Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220511 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #825 -: Септември 07, 2015, 08:00:33 pm »
Хепи тая 7-ца постоянно ме преследва  :012: Факултетният ми номер съдържаше 7, темата на държавния беше 17, номера, който ми дадоха в Бюрото беше 7  :012: Най-важните хора в живота ми са с ЖП 7. Голям майтап  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #826 -: Септември 07, 2015, 08:52:49 pm »
Хепи тая 7-ца постоянно ме преследва  :012: Факултетният ми номер съдържаше 7, темата на държавния беше 17, номера, който ми дадоха в Бюрото беше 7  :012: Най-важните хора в живота ми са с ЖП 7. Голям майтап  :012:

Използвай я - това е хубава цифра :-)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #827 -: Септември 12, 2015, 10:30:23 pm »
Зачетох се в една книжка по нумерология и веднага изпаднах в питане - при положение, че числата на душата, съдбата и името са различни числа, кое от тях е водещото. Чета разни препоръки за числото 1 примерно, но за кое от трите е с най-голямо значение, това не мога да разбера. Има янти, медитации, здравословни проблеми. Като са различни числата за кое от тях да си направя янтра, например и всички медитации ли важат, а да не питам за здравословните проблеми? Дано да питам разбираемо, че и аз не съм наясно и да не задавам глупави питанки :)
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 10:35:59 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #828 -: Септември 14, 2015, 02:25:18 pm »
Зачетох се в една книжка по нумерология и веднага изпаднах в питане - при положение, че числата на душата, съдбата и името са различни числа, кое от тях е водещото. Чета разни препоръки за числото 1 примерно, но за кое от трите е с най-голямо значение, това не мога да разбера. Има янти, медитации, здравословни проблеми. Като са различни числата за кое от тях да си направя янтра, например и всички медитации ли важат, а да не питам за здравословните проблеми? Дано да питам разбираемо, че и аз не съм наясно и да не задавам глупави питанки :)

Делфин, виж при определенията на отделните числа (категории, не цифри), кое какво означава. Някои от тях ще са нещо като "урок", а друго ще ти е "присъщо". Обикновено здравословните проблеми възникват при недобра употреба на цифри, които са урок. И в този момент се включват мантри, янтри, медитации и подобни, които би трябвало да подпомогнат усвояването на дадена енергия.
Така по-ясно ли е?

така по наименованията мога да предположа: число на душата е твоя даденост, идваш с тези таланти. Число на съдба би трябвало да е урок. А числото на името е семейното влияние върху съдбата ти - един вид семейна карма, или дългове/уроци, подлежащи на отработка чрез даденото семейство. В този случай за второто е добре да се направи нещо, а защо не и за третото евентуално. Но това, ако наистина такива значения дава автора на книгата.
« Последна редакция: Септември 14, 2015, 02:28:43 pm от Happy58 »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #829 -: Септември 14, 2015, 08:51:55 pm »
Хепи, книжката е Ведическа нумерология и ето какво прочетох в нея - Числото на Душата - сборът от датата на раждане, напр. 14=5
Числото на Съдбата - сбор от дата, месец и година на раждане
Числото на името - сборът от числата на имената на човека.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #830 -: Септември 14, 2015, 10:01:47 pm »
Хепи, книжката е Ведическа нумерология и ето какво прочетох в нея - Числото на Душата - сборът от датата на раждане, напр. 14=5
Числото на Съдбата - сбор от дата, месец и година на раждане
Числото на името - сборът от числата на имената на човека.
Числото на съдбата е водещо, а името може да си промениш, с което да подпомогнеш съдбата. Линда Гурдман е обяснила в книгата си "Звездни знаци"

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #831 -: Септември 14, 2015, 10:35:55 pm »
Числото на съдбата е водещо, а името може да си промениш, с което да подпомогнеш съдбата. Линда Гурдман е обяснила в книгата си "Звездни знаци"
Мерси Акрукс :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #832 -: Септември 14, 2015, 10:37:35 pm »
Всъщност интересът ми беше провокиран най-вече от желанието ми да си направя янтра. Това е мое много старо желание :)
Хепи, можеш ли да ми помогнеш да се ориентирам коя точно да избера?   :58:
« Последна редакция: Септември 14, 2015, 11:00:44 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #833 -: Септември 15, 2015, 09:19:46 am »
Всъщност интересът ми беше провокиран най-вече от желанието ми да си направя янтра. Това е мое много старо желание :)
Хепи, можеш ли да ми помогнеш да се ориентирам коя точно да избера?   :58:

Делфи, аз не знам какво е янтра :) Трябва да проверя и ако мога, що да не ... стига да мога. (разбрах какво е :) )

Кой е авторът на книгата? Или дай едно линкче да погледна как изглежда. Аз имам една книга с подобно име, от един немски автор (или поне живеещ в Германия) - дали обаче е същата? Трябва ми, за да разбера, как той дава определението/значението на отделните числа. По това, което си дала, явно съвпадат с написаното от мен в предния пост, но за всеки случай ... все пак ще правиш нещо с цел.
« Последна редакция: Септември 15, 2015, 09:27:52 am от Happy58 »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #834 -: Септември 15, 2015, 12:27:06 pm »
http://www.book.store.bg/p36602/vedicheska-numerologia.html
Ето Хепи коя е книжката. Довечера мога да ти снимам малкп от нея.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #835 -: Септември 15, 2015, 01:14:26 pm »
http://www.book.store.bg/p36602/vedicheska-numerologia.html
Ето Хепи коя е книжката. Довечера мога да ти снимам малкп от нея.

мм, не е тази, която аз имам. Добре де, просто трябва да видиш описанието/значението на отделните числа. Не от какво се смятат, а за какво служат - не може да няма такова.

Снимай ми там, където са обяснени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #836 -: Септември 15, 2015, 01:40:41 pm »
Всъщност интересът ми беше провокиран най-вече от желанието ми да си направя янтра. Това е мое много старо желание :)
На корицата на книгата ти се вижда янтра, вътре в книгата няма ли описание как се прави?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #837 -: Септември 15, 2015, 02:16:06 pm »
На корицата на книгата ти се вижда янтра, вътре в книгата няма ли описание как се прави?
Акрукс, ако имаше, нямаше да питам.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #838 -: Септември 15, 2015, 02:19:57 pm »
Акрукс, ако имаше, нямаше да питам.

Аааа, всъщност, ти искаш да разбереш КАК се прави .... аха. Ще проверя в моята книга дали има такова нещо. Аз помислих, че искаш помощ да избереш за кое число ... сори.
Но може би ще е през почивните дни, че сега ми е доста напрегнато ... пак.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #839 -: Септември 15, 2015, 05:45:36 pm »
Акрукс, ако имаше, нямаше да питам.
Кабалита обяснява подробно как се прави лична янтра тук: http://www.clubastrology.net/forum1/viewtopic.php?f=12&t=710