Автор Тема: Весели празници!  (Прочетена 18896 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Весели празници!
« Отговор #60 -: Декември 27, 2014, 10:41:00 am »
Пожелавам /НИ/ тази година да преборим "невъзможното"!
  :-* :58: :08:

борбата ти, не е като борбата ми/ ни,и ко като преборим невъзможното,то ще стане възможно-  скууууука :57:
затуй патент за България да правим от възможното- невъзможно :91:
« Последна редакция: Декември 27, 2014, 10:43:00 am от strelicka »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Весели празници!
« Отговор #61 -: Декември 27, 2014, 01:03:34 pm »
борбата ти, не е като борбата ми/ ни,и ко като преборим невъзможното,то ще стане възможно-  скууууука :57:
затуй патент за България да правим от възможното- невъзможно :91:

     Всички имаме в главите си нещо,което е в графа "невъзможно" и го искаме,но се чувстваме малки и слаби пред него.Аз лично съм била най-много  удовлетворена в мига,когато съм надскачала "пределите" си.  :) Пък после като отиде в графа възможно,ще търсим друго "невъзможно" за борене.   :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Весели празници!
« Отговор #62 -: Декември 27, 2014, 05:24:47 pm »
а за тези без предели,какво да надскачаме ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Весели празници!
« Отговор #63 -: Декември 29, 2014, 01:05:42 pm »
Изберете си число от 1 до 30 и това е вашият късмет-
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=29350
Скорпиончеее, какъв късмет ми накъсмети твоята баница  :012:
Понеже ме мързеше да мисля, си рекох- хайде да е 29, че нали днес е 29-ти и...
29. Женитба днес късметът ти вещае, през новата година любов ще те омае!
Пак ли сватба, макар че с моя див козел още не сме се венчали в църквата, все нещо се случва и не стигаме до олтара  :engel016:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Весели празници!
« Отговор #64 -: Декември 29, 2014, 04:23:25 pm »

29. Женитба днес късметът ти вещае, през новата година любов ще те омае!
Пак ли сватба, макар че с моя див козел още не сме се венчали в църквата, все нещо се случва и не стигаме до олтара  :engel016:
ай,чиститууу,щях да напиша на дърт гъз бъз ма се отказах,те ръцете продължиха мисълта ми :57:
аз съм се венчела,като за целта трябваше и да се кръстя на 19 години,некръстени не ги венчават, та  ме къпаха, смях,а на дедо поп му падна килимявката от вълнение,много й беше къса поличката на кръсницата ми  и тя,19 цолова кат мен,съвсем друга емоция е църковна венчавка сравнена с ритуала в гражданското дето една лелка чете като кашпировски  с цел  без дрога да те надруса
« Последна редакция: Декември 29, 2014, 04:32:17 pm от strelicka »

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Весели празници!
« Отговор #65 -: Декември 29, 2014, 06:31:35 pm »
Весели празници, приятели!Аз искам да изкажа,специални, поздрави на един човек тук.( той си знае) И да пожелая на него и цялото му семейство безоблачни дни, искрени приятели, много любов и сила. НАЗДРАВЕ!
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Весели празници!
« Отговор #66 -: Декември 29, 2014, 06:50:12 pm »
ай,чиститууу,щях да напиша на дърт гъз бъз ма се отказах,те ръцете продължиха мисълта ми :57:
аз съм се венчела,като за целта трябваше и да се кръстя на 19 години,некръстени не ги венчават, та  ме къпаха, смях,а на дедо поп му падна килимявката от вълнение,много й беше къса поличката на кръсницата ми  и тя,19 цолова кат мен,съвсем друга емоция е църковна венчавка сравнена с ритуала в гражданското дето една лелка чете като кашпировски  с цел  без дрога да те надруса
ние се бракувахме по тоталитарно време, тогава не правеха сватби по църквите, на следващата година започна модата на вечерните сватби и на венчавка в църква
пръча ми се кръсти на 38г и то точно заради това, че му давах зор години наред за църковен брак, а на софрата след церемонията ми просъска тъй, че само аз да чуя: "е, мина ли ти мерака да се кръстя, а да видим какво толкова ще се промени" , на другия ден го взеха непланирано в Испания, а по план щеше да заминава на работа в олимпийското градче в Атина, за където имаше уредени документи, та това му се случи

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Весели празници!
« Отговор #67 -: Декември 30, 2014, 09:31:10 am »
ние се бракувахме по тоталитарно време, тогава не правеха сватби по църквите,

1984 година се бракувахме-венчахме- у чисто тоталитарно- ма нали съм си срещу течението с уран 1 каре слънце- как да не се венчаеш на пук на"тогава  не правеха" ;)и ей ни на тази година- 30 години бракувана стока

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Весели празници!
« Отговор #68 -: Декември 30, 2014, 11:32:16 am »
За к'во ви е тоя църковен брак не разбирам? Аз нямах такъв, нямам и намерение да имам. Не ща да ме венчават разни попове-пияници, бизнесмени, педали и да оскверняват най-светия ми ден!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Весели празници!
« Отговор #69 -: Декември 30, 2014, 11:45:13 am »
За к'во ви е тоя църковен брак не разбирам?

Романтика  ;D

Присъствала съм на такъв ритуал, вълнението е в пъти по-голямо. Но считам, че човек се свързва с половинката дълбоко в сърцето си, подписът в гражданското, шумната сватба и църковната венчавка са външни атрибути - "хляб и зрелища", без които също не може. Дето се казва, човек веднъж се жени... или максимум два-три пъти /при повечето простосмъртни/.  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Весели празници!
« Отговор #70 -: Декември 30, 2014, 12:33:24 pm »
Романтика  ;D

Присъствала съм на такъв ритуал, вълнението е в пъти по-голямо. Но считам, че човек се свързва с половинката дълбоко в сърцето си, подписът в гражданското, шумната сватба и църковната венчавка са външни атрибути - "хляб и зрелища", без които също не може. Дето се казва, човек веднъж се жени... или максимум два-три пъти /при повечето простосмъртни/.  ;D
А не, мерси!    Най-малкото задето щеше да ми развали прическата с тая корона или пък да си покапя роклята със свещ и да слушам някви песнопения от които не разбирам и думичка... Водолей и романтика  :85: Аз искам да се венчаем като диваците, като варварите-"Аз съм твоя, ти си мой"  :38:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Весели празници!
« Отговор #71 -: Декември 30, 2014, 12:36:43 pm »
Аз съм толко романтична и чувствителна-като клозетна седалка!  :043:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Весели празници!
« Отговор #72 -: Декември 30, 2014, 12:46:08 pm »
Водолей и романтика  :85:

Спомням си как се жениха майка ми и вторият й съпруг - изгряващ Водолей и акцентиран Водолей  ;D

Сватбена церемония нямаше, отидоха за подпис в Ритуалната зала, с двама кумове и толкоз. По пътя се скараха в колата, той си хвърли вратовръзката и викна "Няма да се женя!", тя отвърна "Хайде, обръщай колата, не ми пука!".  :043:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Весели празници!
« Отговор #73 -: Декември 30, 2014, 01:20:22 pm »
И успяха ли да се оженят в крайна сметка?  :043:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Весели празници!
« Отговор #74 -: Декември 30, 2014, 01:31:21 pm »
Да, просто имаше момент на предсватбена истерия  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui