Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222479 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #540 -: Юли 25, 2014, 02:00:58 pm »
Аз не чета книжки-другите я четат . ;)

Имах предвид дали има номерологични сигнификатори за същите-например три "5-ци"-свръхактивност в дадена сфера и обратно. ::)

има такова, но трябва вече да се гледа цялата карта :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #541 -: Юли 25, 2014, 02:06:14 pm »
има такова, но трябва вече да се гледа цялата карта :)

Разбрах. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #542 -: Юли 25, 2014, 02:09:44 pm »
Разбрах. ;)

аз имах едно такова гадже - 3х5 :) - страхотен секс!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #543 -: Юли 25, 2014, 02:19:09 pm »
аз имах едно такова гадже - 3х5 :) - страхотен секс!

Ха,ха -познах без да искам къде е силата  :57:...шегувам се .

А синастричен еквивалент на астрологията ,тук има ли между две номерологични карти?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #544 -: Юли 25, 2014, 02:25:27 pm »
Ха,ха -познах без да искам къде е силата  :57:...шегувам се .

А синастричен еквивалент на астрологията ,тук има ли между две номерологични карти?

има, но естествено, не толкова обширен и детайлизиран както в астрологията. Но при налична връзка може да се вземе много инфо - то това са обикновено повечето въпроси :) - нали все пак винаги другите са виновни за нашите си нещастия :)

Ами 5 най-хубавата цифра :) - няма как да не е свързана с едно от най-хубавите неща :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #545 -: Юли 25, 2014, 02:50:32 pm »
има, но естествено, не толкова обширен и детайлизиран както в астрологията. Но при налична връзка може да се вземе много инфо - то това са обикновено повечето въпроси :) - нали все пак винаги другите са виновни за нашите си нещастия :)

Ами 5 най-хубавата цифра :) - няма как да не е свързана с едно от най-хубавите неща :)

А така ,а аз защо нямам от най-хубавата цифра ?1?  :91:  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #546 -: Юли 25, 2014, 03:24:02 pm »
А така ,а аз защо нямам от най-хубавата цифра ?1?  :91:  ;)

еее, то много хора я нямат де, споко :) - на тебе много от хубавите ще ти се съберат :)
оф, и аз я нямам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #547 -: Юли 25, 2014, 03:28:54 pm »
еее, то много хора я нямат де, споко :) - на тебе много от хубавите ще ти се съберат :)
оф, и аз я нямам :)

И ще стана много хубава.а пък прекаленото -дразни. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #548 -: Юли 31, 2014, 09:54:54 pm »
Happy и Enigma,бихте ли дали номерологичен прочит на тази дата : 18.08.2014 г  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #549 -: Юли 31, 2014, 10:07:12 pm »
Happy и Enigma,бихте ли дали номерологичен прочит на тази дата : 18.08.2014 г  :)

айй, 18.08 :)

момче или момиче?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #550 -: Юли 31, 2014, 10:30:22 pm »
Просто дата -няма повод . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #551 -: Август 01, 2014, 09:19:22 am »
Просто дата -няма повод . :)

не може така - трябва да се знае за какво се отнася - за нещо може да е добра, а за друго да не е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #552 -: Август 13, 2014, 01:31:28 pm »
не може така - трябва да се знае за какво се отнася - за нещо може да е добра, а за друго да не е.

Отнася се за печелившата комбинация Венера/Юпитер  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #553 -: Август 13, 2014, 04:14:59 pm »
Отнася се за печелившата комбинация Венера/Юпитер  ;)

добре де, хайде да пробваме - стабилност/издържливост, пари и любов :) - не е особено далеч от печелившата комбинация :)

обаче онзи сидерален цикъл на сатурн и Марс, за който говорехме, нещо не действа особено май ..... при съвпад през 2010 с наталното Слънце - никакви събития - нищо ..... просто няколко дни след това бях на море и въпреки Сатурн похарчих сериозна сума пари :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #554 -: Август 14, 2014, 09:44:32 am »
добре де, хайде да пробваме - стабилност/издържливост, пари и любов :) - не е особено далеч от печелившата комбинация :)

обаче онзи сидерален цикъл на сатурн и Марс, за който говорехме, нещо не действа особено май ..... при съвпад през 2010 с наталното Слънце - никакви събития - нищо ..... просто няколко дни след това бях на море и въпреки Сатурн похарчих сериозна сума пари :)


Happy,  циклите не действат, ние действаме или само се движим.Събитията си стоят там някъде и ние или ги виждаме и действаме по тях или продължаваме със следващия цикъл. :)

По моя казус Венера/Юпитер в Лъв  и датата 18.08.2014 ,имах предвид номерологичен анализ на същата ,за да допълни мунданния такъв на двете планети. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“