Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224469 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1110 -: Юли 06, 2016, 12:00:45 pm »
Дияна, Емма има засилено влияние на 11 в картата си. Няма как да не е драматично + че нейната ЛГ е 11, не 2 :) като твоята. :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1111 -: Юли 06, 2016, 12:33:29 pm »
Дияна, Емма има засилено влияние на 11 в картата си. Няма как да не е драматично + че нейната ЛГ е 11, не 2 :) като твоята. :)

РазбраФ  :012:

...не се редуцира, значенията са много различни. 2 дава партньорство, обмисляне на идеи без действия, а 11 е годината на промените, на най-различни административни и документални работи. 2 дава романтичност, чувственост, 11 дава повече действие.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1112 -: Юли 06, 2016, 12:54:38 pm »
По прогресия Слънцето на 5/7-домието смени знак и влезе в Рак едновременно с прехода от период 7 в период 6. Чиста случайност навярно, но промяната в натюрела в посока семейно-любовни теми е по-натрапчива от обикновено.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1113 -: Юли 06, 2016, 03:02:18 pm »
По прогресия Слънцето на 5/7-домието смени знак и влезе в Рак едновременно с прехода от период 7 в период 6. Чиста случайност навярно, но промяната в натюрела в посока семейно-любовни теми е по-натрапчива от обикновено.

Интересно е, нали  :08:

Тези "съвпадения" не са случайни :) - смяната на периодите обикновено съвпадат с нещо от астрологичната карта, което показва започване/промяна на състояние/процес.
При мен първата смяна е съвпадала с преминаване на пр Слънце + пр ИЦ от 4 в 5 дом, респ пр МС в 11 дом - сменям 6 с 1 период, а втората с обръщането на прогр Меркурий в ретро и от 1 минавам в 7 :).
След 3 години е третата смяна - тогава пр Асц ще мине от Лъв в Дева - сменям период 7 с 4

Това са големи периоди, силни енергии - няма начин да не са отразени и в астрологическата карта :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1114 -: Август 09, 2016, 10:16:34 am »
Да попитам има ли нещо по-специално при повтаряне на личен месец и лична година?  При мен лм и лг 8?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1115 -: Август 09, 2016, 11:15:41 am »
Да попитам има ли нещо по-специално при повтаряне на личен месец и лична година?  При мен лм и лг 8?

Обикновено малко тегаво вървят нещата по цифрата. Ще се радвам обаче на обратна връзка за това мнение - все още го изследвам.

При всички хора месец септември е такъв - но още не съм открила философската страна на въпроса - защо точно септември.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1116 -: Август 09, 2016, 12:29:06 pm »
Обикновено малко тегаво вървят нещата по цифрата. Ще се радвам обаче на обратна връзка за това мнение - все още го изследвам.

При всички хора месец септември е такъв - но още не съм открила философската страна на въпроса - защо точно септември.

Миналата година септември лм7/лг7 - в университета срещнах доста трудности, предвид след колко време реших да продължа образованието си и това, че попаднах в коренно различна среда.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1117 -: Август 10, 2016, 08:50:59 am »
И на мен през септември ми предстои лм7/лг7, но период 3. Ще наблюдавам и ще споделя

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1118 -: Август 10, 2016, 09:07:21 pm »
Малка закачка с цифрите :)

Моля не ми равзаляйте трите осмици 888 до утре вечер, когато ударя джакпота

Е, няма да съм като Гошка, ама 9 милиона са си пара, ще имам и за нови зъбки, и за жилище, и децата ще подсигуря  O:-)

Акрукс защо 888 :017:Аз си спомнам навремето носех за късмет в потфейла банкнота със сериен номер завършващ на 889=това е на късмет,не 888 ::)Хепи или Кабала какво щекажат по въпроса?

Хепи ще изчака да мине на акрукс тотото :) - но за да не е "нагласено", мога да ти го пусна на лични и после да го цитираш - да видим ....

така съгласен ли си?

aкрукс ретранслирам :012:

Цитат на: Happy58 в Днес в 06:49:54 pm

    Ето и Хепи какво опитва да каже  :57: :57:

    888 - 8 е цифра на обвързващите пари, пари, изкарани с труд (много труд и отговорност) - и като ги събереш 3 бройки едва ли това би довело до късмет от тото. Сборът е 6 - това е емоционална цифра. Да, може да донесе и благодетели, но то е, за да ти се помогне при емоционалните преживявания.

    889 - тук много работа биха довели до пари, които след това човек би употребил за подсигуряване на някаква сигурност, спокойствие. Но 9 изисква да се сподели с по-голям кръг хора, като така човекът да стане авторитет, да го уважават. Сборът е 7 - тази цифра няма нищо общо с парите - тя хич, ама хич не се интересува от тях. Но парите биха могли да подпомогнат някаква милосърдна дейност, или пък да се използват за учене.

    Ако искаш някакъв талисман за парички, комбинирай 3,5,8 . Примерно - 35. но не като част от номер на банкнота, а като самостоятелно число. Или пък просто една-две 5-ци някъде - просто ей така, разхвърляни. 5 е късмета, леките пари.


Хепи може да не чака повече, акрукс олекна с 2лв за билет  :)

И малка добавка от мен - едва ли точно тези 888 са попречили толкова на акрукс :) - тя си има друго в картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1119 -: Август 10, 2016, 11:47:11 pm »
Малка закачка с цифрите :)


И малка добавка от мен - едва ли точно тези 888 са попречили толкова на акрукс :) - тя си има друго в картата
Така е, Хепи, имам тр. Венера У2 на Уран, обаче тр. Сатурн У5 ги квадратира, затова само 2лв прежалих, колкото да пробвам този вид лотария- взех билетче с готови числа, а не фиш, попълнен с мои.

Как се пресмята ЛМ, че съм забравила, а не ми се рови в книгата?  :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1120 -: Август 11, 2016, 08:39:12 am »
Така е, Хепи, имам тр. Венера У2 на Уран, обаче тр. Сатурн У5 ги квадратира, затова само 2лв прежалих, колкото да пробвам този вид лотария- взех билетче с готови числа, а не фиш, попълнен с мои.

Как се пресмята ЛМ, че съм забравила, а не ми се рови в книгата?  :)

ЛГ + календарния месец

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1121 -: Август 11, 2016, 04:58:53 pm »
ЛГ + календарния месец
Мерси!  :38:

Другия месец ще съм с две тройки - ЛГ и ЛМ

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1122 -: Август 11, 2016, 05:04:32 pm »
При всички хора месец септември е такъв - но още не съм открила философската страна на въпроса - защо точно септември.
Няма философия, а математика- защото септември е 9, което събрано с всяко число, като се редуцира до едноцифрено дава същото число:
1+9=10=1+0=1
2+9=11=1=1=2
3+9=12=1+2=3
.........................
9+9=18=1+8=9

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1123 -: Август 11, 2016, 09:44:06 pm »
В момента съм в ЛМ3 и тр. Слънце е през 5-ти, венера и меркурий и те минаха от там, даже венера е в края на 5-ти. Само печеля, но малки суми. На мен ми трябват 50 000лв.  Днес спечелих 25 лв, при дадени 3лв. Но имам и съвпад на тр. Марс с МП Венера/Плутон. Вчера беше тр. Марс с МП Уран/Плутон и спечелих 6лв.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1124 -: Август 12, 2016, 10:29:49 am »
Няма философия, а математика- защото септември е 9, което събрано с всяко число, като се редуцира до едноцифрено дава същото число:
1+9=10=1+0=1
2+9=11=1=1=2
3+9=12=1+2=3
.........................
9+9=18=1+8=9

Акрукс, това за мен ли е или за четящите?  ???

И ..... 2+9=11, не е 2.