Автор Тема: Любители на Чашката  (Прочетена 25267 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любители на Чашката
« Отговор #120 -: Септември 06, 2016, 06:56:49 pm »
Ремонтът на дома е като рестарт на основите, :08:рестартираш се истинска по Имум цели-какви цели имам? хахаа, ма  разтревожих се, ти си ни талисман, и знаеща, ма не ползваш познанието, вироглав овен :08:.
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 10:49:01 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любители на Чашката
« Отговор #121 -: Септември 06, 2016, 06:57:32 pm »
Лили, какви транзити имаш?

Сатурн в квадрат към Марс на ИЦ /не е точен по градус/, но трябваше затъмнението да активира Марса.

Юпитер в тригон към наталното си място /на 1 гр. разходящ/ - подкрепа от приятели. От онези, с които взаимно си помагаме.

Нигме, замислила съм и постепенна подмяна на стари мебели с нови. Под ножа ще падне и брачното ложе на нашите, което сега използвам поради липса на други алтернативи.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любители на Чашката
« Отговор #122 -: Септември 06, 2016, 07:20:58 pm »
Сатурн в квадрат към Марс на ИЦ /не е точен по градус/, но трябваше затъмнението да активира Марса.

Юпитер в тригон към наталното си място /на 1 гр. разходящ/ - подкрепа от приятели. От онези, с които взаимно си помагаме.

Нигме, замислила съм и постепенна подмяна на стари мебели с нови. Под ножа ще падне и брачното ложе на нашите, което сега използвам поради липса на други алтернативи.  ;D

И аз правя, неголеми, ремонти, при опозиран У4./ погледнах си сега транзитите/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любители на Чашката
« Отговор #123 -: Септември 06, 2016, 09:07:53 pm »
Мисълта ми беше, че акцентиран 12 дом не е задължително условие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любители на Чашката
« Отговор #124 -: Септември 06, 2016, 10:41:38 pm »
Маймунка, честно казано съм изненадана за пиенето като ти гледам картата. Вярно има луна квадрат нептун но слабо представен воден елемент. За мен той е задължителен за любовта към чашката. Казва ти го човек, в чието семейство се пие, без да има алкохолици. Ама се пие много и се носи на пиене. Като бях студентка като почнех да пия и сама трябваше да си наложа да спра щото не се напивам. Но се усетих и си казах, че въобще няма да пия и така вече 20 години- но при мен сатурн е силен, и управлява 6ти дом. Отвреме навреме може и да пийна нещо но не ми се услажда така както преди.
Та си мисля понеже пишеш, че пиеш сама- упр на 6 ти дом при теб е меркурий в 11ти дом. Събирането с приятели и различни групови занимания би трябвало да те отвличат от мисълта за пиенето
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Любители на Чашката
« Отговор #125 -: Септември 07, 2016, 09:07:58 pm »
Да, предполагам, затова  питах и за моята карта, какво да търся. Прочетох на доста места, че е замесен и 5-ти дом. И още много други показатели, но сега пиша от тел. Утре ще ги напиша. Помня че Уран е основен провокатор в повечето карти. Двойка астролози са правили проучване на много карти на зависими.
правиш си биохимия- чернодробни  изследвания -трансаминази-ензимите Асат,Алат,ГГТ -повишено е показател за тръгнали чернодробни изменения /алкохолизъм /стеатоза -цироза-асцит-енцефелопатия
спираш да пиеш и гастрото ти назначава трансметил да се чистиш,три месеца се пие,ако ГГТ ,остава завишено в пъти,нещата са сериозни,
хепатопротектори са -хепасейф,легалон-хепатофелин-карзил- са с една съставка/салимарин-извлек от бял трън/,хепамерц,есенциале форте

http://www.vivata.bg/alt-ast
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 09:16:04 pm от strelicka »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любители на Чашката
« Отговор #126 -: Септември 09, 2016, 10:04:27 pm »
Съжелявам, грешката е моя, не съм толкова зле, че да имам увреждания на черния дроб. Проблемът, разбрах е от загуба на вяра и страх, че ще се проваля. Това осъзнах след написаното от вас.  Трудно се справям със силни емоции и избухнах. Извинете ме отново! Не е добре да пиша във форум с тези объркани чувства. Проблемът ми е в главата. Насъбрала съм твърде много омраза. Вече само ще чета.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любители на Чашката
« Отговор #127 -: Септември 09, 2016, 10:09:01 pm »
Маймунка и аз съм приятел на чашката може да си помагаме на лични като клуб по взаимопомощ В дирбг има клуб алкохол наркотици астрология ако искаш може и там да отидем :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любители на Чашката
« Отговор #128 -: Септември 09, 2016, 10:27:01 pm »
......... Проблемът, разбрах е от загуба на вяра и страх, че ще се проваля. ......
Маймунка, все се колебаех дали да ти напиша за нещо, което прочетох ден преди да видя поста ти тук, защото темата е щекотлива, но след като сама заговори за Вяра бих искала да ти го покажа.... Това е интервю-изповед на Маргьорит Дюрас, която говори за проблемите си с алкохола от по-глобална перспектива и достига до прозрението, че алкохолът не носи утеха, той само замества липсата на Бог. 

http://webstage.bg/li-ri-chni-otkloneniya/3075-alkoholat-ne-nosi-uteha-toy-samo-zamestva-lipsata-na-bog-margyorit-dyuras.html

Вярвам, че не засилваш краските и от страх няма да се вкараш в проблем, който всъщност засега е само аларма, че нещо не е наред.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любители на Чашката
« Отговор #129 -: Септември 11, 2016, 10:46:17 am »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми