Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224619 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1065 -: Май 29, 2016, 08:57:39 am »
да с 11 съм я смятала, нали не се редуцира

Какво да редуцираме
Ден - 7
Месец - 6
Година - 7
Сбор - 20 - 2

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1066 -: Май 29, 2016, 06:57:55 pm »
Какво да редуцираме
Ден - 7
Месец - 6
Година - 7
Сбор - 20 - 2
Хепи, в темата за периодите съм написала подробно сметката на Енигма, що ме занивамаш сега тук отново?

16. 6. 1969 = 1+6+6+1+9+6+9= 38, което се редуцира до едноцифрено за да се изчисли ЖП, 3+8= 11, което не се редуцира

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1067 -: Май 29, 2016, 08:23:34 pm »
Благодаря ти, Хепи!  :-*  :-*  :-*

Ще се стегна, крайно време е. Ще използвам написаното от теб, вдъхна ми кураж. Наистина емоциите са ми в повече понякога.  :)

Ако не ти е проблем, можеш ли да кажеш откъде идва  комбинацията  11-3? ЖП 11, а 3 е миналата ЛГ?
« Последна редакция: Май 30, 2016, 04:14:52 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1068 -: Май 29, 2016, 09:35:46 pm »
Хепи, в темата за периодите съм написала подробно сметката на Енигма, що ме занивамаш сега тук отново?

16. 6. 1969 = 1+6+6+1+9+6+9= 38, което се редуцира до едноцифрено за да се изчисли ЖП, 3+8= 11, което не се редуцира
аз не те занимавам - ти оспорваш моите сметки

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1069 -: Май 29, 2016, 09:37:09 pm »
Благодаря ти, Хепи!  :-*  :-*  :-*

Ще се стегна, крайно време е. Ще използвам написаното от теб, вдъхна ми кураж. Наистина емоциите са ми в повече понякога.  :)

Ако не ти е проблем можеш ли да кажеш, от къде идва  комбинацията  11-3? ЖП 11, а 3 е миналата ЛГ?

Проблем ми е :) - 3 е цифра, която се смята почти само в тази теория, която аз съм учила. Няма я в публичното пространство - книги и интернет.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1070 -: Май 29, 2016, 11:18:07 pm »
аз не те занимавам - ти оспорваш моите сметки
че ти самата в темата за периодите писа, че 11 и 22 не се редуцират до едноцифрено, пък сега друго казваш
Енигма нека си каже в кой жизнен период се чувства последните три години- четворка или девятка

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1071 -: Юни 01, 2016, 02:32:04 pm »
 Не с калкулатора, на ръка е по-добре, има грешка в сметката.
За периодите не намирам  повече, само 2-3 реда, как да преценя. Кой автор четете за тях?
Хепи, от два деня само това правя, чета, анализирам, имам чувството, че може да се преминава от 11 в 2, но май не винаги е по воля на човека. От 3 години имам разлика в условията, но то е външна съдба, заложено от раждането, тази лг 4 ме обърква, върнаха се хора от миналото, наведнъж, предлагат ми разни неща, работа, ще видим, несериозно е засега, усещам че ще има промяна, дали с тях, или по друг начин, нещо много се променя аванс-сцената, затова.
Виждам се в ЖП 11, с уточнение-не искам да съм връх, лидер, по този показател не съм това число. Ако мога така да кажа, условията ме караха до скоро да се смиря до 2, може би неправилно изполлзване на 11-енергията.
Иначе наложи се да изрина много неща, да изхвърлям, половината вещи си отидоха, аутодафе на миналото, така усещам ЛГ4 отсега.


Не виждам полза от спорове, че едно или друго е стопроцентово. Ако едната нумерологична с-ма е цялостна и обяснява нещата, ползва я, който я харесва.
Не искам това да е довод кой крив, кой прав, нито повод за караници, уважавам мнението на всеки, щом Хепи има цялостна картинка и е полезна  тук съм склонна да я слушам, Акрукс също.
 А може би трябва да се търси логиката от математиката за изчислението, защо да се събират по този , или друг начин тези прости числа.Хаха, а що пък да не се вадят, шегичка :d030:
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 02:52:29 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1072 -: Юни 01, 2016, 03:55:35 pm »
Не с калкулатора, на ръка е по-добре, има грешка в сметката.
За периодите не намирам  повече, само 2-3 реда, как да преценя. Кой автор четете за тях?
Хепи, от два деня само това правя, чета, анализирам, имам чувството, че може да се преминава от 11 в 2, но май не винаги е по воля на човека. От 3 години имам разлика в условията, но то е външна съдба, заложено от раждането, тази лг 4 ме обърква, върнаха се хора от миналото, наведнъж, предлагат ми разни неща, работа, ще видим, несериозно е засега, усещам че ще има промяна, дали с тях, или по друг начин, нещо много се променя аванс-сцената, затова.
Виждам се в ЖП 11, с уточнение-не искам да съм връх, лидер, по този показател не съм това число. Ако мога така да кажа, условията ме караха до скоро да се смиря до 2, може би неправилно изполлзване на 11-енергията.
Иначе наложи се да изрина много неща, да изхвърлям, половината вещи си отидоха, аутодафе на миналото, така усещам ЛГ4 отсега.


Енигма, неправилно използвана 11 не води до 2 :) - това са съвсем различни енергии.
Дай да поразсъждаваме заедно - правя го с един вид, учебна цел - на мен ми е ясно, но да може тези, които се интересуват, да си помислят. Писала съм и преди за тези неща, но може би не е обърнато внимание.

За 11 всеки казва/пише, че това е Царско число. Няма лошо. Само че се спира дотук.
Нека се замислим, какво точно е Царя - що за живот има, що за усещания, що за права и задължения. Отстрани погледнато е супер - той коли и беси (така да се каже), упражнява контрол, прави каквото си иска. Но .... дали това наистина е истинския Цар? Реалността е съвсем друга. За да има Царя голямо царство, той трябва да може да управлява, уважавайки поданиците си, съобразявайки се, смирявайки се пред съветници, други царе/владетели. Той почти няма право на собствен живот - не може да се ожени за която си иска жена, много често децата му може да бъдат убити заради борба за власт след него ....
Всъщност, живота на Царя въобще не е за завиждане - изпълнен е със смирение, смирение, смирение, но не пред 2 (2 не се смирява, няма необходимост), а пред Съдбата. И това се постига чрез постоянно напрежение в живота. Верно е, че 11 носи много енергия, но и иска тя да бъде употребена в правилна посока - иначе следват най-тежките проблеми.

За мен лично, твоя ЖП е 2. Тази цифра също носи интуиция, но тя вече е друга, не тази на 11. Тази е чувствена, усещаща, топла. Тя може да твори. Родена си на 16/7 - носиш със себе си много знание, което също дава интуиция, но вече на база предишни знания. 16 е и грижовна.
Но ако все пак искаш да разбереш, виж кога при двата ЖП правиш смяната от период 5 в период 9 - това са много различни енергии и трябва да ги усетиш. В кой момент се усети по-спокойна, по-нехвърчаща :), по-желаеща стабилност.

По ЖП11 в момента трябва да си в четвърти период 4. Не знам какво пише по другите източници, но моята информация е, че тук 4 вече няма особено желание за работа, за контакти - изморена е вече да дава внимание на другите (извън семейството). Ти така ли се чувстваш? Ако е така, тогава ЛГ4 ще засили това усещане.

При ЖП11 има една много интересна характеристика, и всички притежатели на такъв, които съм попитала, са я потвърдили - много често, ако не постоянно, те се чувстват вътрешно изправени пред избор между това, което желаят да направят и това, което душата/съвестта им казва, че е по-правилно. Това е много тежко усещане.  ЖП2 няма такива терзания.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1073 -: Юни 01, 2016, 04:03:22 pm »
11 - Лъв с намордник - стиснат пестник

    Това е число на изпитанията и предателството от страна на другите. Изобразявано е с двама души от един и същи или от различни полове - олицетворява и две коренно противоположни ситуации. И в двата случая липсват допирни точки между интересите и трябва да бъде преодоляна намесата на трета сила. Могат да се появят и трудности, свързани със заблудата за раздяла. За да се избегне чувството на огорчение и провал, разнородните цели трябва да се обединят. Две сили или две желания се противопоставят едно на друго и в крайна сметка трябва да се обединят, за да бъде постигнато щастие.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1074 -: Юни 01, 2016, 11:11:27 pm »
[quote author=Happy58 link=topic=347.msg121929#msg121929 date=1464785735

При ЖП11 има една много интересна характеристика, и всички притежатели на такъв, които съм попитала, са я потвърдили - много често, ако не постоянно, те се чувстват вътрешно изправени пред избор между това, което желаят да направят и това, което душата/съвестта им казва, че е по-правилно. Това е много тежко усещане.  ЖП2 няма такива терзания.
[/quote]

Хепи, мен не си ме питала.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1075 -: Юни 02, 2016, 08:49:55 am »
[quote author=Happy58 link=topic=347.msg121929#msg121929 date=1464785735

При ЖП11 има една много интересна характеристика, и всички притежатели на такъв, които съм попитала, са я потвърдили - много често, ако не постоянно, те се чувстват вътрешно изправени пред избор между това, което желаят да направят и това, което душата/съвестта им казва, че е по-правилно. Това е много тежко усещане.  ЖП2 няма такива терзания.


Хепи, мен не си ме питала.  ;)

сигурна ли си  ;) - това е било преди година .... няма начин да не съм го направила - това е първата ми реакция при ЖП11 :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1076 -: Юни 02, 2016, 10:58:05 am »


При ЖП11 има една много интересна характеристика, и всички притежатели на такъв, които съм попитала, са я потвърдили - много често, ако не постоянно, те се чувстват вътрешно изправени пред избор между това, което желаят да направят и това, което душата/съвестта им казва, че е по-правилно. Това е много тежко усещане.  ЖП2 няма такива терзания.

И аз го потвърждавам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1077 -: Юни 02, 2016, 02:24:54 pm »
сигурна ли си  ;) - това е било преди година .... няма начин да не съм го направила - това е първата ми реакция при ЖП11 :)

И аз какво ти отговорих ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1078 -: Юни 02, 2016, 02:26:59 pm »
Енигма, защо толкова те притеснява ЛГ 4 ? Когато си била на 4 г. какво те е вълнувало, от какво си се страхувала, какви "планове" си имала ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1079 -: Юни 06, 2016, 03:03:41 pm »
Енигма, защо толкова те притеснява ЛГ 4 ? Когато си била на 4 г. какво те е вълнувало, от какво си се страхувала, какви "планове" си имала ?  :)
Прогностиката ми е леко странна, затова. Още като питах започнаха здр. неразположения, сега тъкмо се възстановявам, народната медицина ми помогна, да видим дали ще продължи да се повтаря склонността. Просто се случиха неща, които ме изхвърлиха в *паралелна* реалност, в друг коридор. Сто години нищо не се случва, изведнъж се сменя филма.
На 4 бях щастлива в мой свят с приказки, игри и книжки, научих се да чета. ;)
На предишните ЛГ 4 се появяваха болести, сега още преди да вляза в нея, започнаха внезапни промени от вси страни, косвено ми влияят, малко като обърнато значение, неща, които са желани преди години, идват сега като възможности, уранова бъркотия-*очаквай неочакваното*.
« Последна редакция: Юни 06, 2016, 03:18:10 pm от enigma »