Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268841 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #975 -: Декември 02, 2015, 02:42:08 pm »
Бременност беше, иначе 20 кила само на корем... :017:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #976 -: Декември 02, 2015, 03:33:36 pm »
Когато Юпитер ми беше в 1 дом, родих първото си дете. Било е съвпад на тр.Юпитер и тр.Уран :) на първия градус в Овен, интересно ми стана. Сега погледнах картата - впечатлих се - Слънцето в съвпад с нат.Марс, СЛВ съвпас с нат.Меркурий .... ехххх, я да взеам да се гмурна в картата :)
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #977 -: Декември 02, 2015, 04:12:54 pm »
За хорарен въпрос преди време картата ми излезе нерадикална, след колко време мога да питам пак същото нещо?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #978 -: Декември 02, 2015, 04:40:00 pm »
За хорарен въпрос преди време картата ми излезе нерадикална, след колко време мога да питам пак същото нещо?
нерадикални карти няма. Всяка карта може да бъде разтълкувана и да даде отговор на въпроса, а въпроси не се задават често за едно и също нещо.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #979 -: Декември 05, 2015, 06:34:41 pm »
нерадикални карти няма. Всяка карта може да бъде разтълкувана и да даде отговор на въпроса, а въпроси не се задават често за едно и също нещо.

Да, това знам,че не бива да е "често", но какво значи често? След колко месеца горе-долу мога да питам същия въпрос?

Може ли да се разчита на натална карта без час на раждане? Само с датата,няма как да разбера час?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #980 -: Декември 05, 2015, 08:50:31 pm »
Да, това знам,че не бива да е "често", но какво значи често? След колко месеца горе-долу мога да питам същия въпрос?

Може ли да се разчита на натална карта без час на раждане? Само с датата,няма как да разбера час?
прави се за 12ч на обяд и се гледа-  на Луната градусите не са сигурни и естествено, липсва домофикацията, но основните неща- знаци, аспекти на всичко останало може и така да се разчеттат и дават достатъчно информация.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #981 -: Декември 05, 2015, 09:32:51 pm »
прави се за 12ч на обяд и се гледа-  на Луната градусите не са сигурни и естествено, липсва домофикацията, но основните неща- знаци, аспекти на всичко останало може и така да се разчеттат и дават достатъчно информация.

Meрси  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #982 -: Декември 06, 2015, 09:30:04 am »
И кола за малко да ме блъсне вчера, при положение, че пресичах правилно - ето пак марс съвпад плутон в 3ти дом. Плутон няма напрегнати аспекти в натала ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #983 -: Декември 06, 2015, 11:01:13 am »
Аз имам квадрат и половина Марс/Плутон, но при преминаването на тр.Марс върху Плутон нищо съществено не се случи.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #984 -: Декември 06, 2015, 01:19:03 pm »
И кола за малко да ме блъсне вчера, при положение, че пресичах правилно - ето пак марс съвпад плутон в 3ти дом. Плутон няма напрегнати аспекти в натала ::)
А кои домове ти управляват планетите?
При мен при обратния аспект- тр Плутон У3 съвпад Марс, У3, У8 почина сестра ми преди години.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #985 -: Декември 06, 2015, 01:46:55 pm »
И Тери, и Акрукс имате хармонични аспекти Марс/Плутон в натала, а при транзити споделяте за неприятни случаи. Това как може да се обясни?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #986 -: Декември 06, 2015, 02:11:13 pm »
Делфин, може да се обясни с това, че Марс в картите им прави и други аспекти, които може да не са така хармонични, които също се задействат от транзитната планета. Всеки реагира различно на един и същ транзит, някои много явно, други на по-фино ниво, а трети даже и не разбират какво всъщност се е случило. Освен това в периода има и други транзити, които активират още нещо в картата, няма изолиран такъв, както и трябва да знаем натива как си взаимодейства с енергията, природата на всяка планета и доколко е настроен към нея. В случая, ако и при двете, Плутон не прави твърди аспекти в натала, на тях не им се налага да бъдат нащрек или да са си изградили защита от неговите прояви, той реално не им създава дискомфорт, не им  пречи и когато е активиран или активира по транзит, може би затова реагират така учудващо, недоволно на същия който уж им е познат.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #987 -: Декември 08, 2015, 01:58:55 pm »
С кои планета, знак, дом се свързва фотографията, снимането ... ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #988 -: Декември 08, 2015, 02:07:52 pm »
Нептун, 3-ти дом, Близнаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #989 -: Декември 08, 2015, 02:08:17 pm »
С кои планета, знак, дом се свързва фотографията, снимането ... ::)
и аз бях питала същото  :012:
за фотосесия кои знаци на луната са подходящи?
везни, лъв?  ::) мислех козирог, заради 10ти дом, но някак не ми се вързва с красота и изкуство.

четох, че риби/нептун се свързва с фотография