Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220239 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #855 -: Септември 27, 2015, 09:01:27 am »
Up :)
Тук няма за "числото 7" :91: :91: :91:
Някой има ли друго издание със него? Или пък да шляпне тук текста само за 7?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #856 -: Септември 27, 2015, 11:26:01 am »
Тук няма за "числото 7" :91: :91: :91:
Някой има ли друго издание със него? Или пък да шляпне тук текста само за 7?
Аз и друг път съм попадала в нета на този документ/книга с липсващата седмица.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #857 -: Септември 27, 2015, 03:21:13 pm »
Предният път, когато Нереална я сложи/книгата/ точно за 7 тръгнах, сега-същото. Аз обаче някъде имам ксерокопие, ще го потърся.
Ако ти е важно ще го драсна тук.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #858 -: Септември 27, 2015, 05:41:35 pm »
Да, ако го намериш, сложи го, моля те, важно ми е :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #859 -: Октомври 05, 2015, 05:00:13 pm »
Хепи ще можеш ли да ми разясниш за ЛМ 8, че голям зор виждам с него  :012: 7 повече ми харесваше  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #860 -: Октомври 08, 2015, 04:29:33 pm »
Хепи ще можеш ли да ми разясниш за ЛМ 8, че голям зор виждам с него  :012: 7 повече ми харесваше  :012:

не се впечатлявай много от месеците до НГ. нали ти писах, че така или иначе, ако не се получи с тази работа, нещо ново ще има от януари нататък и то ще е по работата. Прочети си пак написаното.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #861 -: Октомври 18, 2015, 03:51:08 pm »
Да, ако го намериш, сложи го, моля те, важно ми е :)
Ето:
7-Този път в живота носи посланието за дом, бит, семейство, род, Родина, работа, учение. Седмицата притежава магически свойства. Тя символизира тайната. Синоним е на невидимата, но важна духовна връзка с Космоса и всичко, което е извън обяснимото:
 -Седемте управляващи планети
 -Седемте дни от седмицата
 -Седемте тона на гамата
 -Седемте цвята на дъгата
 -Седемте смъртни гряха
 -Седмачетата оживяват и могат да бъдат отгледани, докато при родените в осми месец това е значително по-трудно1 в повечето случаи-невъзможно.
Вибрациите на седмицата са изключително тежки, което затруднява комуникациите с околните, затова настроението на тезии хора често се променя. Те са сдържани, но не са безсърдечни и проявяват разбиране към проблемите на другите. понякога са избухливи-не могат да се владеят, държат се хладно. Въпреки дистанцията, която поддържат, често съпреживяват неудачите на близките си. Лесно губят интерес към делата си-за тях идеята е по-важна от конкретната реализация. Не бива да се смятат за консервативни, но и голям напредък след 35 год. при тях не се наблюдава.
Път7е осяен с кръстове, кабалистични знаци и предсказания. Той пресича непроходими гори, но ще бъде жалониран с посредничеството на благоприятни знаци.

Забележка: Това е от друг автор, който в полето за ползвана литература цитира-Александер-"Суперенциклопедия на тайнствените науки", том 7-Номерология, изд. " Феномен", София, 1992


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #862 -: Октомври 18, 2015, 03:57:36 pm »
Благодаря, Енигма   :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #863 -: Октомври 22, 2015, 02:46:32 pm »
Къде да прочета за тълкуването на този квадрат на Питагор?  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #864 -: Октомври 22, 2015, 05:59:49 pm »
Къде да прочета за тълкуването на този квадрат на Питагор?  :017:
По-назад в темата го има.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #865 -: Октомври 23, 2015, 04:10:31 pm »
А къде мога да прочета за личния месец и за универсалното число на месеца?  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #866 -: Октомври 30, 2015, 03:31:32 pm »
Разбира се - това са неговите транзити за деня на първата консултация, но той не желае да се включи. Аз исках да започнем семейна терапия. Обаче вчера отново отказа, за пореден път - уж беше съгласен, проучих всичко, бях готова с имена, които да обсъдим, моите предпочитания и аргументи. Изобщо отказа разговор - добре, когато пожелае - насила не може :(.

Аз, обаче нямам ресурс в себе си да продължавам така, както я караме и трябва да съхраня поне себе си. Нещо трябва да направя, затова се обръщам се към познание извън моите сили и умения. При индивидуален терапевт. Ако в някакъв момент той пожелае да посещаваме семейна терапия заедно - ще отидем при друг семеен.

Ето картата му за 26.11:

Алена, мъжа ти до Нова година няма да направи нищо, което някой друг му казва. Опитай след НГ - тогава ще имаш повече шансове. Не че не иска, просто се опъва на другите. Но трябва да го направиш ян-февр, макс март. След това може да го завеят разни работни проекти и няма да има време.
А за това, че се чувстваш "необгрижена" от него - ами той е роден на 8 дата - на него емоционалните трепети са му чужди, непонятни, не знае какво е това. Не се вкарвай във филми - докато поддържа семейството си материално, да знаеш, че си ви обича ... просто по този начин само може да го изрази. :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Номерология и енергия
« Отговор #867 -: Октомври 30, 2015, 03:58:34 pm »
Happy58, много благодаря :)

А при мен какъв период се очертава от номерогологична гл.т?
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #868 -: Октомври 30, 2015, 04:00:56 pm »
Happy58, много благодаря :)

А при мен какъв период се очертава от номерогологична гл.т?

айде сега .... няма значение, нали си се решила - действай! :)

исках само да ти помогна относно притесненията ти за съпруга. Не искам да влияя на настроението ти в момента. не съм ти гледала цифрите и няма да го направя, за да не се изкуша да давам съвети. Пък и поспрях да гледам карти - това с мъжа ти беше някакъв вътрешен импулс, не знам защо ... може би е заради теб.