Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207185 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #615 -: Юли 27, 2014, 01:44:53 pm »
У МС -Сатурн в 8/Скорпион-каре Плутон/Юпитер-Марс Скорпи 7+Нептун връх на бисекстил
шеф на
кредитна институция,на ръба на закона
застраховател
данъчен
погребално бюро
ипотеки,недвижима собственост
заради натовареният 9 дом и анаретният ъглов Нептун,  -производство,внос-износ на спирни напитки,фармация,горива
скорпи акцента ъндърграун бизнес,мафиотски в сива икономика

сетих се,че може и да от другият бряг- в областта на криминалистиката,под пагон,прилагащ закона  плуто 5 -юпитер 6 в дева + скорпи акцента-
"раз-следващ "корупционни схеми,политик също  :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #616 -: Юли 27, 2014, 03:17:13 pm »
Бил е директор на държавен финансов контрол, сега е директор на общинско предприятие траурни дейности (гробищата).
хм, на Плутон У8 съвпадът му с К6 явно тежи повече от това, че е петодомен, за да даде работа с гробищата

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #617 -: Юли 27, 2014, 03:41:42 pm »
Бил е директор на държавен финансов контрол, сега е директор на общинско предприятие траурни дейности (гробищата).
този е класика и по двете си длъжности

МС Козирог =директор,У МС Сатурн в 8 Скорпион =държавен финансов контрол+общинско предприятие траурни ..с диспозитор У8 на К6 Плутон/финанси,контрол/ съвпад Юпитер У9/закон/

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #618 -: Юли 27, 2014, 10:08:12 pm »
Да и е корумпиран на всичко отгоре :D
Аз също работих там, беше ми шеф, защото и аз имам козирог в 10 дом и сатурн в скорпион в 8 :), но мц ми е стрелец, така че не станах шеф :)

не случайно написах "раз-следващ "корупционни схеми,може да е и от двата бряга -разследващ или следващ  ;)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #619 -: Юли 27, 2014, 11:40:50 pm »
Адвокат го правя аз от раз.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #620 -: Юли 27, 2014, 11:51:50 pm »
Да,  и по У на 7 в 10-марс в лъв, широк тригона с юпитер на върха .Заради везни работи с партньори, но
С юпитер и венера в лъв на МЦ има и златари. Този лесно постига положение, реноме, и пари, предполагам. Може да е в сенчестата сфера на бизнеса.
По фигурата на планетите, учил, проблемно ли е било това по 9 дом. Точно У на 3 и 9 дърпат картата към раздвоение. Промените в държавата-демокрацията, новото време, нещо променили ли са?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #621 -: Юли 28, 2014, 12:00:42 am »
Мъж, на МЦ лъв и юпитер, слънцето е скрито в 12 дом на колеблива двойна везна, а венерата е в тази опозиция-на ценностите, в дева с тежкарите. Има полезни приятелства, контакти, връзки, популярен е и някак дърпа конците изотзад. Нептун в 1 умее и да заблуди, печели някаква известна свобода и време да си оплете кошницата през това време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #622 -: Юли 28, 2014, 02:49:02 am »
Реших да пусна още една карта с висок пост, тук има професия по образованието.
Юпитер на Мц в лъв, но Юпито е У3 и съУ5, Марс У6,7 в 10д също в лъв, Нептун У5 в 1д, Сатурн съУ3 в 5д в знак на Нептун, който е в тригон с Луната в риби и секстил с Венера У1- има талант в изкуствата и по-вероятно ми се вижда да е свързан със сцената- кино, музика, театър
Чувствителна натура е, надарен с въображение, интуиция, може да си попийва  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #623 -: Юли 28, 2014, 04:03:49 pm »
Не четете, вече казах, че Енигма е на прав път. Много ще се изненадате кой е :012: Когато кажете, казвам.
Да не е този Марковския-т.нар. "адвокат на дявола"?

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #624 -: Юли 28, 2014, 04:13:54 pm »
А къде е картата?

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #625 -: Юли 28, 2014, 04:15:16 pm »
Спомням си, че когато стана главен прокурор, разглеждахме датата му в курса по нумерология. Но си спомням само, че бяха възхитени от него, а на мен не ми хареса .... не си спомням защо обаче ... трябва пак да я видя

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #626 -: Юли 28, 2014, 04:19:21 pm »
Махнах я! Мисля, че така е редно, ако ти е много интересен, ще ти пратя на лични данните ;)

е, не той, а евентуално, да видя, дали имам основание за съмнение при анализа на рожденната му дата. Благодаря

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #627 -: Юли 28, 2014, 04:19:31 pm »
Не! Явно няма други желаещи, което за пореден път доказва, че не е важно какъв е човекът, а да му е интересен животът. На мутрата картата беше в пъти по-интересна.
Цацаров е :)

През декември 2012 г. правозащитната неправителствена организация Български хелзинкски комитет също излиза със свое становище срещу кандидатурата на Цацаров за главен прокурор, в което критикуват съдията, че вместо да охранява независимостта на съдебната власт той „сътрудничи на държавата, на полицията, на прокуратурата да бъдат осъждани хората, които полицията и прокуратурата посочат като престъпници“, като така обслужва държавата; че налага (включително по собствени твърдения) наказателна политика на съда, което е несъвместимо с дълга на съдията по конкретното дело да вземе решение единствено въз основа на доказателствата и на закона; политиката му на привърженик на употребата на специални разузнавателни средства не само в крайни случаи, както е предписано в закона; и като цяло, че нехае за върховенството на закона. В подкрепа на тезата си правозащитниците посочват изказвания на самия Цацаров и статистика, която свидетелства, че процентът на осъдителните присъди в пловдивски съдебен район е много по-висок от средната европейска стойност – между 95 и 98,5%, докато средната европейска стойност е 80%.[37][38]


А у нас мафията си има държава.....
Хепи-роден е на 28.09.1966г

Източник-Уикипедия

Happy58

  • Гост
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #628 -: Юли 28, 2014, 04:25:02 pm »
През декември 2012 г. правозащитната неправителствена организация Български хелзинкски комитет също излиза със свое становище срещу кандидатурата на Цацаров за главен прокурор, в което критикуват съдията, че вместо да охранява независимостта на съдебната власт той „сътрудничи на държавата, на полицията, на прокуратурата да бъдат осъждани хората, които полицията и прокуратурата посочат като престъпници“, като така обслужва държавата; че налага (включително по собствени твърдения) наказателна политика на съда, което е несъвместимо с дълга на съдията по конкретното дело да вземе решение единствено въз основа на доказателствата и на закона; политиката му на привърженик на употребата на специални разузнавателни средства не само в крайни случаи, както е предписано в закона; и като цяло, че нехае за върховенството на закона. В подкрепа на тезата си правозащитниците посочват изказвания на самия Цацаров и статистика, която свидетелства, че процентът на осъдителните присъди в пловдивски съдебен район е много по-висок от средната европейска стойност – между 95 и 98,5%, докато средната европейска стойност е 80%.[37][38]


А у нас мафията си има държава.....
Хепи-роден е на 28.09.1966г

Източник-Уикипедия

ааа, ясно - ей те това 28 сигурно с нещо друго комбинирано .... 28 са бизнесмени, а не защитници на закона :) .... оплел си е той кошницата идеално. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #629 -: Юли 28, 2014, 10:48:26 pm »
Какво като го взех за сърдечен хирург?Да не съм професионален астролог,че ако сбъркам публично да ми падне реномето?   

Ако е на въпрос на чрд на цацата е роден Димитър Цанчев , както и Стефан Командарев, който първо е завършил медицина, а после режисура, със сигурност има и с други професии, родени на същата дата
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 10:52:15 pm от akruks »