми е , че чудесно знае как да се продаде, създаде и тн. Има една камара други богат наследници, които наистина само си пилеят наследствата и изобщо не им идва на акъла как да печелят от името си. Тук не казвам, че съм й фен ( съвсем не ), но оценявам да развиеш това,  с което поне вече разполагаш. По статистически данни, дори дядо й да я лиши от наследство, тя пак ще си има своите милиони, спечели с "личен труд".
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #514 -: Април 06, 2014, 04:31:34 pm »
Нямах предвид, че е тъпа блондинка - това наистина може да е част от имиджа.

Но ми е интересно следното - ако ги нямаше тия пари наготово, щеше ли без тях да постигне същото?  :017:

За мен в бизнеса има две категории хора - едните са "селф мейд" и започват почти от нулата, други успяват като се възползват от статуса и протекциите, с които се раждат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #515 -: Април 06, 2014, 04:39:08 pm »
Нямах предвид, че е тъпа блондинка - това наистина може да е част от имиджа.

Но ми е интересно следното - ако ги нямаше тия пари наготово, щеше ли без тях да постигне същото?  :017:

Е, за това няма спор, че не е тръгналоот нулата (летящ старт, както се казва) . Дори според мен тук много по-голямо влияние са имали връзките, които семейството й притежава, отколкото парите им . Стабилните връзки в медиите, неините многобройни партита, където е събирала цял Л.А. Аз много повече симпатизирам на сестра й, която не се вре по медиите за щяло и нещяло, но пък си използва името и връзките за други цели. Но Парис има луна в лъв, иска да блести  :012: :012: по риалитита и тн, слънце във водолей и асц стрелец. Наталния й  нептун е близо до асц, трансформира се спрямо желанията на хората, медията. Изгражда един имагинерен образ за себе си  чрез манипулация и успешен. маркетинг.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #516 -: Април 07, 2014, 12:57:41 pm »
Happy,нумерологията може ли да определи професията на даден човек или просто дава тенденции ,в кои области е добре да се реализира човек ?!?  Интересно ми е .... :)

да, дава насоки, къде би могъл да се развие най-добре - къде са му един вид талантите и къде ще може да отработи това, за което е дошъл

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #517 -: Април 07, 2014, 01:39:33 pm »
да, дава насоки, къде би могъл да се развие най-добре - къде са му един вид талантите и къде ще може да отработи това, за което е дошъл

Благодаря ,за вниманието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #518 -: Май 08, 2014, 06:22:34 am »
Ето една карта на интересна личност- с какво се занимава този човек?

Отговор ще дам, след като се включат повече хора и моля, който е запознат с картата или успее според датата да налучка чрез търсачката на Гугъл на кого е натала, да не се включва с коментари- нали целта е да се упражняваме и учим, а не да хитруваме, като ученици по време на непланирано контролно!
« Последна редакция: Май 08, 2014, 01:45:43 pm от akruks »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #519 -: Май 08, 2014, 10:10:34 am »
Поради Марс + лъвския акцент бих предположила някакъв спорт. УМС във втори и последни градуси на Дева и Марс в Близнаци - меркуриеви знаци - сръчност, вещина и ловкост на ръцете, ако работи с тялото си едва ли е силовак, а по-скоро с конституция на маратонец - жилест, суховат, гъвкавост на ставите. Луна е в  последни градуси и най-близкият ѝ сходящ аспект изглежда ретро Сатурн във Водолей, ако не броим Уран, който пък е много точен и някак ме дърпа към нещо по-нестандартно и екстремно като спорт - може би делтапланер/парашутизъм или цирков атлет.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #520 -: Май 08, 2014, 01:41:28 pm »
Поради Марс + лъвския акцент бих предположила някакъв спорт. УМС във втори и последни градуси на Дева и Марс в Близнаци - меркуриеви знаци - сръчност, вещина и ловкост на ръцете, ако работи с тялото си едва ли е силовак, а по-скоро с конституция на маратонец - жилест, суховат, гъвкавост на ставите. Луна е в  последни градуси и най-близкият ѝ сходящ аспект изглежда ретро Сатурн във Водолей, ако не броим Уран, който пък е много точен и някак ме дърпа към нещо по-нестандартно и екстремно като спорт - може би делтапланер/парашутизъм или цирков атлет.
Не всички лъвове с АСЦ лъв са спортисти- познавам много с този слънчев знак и АСЦ, които са скарани със спорта, а с Марс в близнаци колко шкембелии познавам, както и с Венера в дева  :)
Луната е в сходящ аспект с Уран, със Сатурн е в разходящ и е У12 в 3д?


ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #521 -: Май 08, 2014, 01:43:52 pm »
Каса, пари, икономики, сметки, с такива работи според мен.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #522 -: Май 08, 2014, 02:18:17 pm »
Аз залагам на нещо свързано с творчество...писател  ::) Или певец :017: Каквото и да прави, го прави по доста нетрадиционен начин, според мен.
А залогът ще бъде ли подкрепен с аргументи- планети, управители на домове и т.н.?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #523 -: Май 08, 2014, 02:53:29 pm »
Не всички лъвове с АСЦ лъв са спортисти- познавам много с този слънчев знак и АСЦ, които са скарани със спорта, а с Марс в близнаци колко шкембелии познавам, както и с Венера в дева  :)
Луната е в сходящ аспект с Уран, със Сатурн е в разходящ и е У12 в 3д?

Не съм казала асцендент. Ако не броим транссатурните, следващият СХОДЯЩ аспект на Луната е със Сатурн и е квадрат (в табличката до картата ти е посочено именно като квадратче 10 А, демек сходящ квадрат, след 10 градуса), след като премине в Скорпион, и да, с Уран аспектът е сходящ, ако отчитаме транссатурновите, както е и написано. Един от професионалните показатели според Птолемей е именно най-близкият (сходящ) аспект на Луната, независимо в кой У и кой Д е.

ПС. Ако питаш защо пък Марс - Марс изгрява преди Слънцето и е най-издигнатата планета в картата, което пък е другото нещо, което според Птолемей би трябвало да се гледа.

Първото нещо е планета на МС или в десети дом близо до МС, но таквози не намерих. А Венера като у на МС в знак, в който няма достойнства и близо до края му не би могла да даде много характерна венерина професия, може би по-скоро рязка промяна на кариерата/професията по някое време. 
« Последна редакция: Май 08, 2014, 03:05:01 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #524 -: Май 08, 2014, 02:58:31 pm »
Много его има тук и стремеж към показност. Да не е някой обществен деятел или от шоу бизнеса? Би трябвало да е известна личност.

Съжалявам, но през работно време толкова мога, аргументите си за това предположение мога да представя по-късно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui