Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220438 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Номерология и енергия
« Отговор #195 -: Февруари 06, 2014, 09:40:14 pm »
Той моя питагоров квадрат е много смотан  :)

First number: 27
Second number: 9
Third number: 25
Fourth number: 7

1**   4   7**
2**   5**   8*
3*   6   9**

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #196 -: Февруари 06, 2014, 10:16:06 pm »
Той моя питагоров квадрат е много смотан  :)

First number: 27
Second number: 9
Third number: 25
Fourth number: 7

1**   4   7**
2**   5**   8*
3*   6   9**


"1" не си кореспондира адекватно със знака Риби ,защото другите не очакват същите да са водачи,дейни,забележими,агресивни,но пък щом личното ти число е "9' това смекчава страстите ти поне на външно ниво.От числовата ти матрица се вижда ,че трябва да развиваш самочувствие и постъпки към семеен живот ,това ще импонира на темперамента ти-нуждаеш се да бъдеш укротена. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #197 -: Февруари 06, 2014, 10:19:09 pm »
Сатен, имаш дарби, талантлива си и късмет-също имаш. Не ти е смотана :) Нямаш напълно празни ред, а това е рядко. Силно семейно ориентирана си, там ще имаш важни реализации.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #198 -: Февруари 06, 2014, 10:21:12 pm »
Сатен, имаш дарби, талантлива си и късмет-също имаш. Не ти е смотана :) Нямаш напълно празни ред, а това е рядко. Силно семейно ориентирана си, там ще имаш важни реализации.

Мда :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #199 -: Февруари 06, 2014, 10:33:48 pm »
Енигма,чета споделената от Стар информация  и колкото повече чета ,толкова повече не си представям Меркурий под "5" ,особено в посока интимност ,страсти,секс ...семейство .Да ,той е "свръзката" .,но чак пък "център"  ::)
Не  ме кефи ,макар да съм родена в неговия ден  :012:,засега ще си интерпретирам по "моя начин" ,докато осмисля дали заслужава да го поставя в центъра  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Номерология и енергия
« Отговор #200 -: Февруари 06, 2014, 10:44:40 pm »
Благодаря ви  :)

Имах някакви книги за номерология, до сега ги търсих, ама не откривам къде съм ги забутала и се ядосвам

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #201 -: Февруари 06, 2014, 10:48:47 pm »
засега ще си интерпретирам по "моя начин" ,докато осмисля дали заслужава да го поставя в центъра  :012:

Може да измислиш "триъгълник на Рени"- отгоре ще стои 9-ка (или 7-ца?) :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #202 -: Февруари 06, 2014, 10:55:20 pm »
Попадна ми ведическа номерология и там видях, че 9 е Марс, 4 е Раху, а 7 е Кету. Освен това числото на душата - деня  e начинът, по който ние се възприемаме, и живота който искаме и смятаме че заслужаваме, а числото на съдбата - как ни виждат другите и животът, който сме си заслужили в предишните животи. Добре е двете числа да са в хармония, за да сме щастливи. След 35 тата година вече числото на съдбата напълно ни обсебва и се демонстрира съвсем очевидно.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #203 -: Февруари 06, 2014, 10:58:41 pm »
И Сатурн беше 8. Останалите са си същите.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #204 -: Февруари 06, 2014, 11:03:30 pm »
засега ще си интерпретирам по "моя начин" ,докато осмисля дали заслужава да го поставя в центъра  :012:

Може да измислиш "триъгълник на Рени"- отгоре ще стои 9-ка (или 7-ца?) :)

В момента по-добре ме описва "кръг"   :012:

Нямах това предвид ,а че "огнените" планети ги идентифицирам с 1,3 и 5 ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #205 -: Февруари 07, 2014, 11:10:05 am »
Стар,такъв Меркурий няма -куц,може да имитира,симулира такъв ,по своя си начин (според знака ) ,но ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #206 -: Февруари 07, 2014, 03:39:38 pm »
От някаква гледна точка е именно такъв. Ограничена е ролята му на посредник, малко са тези, които резонират с него. Пък какъв е смисъла да говоря или пиша, когато няма кой да ме чуе, разбере и няма почти никой на тази честота.
А за разни празни локумаджии мегдан да искаш.
[/quote
Хей, Стар, а при теб има ли аспект със сатурн и-или 9 дом меркът? Защото-какво, много ли са хората, да искат да  получат познание, така като учени?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #207 -: Февруари 07, 2014, 04:34:32 pm »
От някаква гледна точка е именно такъв. Ограничена е ролята му на посредник, малко са тези, които резонират с него. Пък какъв е смисъла да говоря или пиша, когато няма кой да ме чуе, разбере и няма почти никой на тази честота.
А за разни празни локумаджии мегдан да искаш.

Знам,защото "децата " на Юпитер или "гостите" му не са от този свят ,така че е нормално по-трудно да си намериш слушатели ,които да "пътуват в света на сигурното".Но колко сигурен може да бъде човек ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #208 -: Февруари 07, 2014, 06:59:12 pm »
Учените се изказват и пишат професорски, а аз говоря и пиша достъпно и без излишни и ненужни "шумове".  :) Въпрос на резонанс дето се вика. Не вярвам такива с по-задълбочен начин на мислене да сме малцинство, но да чалгата във всичко повече върви и по-лесно се преглъща.

Моля, Ренидачът да се включи. :57:

Цитат
   Моля, Ренидачът да се включи.             
   :012: :012: :012: Якоооооооооооооооо !!!

 Ах ,Меркурий,ах,Меркурий -не това имах предвид.
Как се "чуват " :
Луна квадрат Меркурий
Луна полусекстил Меркурий
Меркурий "срещу" Меркурий -3/9 ?!?  ;)
« Последна редакция: Февруари 07, 2014, 07:02:01 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #209 -: Февруари 07, 2014, 07:09:40 pm »
Ако са в знаци, които се чуват, значи се чуват :)